doğum çantası hazırlanmalımı artık ?

Ayy Gelincik Valla Sanki Ben Değilde Başkasi Doğuracak Yerime
Hiç Doğurmayacakmişim Gibi Geliyo Bana
Bugün Yarin Diye Hep Erteliyorum
Off Kiz Deme öyle Aha şimdi Doğurucam Haa

bende senin gibiyimm benimde hiç elim gitmiyoo wallaa
ama benim daha vardaa
senin çok az kalmış her an doğurabilirsinn.
günüm gelcek diye beklemee
hazırla kalsınnnn
tembelllikk yapma bakimmm:mymeka:

Tamam Ablacim Hazirlarim Yavaş Yavaş Ama Daha 20 Gün Var Baksana Bizim Kizlarin 10 Günü Var Ama Hala Tik Yok
Ama Doğru Diyosun Hazirlayayimda Kalsin Bi Kenarda

corumlu sen varya cantasız doguma gidicen böyle giderse kızım hazırlasana senin bizden cok sancıların oluyor tehlikeli yani sen hala duruyorsun cok zor degil bacım doldur cantaya gerekli olanları dursun bir kenarda rahatla sende yani

rahatlicam da iste olmuyor elim bi degmiyor yarin bi yere gitmiyorum yarin yapcam artik
bugun alt tarafdan radio cekindim yani sole tabut gibi bi sey var ya ona girdim
skaner midir nedir ona girdim
aman yatarken belim kirildi resmen ya
offfffff

yani en iyisi yarın bir el at...

ee nasıl gecti normal dogum yapabilirmiymişsin ?

benim canta cooktan hazir.. hatta arabaya koydum :))
accuk fazla geziyorumda ..yolda gelirse die .. eve gitmek olmasin hehehe

kızlar bugün gene sancılandım sancılar 10 dakikada bir vurdu off vallahi heran bekliyorum...

Kizlar Bilmiyorum Erken Mi Ama Bana Arada Bi Sanci Geliyo Sanki Bebiş şeyimde çabaliyo Gibi çatilarim Ayrilacak Gibi Sanki Heran Bişey Gelecek Gibi Sizinkilerde Böylemi
Ha Bu Arada 5 Te Randevum Var 1 Aydir Görmedim Kuzumu Bakalim Ne Kadar Oldu Ayyy Canim Oğlum Benim

arkadaşlar kesinlikle bir an evvel hazırlayın bakın ben cuma günü doğuma gidiyorum.amadaha 4 haftam var bugün hemende alabilirlerdi.doktor bugün için valizinle gel demişti.2 gün daha bekleyebileceğini gördü.hiç ertelemeyin.çünkü bizim planlarımıza uymuyor bebeklerimiz :))

arkadaşlar kesinlikle bir an evvel hazırlayın bakın ben cuma günü doğuma gidiyorum.amadaha 4 haftam var bugün hemende alabilirlerdi.doktor bugün için valizinle gel demişti.2 gün daha bekleyebileceğini gördü.hiç ertelemeyin.çünkü bizim planlarımıza uymuyor bebeklerimiz :))

Canım ne güzel 2 günün kalmış.İnşallah sorunsuz, kolay bir doğum olur. Bizim belli değil. Ben doktora Temmuzun başında gideceğim. Bakalım ne dicek.

canım gözün aydı ne güzel iki günün kqlmış meleğinle koklaşmanaa.s.

eh bende bugun bitircem bi de yarin artik cantam hazir olcak insallah :)) ama once oglum uyusun cunku beni rahat birakmaz hic yapinca hep o maf eder yerinden cikartir giysileri :)

Yaa Bakiyorum çorumlu Sende Hazirlamişsin Ben Hala Hazirlamadim Sanki Içime Doğuyo Oğlum 40 Haftayi Tamamlayip Gelecek Diye Bekliyorim öylece

Kizlar Adasu şimdiye Bi Kaç Sefer Uğrardi Yoksa Bu Doğum Yapmiş Olmasin
Doğum Yapmadiysa Kesin Gece Uyuyamadi şimdi Hala Yatiyodur
Ama Bak şimdşi Merak Ettim Bu Kizi Huuuu

X