Bana Bedava tatile gelecekler

Ne yapayım sizce ya gelmemeleri için yada gelirlerse ne yapayım
Gelme derseniz seneye şanslarını tekrar denerler bence gelsinler ve siz olabilecek en soğuk şekilde karşılayın,gezdirmeyin,yemek ve hizmet konusunda da ekstra bir şey yapmayın. Bir daha teklif etmemeleri için gerekli zemini bu şekilde kurarsınız.

Normalde iyi anlaştığınız ve yardımsever,kadirşinas bir aile olsalardı neyse ama sizin yeğeninize yaptıkları terbiyesizlikten sonra böyle düşünmeniz normal kesinlikle

Ben söylerim
Kaç gün kalcak belli değil söylememiş

Madem instadan buldun istek at, Kabul edince
Su sekil mesaj yaz

Bizde kalacakmissiniz. Kac gün? Ona göre hazirlik yapim.

Hic merhaba nasilsin iyimisin diye sorma. O Sana Su kadar gün dedikden sonra asla Cevapda verme. Hatta takipden Geri cik

Bunuda anlamazsa artik bilmiyorum

Benim kadınla ve kocasıyla iletişimim yok
Eşimle eşi eski görev yaptığımız şehirden arkadaş
Benim yegenim eşimin yegenidir yabancı değil ablamın kızı
Benim eşime kurumunun işlerini biz bilmiyoruz yardım et ayağına yaptırdılar beleşe ve devamı da geldi. Bende eşimle kavga ettim madem parasız yaptırıyorlar o zmn bizim kıza bir iş versinler bir haftadır iş arıyor kız dedim
Eşimde bu adama demiş oda böyle yaptı işte
Eğer gelirlerse mutlaka yeğeninizin iş mevzusunu açın. Soğuk bir suratla o kadar işinizi hallediyoruz siz bizim bir yeğenimize iş ayarlayamadınız dersiniz zaten bence bu ortamı buz gibi yapar ve almaları gereken “be yüzsüz insanlarsınız “ mesajını aldırır

Merhaba arkadaşlar, ben bir kaç kez buraya yazdığım gibi insanlara ne güvencim nede bir arada olmak isteyişim kalmadı. Üst üste hep kazık yedim.

Şimdi son kazık olayının üzerinden bir hafta bile geçmedi eşim olacak kazıklara doymayan insan tutturmuş başka şehirden iki de bir arayıp gelmek isteyen insana gel demiş. İki çocuklu aile

Yanlarında da kimi daha getirirler sürpriz ( biz salağız ya çünkü insanlar çok rahat bu konuda)

Sinirlerim zıpladı akşamdan beri kavga ediyoruz. Ben nasıl gelme diyim iki yıldır her yaz gelecez diyorlar sen istemiyosun diye bahane söylüyorum diyor. Geçen yine arayınca bişey diyemedim artık gel demiş
Ya yazarken bile sinirden elim titriyor.

Bu insanları anlatacam ekstra gelmelerini istemediğim birileri ama normalde arkadaşlar bu sıcakta babam gelse çekecek halim yok. Yahu evde şort crop zor duruluyor. Bunlar gelince elin adamının yanında bana giyin deyip durcak. Ki zaten mecbur giyincem. Onu geçtim hizmet et yemek yap.

Şimdi bu insanlara geliyorum sırf turistik bir şehirdeyiz diye resmen bedava tatil için geliyorlar. Normal zamanda arayıp sormazlar. Sadece bir iş yeri açmışlardı bunun için eşimden bir kaç işi halletmesini bilmediklerini rica etmişlerdi. Eşimde bedava yapmıştı. Sonra baktılar ki bedava 5 yıldır ne zaman işi düşse tekrar bir iki gün arayıp sonra isteğini bildiriyor. Eşime yapma salak mısın diyorum. Ya boşver arkadaş sonuçta diyor. Ama ona yaptığın iş için verdiğin zamanı benden çocuğundan çalıyorsun.
Onun için de çok gıcığım bunlara

Diğer bir sebebi de bir keresinde bunların bulunduğu şehirde benim yeğenim vardı. İşe ihtiyacı vardı dedim ki eşime bunlara söyleyelimde bir iş versinler öğrenci kız orda burda çalışacağına cep harçlığı verse yeter dedim. Yani düşünün cep harçlığı

