Bana Bedava tatile gelecekler

Ne yapayım sizce ya gelmemeleri için yada gelirlerse ne yapayım
Gelme derseniz seneye şanslarını tekrar denerler bence gelsinler ve siz olabilecek en soğuk şekilde karşılayın,gezdirmeyin,yemek ve hizmet konusunda da ekstra bir şey yapmayın. Bir daha teklif etmemeleri için gerekli zemini bu şekilde kurarsınız.

Normalde iyi anlaştığınız ve yardımsever,kadirşinas bir aile olsalardı neyse ama sizin yeğeninize yaptıkları terbiyesizlikten sonra böyle düşünmeniz normal kesinlikle

Ben söylerim
Kaç gün kalcak belli değil söylememiş

Madem instadan buldun istek at, Kabul edince
Su sekil mesaj yaz

Bizde kalacakmissiniz. Kac gün? Ona göre hazirlik yapim.

Hic merhaba nasilsin iyimisin diye sorma. O Sana Su kadar gün dedikden sonra asla Cevapda verme. Hatta takipden Geri cik

Bunuda anlamazsa artik bilmiyorum

Eğer gelirlerse mutlaka yeğeninizin iş mevzusunu açın. Soğuk bir suratla o kadar işinizi hallediyoruz siz bizim bir yeğenimize iş ayarlayamadınız dersiniz zaten bence bu ortamı buz gibi yapar ve almaları gereken “be yüzsüz insanlarsınız “ mesajını aldırır

Şimfi kendimi sizin yerinize koydum son gün valizimi yapar anneme giderim hic uğrasamam . Misafiri cağıran bi zahmet ağırlauacak. Kimse kimsenin köpeği değil. Ayıptır. Su misafirlerln numarasını verin ben aricam ya.

Kaçırdın. Konu sahibi mesaj attı müsait değiliz diye. Kadın da görüldü attı.

Dünyanın en tatlı insanları bile olsalar yanında insan çalıştıracak kadar mali durumu olan tatilde kendine ev otel tutsun. Ben olsam arayıp tatlı tatlı, ne zaman geliyorsunuz hangi oteli tuttunuz yerleşin siz otelinize ertesi gün görüşürüz derdim. Daha da arsızlık yapacaklarsa ciddi söylüyorum onlar evdeyken ben pansiyona filan gider kalırım eşiniz de boğuşsun

Hiç geri adım atmayın gelme zamanları belli mi? baktınız cvp vermiyor son çare arayın eşinizden no alıp..nasılsa eşinizle papaz oldunuz kendi ağırlayacak sanki yüzsüzleri

15 yılda insanın biraz akıllanması gerekiyor. Hem kendine hem size yazık.

İyi ki aramışsınız. Sizin hatrınıza hayır demeyi öğrensin yabancı mi
Benim yüzümden Zaten kimse gelemiyormuş bize
15 yılda aileler hariç kim gelmiş miş tee
Biz gitsek böyle olsa iyi miy miş

Dedim bizi almanyada arkadaşın davet ediyor her yıl gel gel diye
Ben gittim almanyaya onlarla cafede buluştum sosyalleştik görüştük bitti
evlerine kalmaya bile gitmedim
Naptım otel tuttum gezdim göreceğim kişileri gördüm alışverişimi yaptım geldimm

Ben zaten gitmem milettin evine
Anne baba abla kardeş ok
Gerisi ne gerek

Ki ikimizin de sevdiği iki aile ve birde bekar arkadaşı geldii farklı zamanlarda
Hiç gelmiyormuş kimsesi benim yüzümden

Ben bunlara gıcığım ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…