Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benimde hemen hemen senden bi kaç gün aonra yumurtlama günümdü o araları değerlendirdik sonra biraz ara verdik 19u gibi beraberdik demekki ya yumurtlamıyorum ya da kaçırdım bilmiyorum ovulasyon testlerimde hep kırmızıydı çatlamıyor olabilir belkide yumurtalarım
Olabilir valla ben hiç ovulasyon test kullanmadım yumurtlama meselesinde çok da bilğim yok

Değerle ilgili birşey söyledimi Dr bnm de ilk gebeliğimde 20 çıkmıştı ilk değerim ama adetime 2 gün vardı testi bence 2 gün sonra tekrarla mutlaka
Dedi ki düşük çıkmış daha yeni oluşmaya çalışıyor. 150 sen önce tam kesin konuşamıyoruz gebelik var diye. Düzenli artıyor mu bakalım haftaya gel dedi. Kanamamın olup olmadığını sordu yok dedim. Ben yarın baktırayım iki katına çıkması lazım inşallah çıkar

Dedi ki düşük çıkmış daha yeni oluşmaya çalışıyor. 150 sen önce tam kesin konuşamıyoruz gebelik var diye. Düzenli artıyor mu bakalım haftaya gel dedi. Kanamamın olup olmadığını sordu yok dedim. Ben yarın baktırayım iki katına çıkması lazım inşallah çıkar
Bnm ilk 20 2 gün sonra 58 çıkmıştı bugun verdiysen kanı cuma yaptır hesaplanan daha kolay olur

Benim 4 Mayıs yumurtlama gösteriyordu biz 2-4-5 ilişki oldu ama demekki ondan değil. Ben hamile kalmam bu saatten sonra diye bıraktım sadece 10 mayıs 13 mayıs ilişki oldu. Bat 17 mayıs. Battan sonra 19 unda ilişki oldu. Ben 21 inde öğrendim
Ozman tahminen 10 undan sonra tutmus :) eger oyleyse kan sonucun normal yeni yerlesmis demekki

Mrs black Mrs black , Repse Repse , s i d e l y a s i d e l y a , @Aleynanur41 ve diğer hamişler, oruç tutuyor musunuz? Merak ediyorum erken gebelik döneminde, ki bebek anneden beslenmiyor o zamanda sanırım, bir zararı var mı oruç tutmanın??
Ben hamile değilim canim. Allah mı söyletti acaba. :KK33:
Ama soruna cevap vereyim. Ben oğluma hamile olduğumu yine ramazanin bu zamaninda öğrenmistim. Orucumu tuttum. Son birkaç gün zorlanmaya başlamıştım ama ondan öncesinde sıkıntı yaşamadım.

X