Eşim söylemiş rica minnet yeğenimi çağırdılar iş yok demek için miş.
Sonra yine çağırmışlar çay yaparsın temizlersin ofisi diye ki yeğenim öğretmenlik okuyor ve kendi kurumları da eğitim üzerine verilebilecek birsürü iş varken çay demiş kızda tmm demiş yaparım
Sonra telefonla tekrar aramışlar kızı demişlerki diğer ortak çaycı tutmuş haberimiz yoktu kusura bakma.

Şimdi de gelmiş burda bende bedava yicek içicek yatacak birde yemeğe götürmemi turistik rehberlik yapmamı o biçim benzin harcamamı bekliyecekler

Ben haksızmıyım arkadaşlar ya çıldırıyorum şuan eşimden habersiz arayıp reddetmek için

Birde aklımda şey var dedim ki eşime gelirlerse görecekleri de var
Valla aklımda ki şey gezdirmemek evde oturmak
Bu sıcakta gezmek zorundamıyım arabanıza binin gezin herkes nasıl gidiyor
Şimfi kendimi sizin yerinize koydum son gün valizimi yapar anneme giderim hic uğrasamam . Misafiri cağıran bi zahmet ağırlauacak. Kimse kimsenin köpeği değil. Ayıptır. Su misafirlerln numarasını verin ben aricam ya.

Madem instadan buldun istek at, Kabul edince
Su sekil mesaj yaz

Bizde kalacakmissiniz. Kac gün? Ona göre hazirlik yapim.

Hic merhaba nasilsin iyimisin diye sorma. O Sana Su kadar gün dedikden sonra asla Cevapda verme. Hatta takipden Geri cik

Bunuda anlamazsa artik bilmiyorum
Kaçırdın. Konu sahibi mesaj attı müsait değiliz diye. Kadın da görüldü attı. 😁

Dünyanın en tatlı insanları bile olsalar yanında insan çalıştıracak kadar mali durumu olan tatilde kendine ev otel tutsun. Ben olsam arayıp tatlı tatlı, ne zaman geliyorsunuz hangi oteli tuttunuz yerleşin siz otelinize ertesi gün görüşürüz derdim. Daha da arsızlık yapacaklarsa ciddi söylüyorum onlar evdeyken ben pansiyona filan gider kalırım eşiniz de boğuşsun

Ama inanın sevdiğim biri olsa amenna bir yere kadar

Ama hem beleşe sürekli eşime iş danışıp işini yaptırıp bizim işimiz düşğnce yeğenime bunu yapan insan olmasaydı karşımdaki benimde bu mesajı atmaya yüzüm tutmazdı

Derdimki neyse utanmadan sürekli gelmek istiyolar gelsinler madem

Ama bu insanlar çıkarcı
Onun için istemiyorum
Hiç geri adım atmayın gelme zamanları belli mi? baktınız cvp vermiyor son çare arayın eşinizden no alıp..nasılsa eşinizle papaz oldunuz kendi ağırlayacak sanki yüzsüzleri

15 yılda insanın biraz akıllanması gerekiyor. Hem kendine hem size yazık.

İyi ki aramışsınız. Sizin hatrınıza hayır demeyi öğrensin yabancı mi😆
Benim yüzümden Zaten kimse gelemiyormuş bize
15 yılda aileler hariç kim gelmiş miş tee
Biz gitsek böyle olsa iyi miy miş

Dedim bizi almanyada arkadaşın davet ediyor her yıl gel gel diye
Ben gittim almanyaya onlarla cafede buluştum sosyalleştik görüştük bitti
evlerine kalmaya bile gitmedim
Naptım otel tuttum gezdim göreceğim kişileri gördüm alışverişimi yaptım geldimm

Ben zaten gitmem milettin evine
Anne baba abla kardeş ok
Gerisi ne gerek

Ki ikimizin de sevdiği iki aile ve birde bekar arkadaşı geldii farklı zamanlarda
Hiç gelmiyormuş kimsesi benim yüzümden

Ben bunlara gıcığım ya

X