doğum çantası hazırlanmalımı artık ?

bugun elimden geldigi kadarini yapacam
he ya duzeltmeye calisiyor ama bozuyor utulediklerimi yardim edeyim derken neyse olsun
oglumdan onemli degil ya bi daha yaparim sırnaşık şey
bitsin artik su hazirlanma vallaha ha kafamçokkarıştı

yaa çorumlu senin oğlun ne güzel ööle maşallah valla.avatarındaki resim oğlun demi.allah bağışlasın.çok yakışıklı.çok şanslısın.

ayy en sonunda bende hazırladım çantayı :sm_cool:eksik varmı diye diye kırk kere bakarım artık doguma kadar

oh oh bitirin bakalim siz ne guzel ben bitircektim dun gene isim cikti iki saat vergi yerini aramayi giittim bugun son gunuymus geberdim dun 10 dk gec kalsaymisim kapanacakti yer uff oldum sancidan dun
allahim bana guc kuvvet versin yoruldum artik

oh oh bitirin bakalim siz ne guzel ben bitircektim dun gene isim cikti iki saat vergi yerini aramayi giittim bugun son gunuymus geberdim dun 10 dk gec kalsaymisim kapanacakti yer uff oldum sancidan dun
allahim bana guc kuvvet versin yoruldum artik

kız sen çantayı hazırlamadan doguma gidicen sanırım sancıyla başında dertte zaten,kızlar erken gelir diyolar elini çabuk tut

vallaha artik hazir olmazsa esim getirir napim vallaha oluyorum
pc basinda bile zor duruyorum
vergi kagidini doldurcam yani internetten yapcam
gozlerim yoruldu
sancim bi geliyor bi gidiyor
artik esim yada annem getirir napalim

Bende doğum çantamı hazırladım. Bir kaç eksik var içine konulacak. Onuda önümüzdeki hafta tamamlıcam. Eksik dediğimde bebek şekeri vb. O işide bir halletsem.

ben de hazırlamadım valla....çok erken değil mi daha kızlar yaa? ben bebişimin ciclerini bile hala yıkayıp ütülemedim

corumlu biliyorum seninde hazırlamadığını...
ama shpirti bilmiyodum oda hazırlamamış...
bencede erken daha benim 1 ayım var...
o zamana kadar kırışır çantanın içinde....
zaten hazırlanmasında ne varki her şeyi hazır yıkandı mis gibii..
bi çantaya konulucak.. onu 5 dk yaparım...

of ya ole demek guzel de gel de hazirla
benim hepsi yikanmadi yoksa bozulur diye dolabim falan yok ondan hazir degil uf ya gidip dolabi bi kac gun icinde mi alsam
indirimleri mi beklesem ay ben ne yapcami da sasirdim bu aralar ya

of ya ole demek guzel de gel de hazirla
benim hepsi yikanmadi yoksa bozulur diye dolabim falan yok ondan hazir degil uf ya gidip dolabi bi kac gun icinde mi alsam
indirimleri mi beklesem ay ben ne yapcami da sasirdim bu aralar ya

yıka ütüle koy bi kenaraa illa dolap olması şart değilki
benim kuzumunda yok dolabı ben kendi şifonyerimi boşalttım ona dizdim..
yerim yok zaten dolabı nereye koycam...
ilerde ev alırsam inşallah..
o zaman yaparım yavrucuma güzel oda
şimdi bebekken yapamadım yerim yok diyeesenağlama

yıka ütüle koy bi kenaraa illa dolap olması şart değilki
benim kuzumunda yok dolabı ben kendi şifonyerimi boşalttım ona dizdim..
yerim yok zaten dolabı nereye koycam...
ilerde ev alırsam inşallah..
o zaman yaparım yavrucuma güzel oda
şimdi bebekken yapamadım yerim yok diyeesenağlama

cnm dolap molap teferruat , sağlıklı olsunlar yeter.. Nehircim kısmetiyle gelir inş. :teselli: ben kirada olsam kesinlikle mobilya filan almazdım bir park yatak tamam.. kızlarımız olucak evlerimiz şenlenecek daha ne isteyelim ki.. :teytey: :nazar:

bende hazırlamamıştım dün yemeğe gittik eşimle iş arkadaşlarıyla brbr herkes sen çantanı hazırla artık dedi bana sağlık ocağındaki doktorda öle dedi bundan sonra hazırlıklı ol dediler şaşırdımm malummu oldu ne insanlara:)) o yüzden bugün önemli olan şeyleri koydumm diğerlerini annemler gelince hazırlarız artık psikolojik olarak hazırlama gereği duydum:))

Bende artık hazırlıyorum yavaş yavaş herkes hazırla demeye başladı eksik kalmasın dediler bende yıkadım kuzumun herşeyini ütüledim yumoş bayb aldım çok güsel sanki odada bebek kokusu var çok hoşuma gitti.Ama ne koyacağıma çok karar veremedim
1 hastane çıkışı setim vardı onu koydum onun haricinde
2 tane daha zıbın koydum
1 numara bebek bezi 15 adet koydum yeter umarım
ince bir battaniye
sabun
şampuan
ıslak temizleme mendili 1 paket koydum
kendime önden düğmeli bir gecelik
terlik
acaba çarşaf ve alt açma minderine gerek olucakmı

z çorumlu bır tane hurc al yıkadıklaarını koy içine indirim gelıncede dolabını alırsın bacım paran çok herhalde

hay allah seni netmesin emi :))
yok anam ben daha canta manta bitiremedim
kaldi benim canta
en iyisi hic ellemeyim benim herif hastanedeyken yapsin getirsin :))
neyse ya oglum hayirlisi ile kurtulsun ameliyatindan ondan sonra yaparim artik

Bende artık hazırlıyorum yavaş yavaş herkes hazırla demeye başladı eksik kalmasın dediler bende yıkadım kuzumun herşeyini ütüledim yumoş bayb aldım çok güsel sanki odada bebek kokusu var çok hoşuma gitti.Ama ne koyacağıma çok karar veremedim
1 hastane çıkışı setim vardı onu koydum onun haricinde
2 tane daha zıbın koydum
1 numara bebek bezi 15 adet koydum yeter umarım
ince bir battaniye
sabun
şampuan
ıslak temizleme mendili 1 paket koydum
kendime önden düğmeli bir gecelik
terlik
acaba çarşaf ve alt açma minderine gerek olucakmı

ben carsaf koydum ne olur ne olmaz diye..ama alt acmaya gerek yok sanırım..
biz iki valiz gidiyoruz bebek ve ben olmak uzere..herkes dalga geciyor benimle..makyaj malzemelerimi bile aldim..fotograflarda guzel cıkayım oglumun yanında sönük kalmayayım diyesengözlerimebaksanab

X