EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Kızlar belirtisiz hamile oldugunu öğrenenler kimlerdi acaba bende hic belirti yok :KK64:
Kizlar test sonucumu aldim 11.gun 692 cıktı cok şükür ve dedigin gibi biraz göğüs hassasiyeti haricnde belirtim yok. Insallah saglikla ilerler. Hepiniz pozitifi görürsünüz insallah kizlar yavrumuzu kucagimiza almamizi nasip etsin Rabbim

Kizlar test sonucumu aldim 11.gun 692 cıktı cok şükür ve dedigin gibi biraz göğüs hassasiyeti haricnde belirtim yok. Insallah saglikla ilerler. Hepiniz pozitifi görürsünüz insallah kizlar yavrumuzu kucagimiza almamizi nasip etsin Rabbim
Maşallah canım çok güzel çıkmış değerin :KK200: aynen göğüste ağrı var ama o iğnelerden transfer öncesinde vardı onu saymıyorum inşallah bende test günümde böyle güzel değerler görürüm çok teşekkürler :KK36:

Masallah cok sevindim insallah kat kat artmaya devam eder💕 ben senden bir gun sonra transfer oldum. Senin tek embriyo muydu cift mi?

Regen_ Regen_ benim de bugün 22. Günüm transferden sonra yarın kese görmeye gidecem ama hiçbir belirtim yok hala inşallah olmadan hamileliğimiz geçer bence böylesi daha iyi
ayy inşallah kuzumm üzülüyordum bende belirti yok bugun 5. gün diye ama duyunca böyle inşallah hamileliğimizde öyle sakince güzel bir şekilde geçer :KK36: :anneadayı:

X