Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

ayy wavy cim doğum yapmış Allahım sağlıklı sıhhatli pırıl pırıl ömürler versin güzel bebişlerine kendinede şifa versin kısa zamanda inşallah bebeklerin ve wavy ciğin durumu nasıl kızlar hymary dırım siz gitmişsiniz süpersiniz valla

Geçmiş olsun Kayracım Grip salgını var dikkat et bitanem..
Hoşgeldin canım aramıza hamilelik cetveli konusunda yardımcı olabilirim muhtemel doğum tarihini 40 hafta üzerinden söylersen yaparız sana bitane yada istersen linkini göndereyimm.Hayırlı uğurlu olsun hamişliğinde ..
kızlar 40ımıza dayımızda ve yengemzideki fotomuzzz,pek belli değil ama paylaşayım dedimm

Çok tatlısın canım kızlarınlaa..Maaşallah güzellikte anneye benziyolar
Erkekler erkekler işte işten kaytarmak için hep bahaneleri var kaydirigubbakcemile3
Geçmiş olsun geranimocum dikkat et kendine istirat et bol bol.

medinecim nasılsın.artık miden rahatlamıştır değilmi canım

Yok daha hala iyi olmadı anlamadım gitti :gitme: mafoldumben
Aksam yediklerim beni mahvediyo gece bile sıkıntısını cekiyorum hayırlısı artık
sen nasılsın artvinli canım iyisin inş... opuyorumnanaktan

iyiyim güzelim, sen nasıl oldun? düştü mü bir daha tansiyonun?

ıyiyim hamd olsun yok hiç düşmedi ama hiç dısarı cıkmıyorum korkuyoruz artık
ıstanbula gidicem ya eşim artık şimdiden basladı yok hiç bir yere gitmek ordada hapisim neyseki annemi görüçem opuyorumnanaktan

Canım ALLAH bir daha yaşatmasın zordur tabii geçmişler olsun
Aaaa ne güzel ya nasıl bildi hemen cinsiyetini bize teee bayramdan sonraya gün verdi RAbbim hayırlı şekilde kucagına almayıda nasip etsin kaydirigubbakcemile5

Herkese hayırlı akşamlar kıslar ben geldimm... Bugün geç klaktım kahvaltı falan derken saat 1 oldu .sonra terziye gittim bi elbise diktirmek istiyorum o kadar çok model varki zor karar verdim çarşamba provaya gitcem bakalım nasıl olcak.Ordanda işe geçtim.Sizleri çok özlüyorum ben ya aklım hep KK da o kadar alıştımki ....Sizler nasılsınız ne var ne yok bakalım....

kötükedihüso
amin canım valla o kadar çok korktum ki hastaneye gidene kadar zangır zangır titredim yerimden kıpırdayamadım valla benim sıpa göstermeye pek meraklı sanırım bi dikti bacakları havaya açtı olduğu gibi çıktı meydana ben bile gördüm doktor göstermeden ama öbür minnoşum pek keyfini bozmadı sakin takıldı o yüzden onu göremedik

kızlar ben bu kadar gün yattıktan sonra pc başında biraz fazla oturdum artık istirahat zamanı yarın görüşrüz öptüm herkezi ii geceleeeeeropuyorumnanaktan

geranimo cnm çok geçmiş olsun sana yazmıştım cnm geçmişte kaldı doktorun rahatla desede 16 haftasında kanama yasamıoş biri olarak kesinlikle yat dinlen derim cnm 16 haftamada plasenta yukarı çıkmadığı için 1 ay boyunca süren 6 günü ise şakır şakır geçen bir kanama süreci yasadım ben ....ve 16 haftaya kadar zaten hep yatmak zorunda kalmıştım...aşırı kusmadan hiçiş güç yapmadığım halde düşün.....iyice yat dinlen cnm eşin araba ile seni çıkarsın dolaştırsın getirsin....korma ama ikiz gebelik çoğu kişide risk içeriyor

wavy çok iyi hymarry benide aldı bastı gazaaaa gittik bebekleri 10 gün küvezde kalacaklarmış solunum sorunu varmışi cnm

sırnaşık şey Bi sakıncası yok demiş göstermiş annesi ayh yerim ben onu... :asigim:

Elbisen hayırlı olsun canım güle güle kullan inş..
Ohh sen yogunsun ne güzel. Valla biz gece kuslarıyız artık gece uyumuyoruz gündüz 12 ye kadar mirmirmirmir
Bizde iyiyiz hamd olsun senin egitim nasıl gidiyo

Elbisen hayırlı olsun canım güle güle kullan inş..
Ohh sen yogunsun ne güzel. Valla biz gece kuslarıyız artık gece uyumuyoruz gündüz 12 ye kadar mirmirmirmir
Bizde iyiyiz hamd olsun senin egitim nasıl gidiyo

İyi gidiyo bakalım Medineciğim Elbise için teşekkürler daha güzeli sizlerin olsun inşallah...

