Bana Bedava tatile gelecekler

Ona kalsa inanmış saf salak
E iş yoksa iş mi üretsin adam çağırmış işte kaçkere diyor birde

İki yıldır reddediyomuş öuş benim yüzümden artık yüzü tutmamış bir bahane sunmaya

Bahane sunmasına gerek yok ki. "Anne, baba, kardeş gibi aile yakınlarımız dışında yatılı misafir kabul etmiyoruz. Siz en iyisi otel ve pansiyonlara bakın. vb" diyebilirsiniz.

Eviniz çift banyolu, çift tuvaletli mi ? Neden hiç tanımadığınız insanlarla, ortak tuvalet ve banyo kullanasınız ki ?

Harika.. Hayata şu bakış açısıyla bakabilseydim hiç derdim kalmazdı herhalde, mükemmelsiniz. :))

Birinci derece yakınlarım ve çok yakın arkadaşlarım dışında kimseyi evimde yatılı istemem,kimseye de gitmem.Bu ne yüzsüzlük.
Bu kadını en son gördüğümde yıl 2010 du

Ne numarası var ne bugüne kadar beni sosyal platformda bulup eklemiş biri
Yani hiç bişeyim adını bile unutmuşum eşinin eşimde ekli sayfasından buldum

Bu kadını en son gördüğümde yıl 2010 du

Ne numarası var ne bugüne kadar beni sosyal platformda bulup eklemiş biri
Yani hiç bişeyim adını bile unutmuşum eşinin eşimde ekli sayfasından buldum
Klasik çıkarcı, bedavacı tipler.Bir ev kiralamak o kadar zor olmasa gerek,fakirlikten kırılmıyorlarsa tabi.

Bence bir aksilik çıktı deyin hastalık falan iptal edin, kimseyi çekmek zorunda değilsiniz, eşinize deyinki gelirlerse güler yüz, hizmet göremeyecekler boşuna çağırma...

Ama inanın sevdiğim biri olsa amenna bir yere kadar

Ama hem beleşe sürekli eşime iş danışıp işini yaptırıp bizim işimiz düşğnce yeğenime bunu yapan insan olmasaydı karşımdaki benimde bu mesajı atmaya yüzüm tutmazdı

Derdimki neyse utanmadan sürekli gelmek istiyolar gelsinler madem

Ama bu insanlar çıkarcı
Onun için istemiyorum

Konu sahibi tüm bu konuda baştan aşağı haksız olan kişi eşin biliyorsun değil mi? Ha bu insanlar yuzsuz orası bir gerçek, ısrarla size gelecegiz demeleri vs onu gösteriyor ama burda eşinizin durusu net olmalitdi. Hele ki sizin yegeninize tabiri caizse kazik atildiktan sonra. Ben niyeyse eşinizin onlari davet etmiş olabileceğini düşündüm. Çünkü bu kadar size kizmasi, bak sizinkilerw de aynısıni yapacagim vs demesi çok tuhaf. Anca kendi davet ettiği misafire esi gelmeyin diyorsa bu kadar sinirlenir insan. Bunu da düşünün

Yok bunu yazdım burada başka mesajda
eminim bundan
Onlar istiyor

İkincisi de kazık atıldığını düşünmüyor kendince

Hayır diyemeyen biri
Ben bu huyunu seviyorum aslında çok insalcıl ve iyi biri
Ama bu konuda gerçekten bana şeytanı oynaması ipleri geriyor
Sabahtır yazdığım kavgaları yazmadım buraya

Sandığınız kadar insancıl olsaydı sizi ailenizle tehdit etmezdi
Muhtemelen bir tartışma yaşayacaksınız bugün
Eşinize karşı daha dik durun bu cümlelerle önce içinizi sonra dışınızı yumuşatmayın diye yazıyorum
Umarım eşiniz sizi şaşırtır da akşam ne iyi ettin kurtulduk diye gelir

Konu sahibi durup durup insancıl yazıyorsun da kime insancıl dışardaki insanlara. Hava yanıyor ben iç çamaşırı uzunlugindaki şortla evde geziyorum yemek desen sıcaktan bazen yapmıyorum size misafir resmen eziyet olacak onun eşini düşünmesi lazım üstüne üstlük ailenizle tehdit ediyor. Bence insanlık böyle birşey değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…