doğum çantası hazırlanmalımı artık ?

ya ben ne zaman bitircem gene ustume afakanlar basti canim bi sey yapmak istemiyor imdattttttttttttttttttttttttt

zaten o istek gel di mi herşey hazırlanıyor 1 gündea.s.a.s.a.s.....ama bakıyorum da sana o isteğin geleceği yok...hem bebişim gelsin diyorsun hem çantanı hazırlamıosun:eek:klava::eek:klava::eek:klava:

Ben bugün yıkamaya başladım. Ama hepsi bugün bitmez. Sanırım ütüsü mütüsü. Perşembeye kadar sürer. Bu sefer herşeyi kendim yapıyorum. Kızacaklar ama benim evde canım sıkılıyor. Hem kendim yapmak istiorum.

kızlar benim kızımın cicileri bugün yıkanıcak....:dance:
çalışıyorum yıkayamıyorum diye bütün kıyafetlerini ablama götürdüm...
hepsini yıkayıp ütülicekkk...a.s.
bu arada sonunda neyle yıkıcamada karar verdim...
omo baby ve yumoş baby aldım dün marketten...
inşallah güzel olur:sm_confused:

canım ne güzel ablan var iyi ki benim de dün arkadaşlarım ütüledi hediyelerle gelmişler zaten bir de ütüyü yaptlar ama abla en güzeli.. bende hacı şakir granül aldım onunla yıkadım çamaşırları

canım en guzelini yapmıssın...
bende omay baby ve yumoş baby aldım...ama benimkiler haziran sonu temmuz bası gibi yıkanacak...ben izne ayrılınca olacak..sen yıka bakalım nasıl olacak...

Bende Hacışakir granülle yıkadım astım.Her taraf çok güzel kokuyor. Çamaşırları 3 kez duruladım. Yumaşıtıcıyı, bebek ilk bir aylık olana kadar önermiyorlar. Bilginiz olsun.

ilkyascımm insanın ailesinin yakında olması gerçekten iyi
herşeyime koşturuyolar sağolsunlar...
aama seninde ne güzel arkadaşların var
ihtiyacın olduğu zamanlarda yardımlaşmaları çok güzela.s.

oncacım benimkiler yıkandıktan sonra sanada fikrimi söylerima.s.
banada adasu tavsiye etmiştii
misler gibi olucak inşallah..:dance:

kızlar bende dün yıkadım hastane hastane çantasına konulacakları önceden yıkamıştım ütüledim
omo baby ve yumoş baby kullandım mis gibi kokuyor gerçekten çok hoş bir koku var ben beğendim
bugunde eve gidince geri kalanları ütüleyeceğim inşallah :))))

ilkyascımm insanın ailesinin yakında olması gerçekten iyi
herşeyime koşturuyolar sağolsunlar...
aama seninde ne güzel arkadaşların var
ihtiyacın olduğu zamanlarda yardımlaşmaları çok güzela.s.

oncacım benimkiler yıkandıktan sonra sanada fikrimi söylerima.s.
banada adasu tavsiye etmiştii
misler gibi olucak inşallah..:dance:

anam bende ne cok şey tavsiye etmişim hepinize :roflol::roflol:

ne yana baksam adasu tavsiyesi sırnaşık şey

cok bilgili gördüm kendimi canım :roflol::roflol:

Şımarın Milet Adasu Tavsiyesi:roflol::roflol::roflol:

mrb ben kadınlar kulübüne yeni üye oldum. 7.5 aylık hamileyim ben de çanta hazırlamaya başlayım diyorum. ama daha bebek için çanta seti almadım . şimdilik poşete falan mı koysam acaba. inşallah erken doğum olmaz ama çevremde birileri erken doğum yapınca ben de telaşlanıyorum aslında

şımarma bakiimmmm:mymeka:

:roflol:

Anam bak aklıma ne geldi gelincik sırnaşık şey

tavsiyelerimi bir kitaptamı toplasam neee jeyyar:roflol::roflol:

lülülülülülü lülülülülülü lülülülülülü lülülülülülü

mrb ben kadınlar kulübüne yeni üye oldum. 7.5 aylık hamileyim ben de çanta hazırlamaya başlayım diyorum. ama daha bebek için çanta seti almadım . şimdilik poşete falan mı koysam acaba. inşallah erken doğum olmaz ama çevremde birileri erken doğum yapınca ben de telaşlanıyorum aslında

hoşgeldin canımma.s.
bende 8 aylığım ama ben bile hazırlamadım... sen bilirsin.
ama benim fikrim çantayı alınca direk ona yerleştir...
poşetin içinde kırışır felan

Hoşgeldin canım aramıza hayırlısıyla saglıklısıyla bebişine kavuşursun inş.:asigim:

canım kücük bir bavulun veya seyahat cantaları olur yaa onlardan yokmu poşete koyma bence fazla pahalı bişi degildir onlardan al yerimseniben

canım hoşgeldin aramıza. bence sen her ihtimale karşı evde olan güzel bi çantanın içine koy. çünkü aniden hastaneye filan gitmen gerekirse sağda solda kalmasın eşyaların hepsi bi arada olsun...

zaten o istek gel di mi herşey hazırlanıyor 1 gündea.s.a.s.a.s.....ama bakıyorum da sana o isteğin geleceği yok...hem bebişim gelsin diyorsun hem çantanı hazırlamıosun:eek:klava::eek:klava::eek:klava:

vallaha haklisin kiz ya iste her zaman baska isler araya giriyor bende deli oluyorum ama napim iste
evde oglan da var zor oluyor
ben utulerken o duzenleyim dio ama geri bozuyor kafamçokkarıştı

vallaha haklisin kiz ya iste her zaman baska isler araya giriyor bende deli oluyorum ama napim iste
evde oglan da var zor oluyor
ben utulerken o duzenleyim dio ama geri bozuyor kafamçokkarıştı

ayy canım yaa kardeşininn cicilerinimi düzeltiyooo....
corumluu zor oluyodur senin için...
allah yardımcın olsun arkadaşım ...

ayy canım yaa kardeşininn cicilerinimi düzeltiyooo....
corumluu zor oluyodur senin için...
allah yardımcın olsun arkadaşım ...

bugun elimden geldigi kadarini yapacam
he ya duzeltmeye calisiyor ama bozuyor utulediklerimi yardim edeyim derken neyse olsun
oglumdan onemli degil ya bi daha yaparim sırnaşık şey
bitsin artik su hazirlanma vallaha ha kafamçokkarıştı

X