Gebeliğe Hazırlık BAT Mayıs 2018 Bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Mrs black Mrs black , Repse Repse , s i d e l y a s i d e l y a , Aleynanur41 Aleynanur41 ve diğer hamişler, oruç tutuyor musunuz? Merak ediyorum erken gebelik döneminde, ki bebek anneden beslenmiyor o zamanda sanırım, bir zararı var mı oruç tutmanın??
ilk 3 ay evet zararı yokmuş ama hemşire bana tutamazsın oruç bol bol su içmen lazım dedi bende bugun tuttum yarından itibaren tutamıcam zaten sımdı bıle başım feci ağrıyor akşamı nasıl edıcem bılmıyorum

ilk 3 ay evet zararı yokmuş ama hemşire bana tutamazsın oruç bol bol su içmen lazım dedi bende bugun tuttum yarından itibaren tutamıcam zaten sımdı bıle başım feci ağrıyor akşamı nasıl edıcem bılmıyorum

Benimde aynı sekilde başim cok ağriyor ve ara ara midem bulaniyor ayağa kalkinca gözlerim karariyor sanırim oruç zorlucak biraz

Aynen canim teşekkr ederim seninde hayirli olsun sabah yaptim yeni yarin tekrardan yapicam sonra kan vermeye gidicem insallah güzel degerler çikar
ama devamlı cıkıyor bırde bayagı belırgınde deger yuksek herhal bızde keseyı fılan ne zaman goruruzkı acaba

Kızlar beta hcg 20 çıkmış. Adetim 6 gün gecikmişken bakıldı. Folik asit verdi 3. Ayına kadar kullan haftaya gel güzel ilerliyor mu bakalım dedi. Geç döllenme olduğu kesin de inşallah güzel ilerler korktum şimdi

X