EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Kizlar iki gun onceki sonucum 121 idi bugunku sonucum 237 cikmis. Ayni hastanede ve ayni saatte yaptirdim sizce iyi mi artis? Doktora da sordum
kuzum benım doktorda %60 artıs beköıyoruz demıstı olmus çok şükür hadı gözünaydındarısı da yarın benim başıma

30unda gel dedi doktorum ama kan yavaş ilerliyor gbi doktorum değer biraz düşük ama yine de pozitif iki gün sonra tekrarla dedi sen ne zaman gidiyorsun ?
Ben cuma gidiyorum bakalım görebilecek Miyiz keseyi? Değerin kaçıncı günde kaç çıkmıştı

Ben cuma gidiyorum bakalım görebilecek Miyiz keseyi? Değerin kaçıncı günde kaç çıkmıştı
12.gün değerim 208.34 çıkmıştı sanırım 15.gün de 324 küsürlü çıktı perşembe bi daha ver dedi işte. İlh gebeliğimde de test gününden 15gün sonrasına çağırmıştı direk kalp atışlarını falan duymuştuk. Bakalım bi daha vericem kn o zaman ne olcak İçimde de olmıcak gbi bişey var niyeyse

Allah in izniyle olur inşallah canm. Hepimiz ayni durumdayiz aslında kese ve kalp atışı duymadan rahat edemeyeceğiz malesef. Hakkımızda hayirlisi olsun. Dualarim hepimiz için

Kizlar merhaba kontrol gunum geldi yarin transfer gunum belli olcak bugun hastaneden aradilar ve 5embriyonuzun bugun 1senesi oldu bakim ücreti adi altinda 300tl istediler sinir oldum tam zamaninda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…