Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
uniq12 uniq12 sen n’aptın canım bugün dü sanırım senin de bat
Gelen giden bişey yok ama sabah test yaptım negatif. Yarın en geç cumaya kadar vakit veriyorum kendime olmazsam pazartesi kana gitcem. Ama nasılım biliyor musun göğüs uçlarım iyice ağrımaya başladı. Kenarlarında bi ağrı yok ama uçlar alev gibi yanıyor Kasıklarımdaysa hiçbir hareketlenme yok ama arada acaba geldi mi diye koşa koşa gidiyorum wcye.

Bende 2 gündür aşırı mide yanmasından dolayı tutmuyorum es vererek tutmaya çalısıyorum cnm ama İntte ki yorumlarda korkutmuyor değil:)

İnternete kalırsak yandık :) bu arada erken gebelikte idrar yolu enfeksiyonu yaşayan var mı? Yakınınız da olur. Bir sakıncası oluyor mu ilaç kullanımı düşük falan? :KK43:

Kızlar benim bata 2 gün falan vardı ama son iki adetim baya düzensizdi korunmayı bıraktıktan sonraki adetlerimdi.Az önce dayanamadım gebelik testi yaptım negatif :KK61: Yani gebelik yok demek de mi olsa çıkardı

İnternete kalırsak yandık :) bu arada erken gebelikte idrar yolu enfeksiyonu yaşayan var mı? Yakınınız da olur. Bir sakıncası oluyor mu ilaç kullanımı düşük falan? :KK43:
Doktor gebelere özel idrar yolu enf ilacı veriyor yani bir hastamın yakınına o şekil vermişti

Kızlar benim bata 2 gün falan vardı ama son iki adetim baya düzensizdi korunmayı bıraktıktan sonraki adetlerimdi.Az önce dayanamadım gebelik testi yaptım negatif :KK61: Yani gebelik yok demek de mi olsa çıkardı
Benim adet 5 gün gecikince silik çıktı. 6 gün olunca Değerim 20 imiş yani herşey olabilir

X