ıyi geceler güzel hamişler uykum geldi :1closedeyes: öpüyorum hepinizi..opuyorumnanaktan

canım geçmiş olsun.. önceki gün konuştuk seni kayra ile, face e de gelmiyor kk ya da acaba problem mi var ki dedim, mesaj gönderecektim bugnlerde artık.. neyseki damar çatlamasıymış, korkusu yetmiştir valla canım, Aallah bir dahayaşatmasın.. amin :CüvCüv:

beni uyku tutmadı.. yatağa yattığım ilk 15 dk.da uykuya dalamazsam kaçıyor, dalamadım çünkü kızlarım öyle güzel oynaştılar ki karnımda, elimle he hareketlerinisevdim okşadım, ben dokundukça onlara şov yaptılar bana, resmen yarıştılar... sonra da mutluluktan ağladım ağladım sevdim sevdim, odalarına gittim beşiklerini sevdim, cicilerine dokundum tek tek.. kızlar bunları ben ilk kez yapıyorum.. hiç duygusal boyuta geçirmemiştim kendimi hep korku vardı içimde bugüne dek, sanki hamiş değil de hastaymış gibi hissettim kendimi, ki öyleydim.. sonra da bol bol duaettim şükrettim, Allah ım herkese bu duyguları yaşatsın inşallah.. amin

günaydınlar kimseler yokk

bende aksam 1 gelirken yattım ...alişle ömerde öle uyudu yatarken allahım ne olur ben uykumu alana kadar uyusunlar dedim...ve uyudular sabah 6 da mama ya kalktılar sonrada 9 da kalktık...

kevserciğim cnm çok normal tatlım artık zaman geliyor
bende anneme yığmıştım bütün kıyafetlerini açıp açıp bakıyordum
allahım ne zaman giyecekler diyordum
şimdi onlar ufaldı...zaman kimi zaman çok ağır akıyor kimi zamanda çok hızlı
ama hiç istediğimiz gibi akmıyor genelde
doğumdan sonra zaman nasıl gitti anlamadım tabi zorlandım ağladım
ama güsel geçti....içimdeki sevgi pınarı böyle çağladıkca hergün dk. doya doya geçti
zaten sende bebeklerinle yeniden doğuyorsun yeni yeniden yaşama başlıyorsun
işte çocukluğumuzu yaşama anı....baksanıza bu sayfanın başın hamişken yazı yazdım şimdi bebeklerim 4 ay sonra bir yaşında olacaklarr....

günaydııınnn:lepi:

emziriyorum yine,

geranimo cnm çok geçmiş olsunŞeniz,
maşallah oğluşa da annesiialkisalkisalkis

kevser-medine nasılsınız canlarımmŞeniz?

dırımım
yazmışsın yine maşallah,uykuları güzel maşallahh,
biz de ogünleri görürüz Allah izin verirse..
ben de topiğin ilk sayfasında 5+3 günlükmüymüşüm neyim vay anasınıısengözlerimebaksanab
bu arada beniimki gerçekten adetmiş sanırım hayatım,bugün tamamen bitti,bakalım bi sonraki ne zmn gelicek,

kaswa yok yaaa,ayın 20si değilmi onun doğumu:sm_confused:?

günaydın kızlar bende şimdi geldim işe geceleri artık yatamıyorum ne tarafa dönsem bebekler o tarafa kayıyor gibi geliyor şimdiden çok ağırlaştım sizlerde benim gibimisiniz sanki 6 aylık değilde yarın doğuma gidecek gibiyim

günaydın arkadaşlar..... hepinize teşekkür ederim ilginizden dolayı............... dün gece doktoru aradım.. yarın muhakak gel dedi.. rahim ağzına bakalım dedi... bugün 16.30da randevum var.... evet kaswa görünmedi muallim ablada yok sanki benmi göremedim..

günaydın kızlar, nasılsınız?
ben iyiyim çok şükür, ilk haftalarımda bulantım faln yoktu, bol bol uyuyodum sadece, ama şimdi 3-4 gündür bi bulantı, yemek yiyemiyorum, sadece kuru ve tuzlu şeyler yiyebiliyorum, süt içiyodum onuda içemiyorum artık, anacım böyle olursa neyle beslenecek bu bebeler?fisfisfis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…