Bana Bedava tatile gelecekler

Eşiniz el iyi kusura bakmayın da başkaları için evinin huzurunu kaçırıyor. Evde kalın ve geldikleri zaman hiçbirşeye elinizi sürmeyin hastayım diyin yatın. Kadına da laf arasında açık açık söyleyin. El iyisi insanlardan nefret ediyorum.Dönüş yolunda sağolsunlar ne iyi ettiler ilgilendiler demeyecekler tatile beleşe geldi iyi oldu diyecekler.

o yüzssüzse sizde yalan söyleyin çamura çamurla karşılık verin memlekete gideceğiz deyin yalan olduğunu bilsin boşverin...2 aileye kölelik yapıp moraliniz bozulacağına baştan kötü olun politik olarak konuşun

İletişiminizin olmadığı insanlara yeğeninizi niye iş bulsunlar diye gönderdiniz?
Benim kadınla ve kocasıyla iletişimim yok
Eşimle eşi eski görev yaptığımız şehirden arkadaş
Benim yegenim eşimin yegenidir yabancı değil ablamın kızı
Benim eşime kurumunun işlerini biz bilmiyoruz yardım et ayağına yaptırdılar beleşe ve devamı da geldi. Bende eşimle kavga ettim madem parasız yaptırıyorlar o zmn bizim kıza bir iş versinler bir haftadır iş arıyor kız dedim
Eşimde bu adama demiş oda böyle yaptı işte

Ben bile eşinize kızdım. Arayın reddedin gelmesinler.
Eşime aşırı bilendim zaten
Bana sormadan kabul etti. Hata etti. 15 yıllık evliğiz bu hep böyle millete hayır diyemez hiç
Anca benim zorumla belki

Bana nazı geçiyormuş
Yabancımıymışım
Benim hatrıma ne varki diyor

Sen iş yapma yemek yapma ben hallederim yada annene git onlarda bir gece kalırlar o zmn sende hiç muhattap olmamış olursun diyor

İyice çıldırtıyor beni

Tamam olayı anlatmışsın zaten orasını anladım garip olan bu olay yaşandığında iletişimimiz yok diyerek susup aylar sonra yeğeninizin konusunu gündeme getirmeniz. Sizin yeğeniniz eşinizin yeğeni olsa eşiniz bu kadar pasif kalmazdı. Yine suç eşinizde yeğenine yanlış yapılmış susmuş konuşmamış. Bir de üstüne evinde ağırlayacak

Ben kendi ailem ve eşimin annesi hariç kimseyi emrivaki yatıya ağırlamayı sevmem. İnsanlar da ne kadar bedavacı ne kadar çıkarcı. Ben net bir şekilde reddederim. Kardeşim bile eşinin ailesiyle size geleceğiz dedi kusura bakma çok sıcak havalar az serinlesin biraz bekleyin dedim. Bu sıcakta hele elâleme hiç hizmet etmem.

Kabul etmeyin bulun bir bahane kırılan kırılır en önemli kendinsin

15 yılda insanın biraz akıllanması gerekiyor. Hem kendine hem size yazık.

İyi ki aramışsınız. Sizin hatrınıza hayır demeyi öğrensin yabancı mi

Yok ya bu devirde kimse kimseye misafirliğe gitmesin. Beni de her haftasonu yoklayanlar oluyor. Bir de evimizin bulunduğu siteye ait iskele var denize girmek için. Her haftasonu bir bahane bulmak gerekiyor. Gelen herkes yemek hizmet bekliyor. Valla hafta içi çalışıyoruz karı koca bir haftasonumuz var insanlar çok bencil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…