Dertleşeceğim kimsem yok…

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Havadan nem kapıyorsun bence.. kadın seni gerçekten gıcık etmiş durumda anlıyorum biraz sert tepki verirseniz ozaman susar kv kolay. Mesela emzirirken odaya geçin ve gelirse eğer rica ediyorum şuan emzirirken bebeğim ile baş başa kalabilirmiyim bu benimle bebeğim arasındaki özel bağ deyip aradan çekilmesini sağlayabilirsin. En büyük sorun bence eşin.. yetişkin artık anne babadan uzak olması şart başka biyere taşının biraz daha uzak hergün gelemeyecekleri bir yere olmaz mı ? Yada kabul etmemesini bilin.. eğer aileniz hayattaysa. Bilerek hergün orda zaman geçirin gelmesinler evinize başka nasıl Hall olur bilmiyorum ama evinden kovsan gelin evden kovdu diye adını çıkaracaklar bu sefer. En güzeli arkadaşım var bugün ev dolu bugün annemlerde olucam felan deyin. Köy olayına gelirsek siz ailenizde kalın bence köye gitmeyin bebeğim yollarda perişan olur biz gelemeyiz deyin eşinizi tek yollayın emin olun sıkılıp bunalacaktır erken gelmek isteyecektir

Sende bir annesin damadın sana, senın gıbı davransa ne hıssedersın? İnsanları hayattan bezdırmıssın. Sevmesende o kocanın annesı. Sen haram dıye görüşme yaşlı insanlara ezıyet et. Kendinize gelın lütfen. Haramdan da büyük bir günah zulmedıyosunyz insanlara. Bence önce sen kendın gıt psıkoloğa. Napsın senın ocın annesını mı reddetsın

Kv'nize sevmediğiniz huylarını söylediğiniz zaman nasıl tepki veriyor? Kendini düzeltmeye mi çalışıyor yoksa gıcığına yaptıklarının dozunu mu arttırıyor? Dedikleriniz büyük meseleler değil gibi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…