Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

olsun mary yaaaaaaaa benim pek vaktim olmuyo bu aralar çok yoğun işler malum grip sezonu oyuzden giremiyom balım ama ALLAHIMA şükürler olsun iyiyim kızlarım da iiii teyzesi haftaya kontrol var görcem onları 24 haftamız bitti bugun şükür öle işte bebk alışverişi yapıyoruz kocamla bazen çok guzel şeyler var bayılıyorum walla

ben 6 aydır kayınvalıdedeyim bazen evimde asansör yok birazda yokuş o yüzden gidemiyorum evime ama çokkkkkkkk özledim evimi kayınvalıdem görümcem beraberiz anlıcan bazen çok sinir ediyolar beni ama sabır diyorum mary kocam için saolsunlar yediriyolar yıkıyolar ama bazen dengesiz konuşuyolar hergun bişey alıyomuşum kaynanacığım öle dedi bana bende hepsi bir anda alınmıyo malesef dedim düşününce bi sürü para yapıyo ya bişey diyemedi görümcem desen bi alem öle işte pek paylaşamdım sizle bunları daha çokk şey var konuşcak vakit bulduk ça yazıcam maceralarımı okeymiiiiiiiii

kızlara harika şeyler var gerçekten..
biz de bayramlıklarımızı aldık,darısı başına inşopuyorumnanaktan..

ooooooooooooooo yaz yaz,
biz bayılırız çekiştirmeyeee kaynana görümce kaydirigubbakcemile
cnm artıları eksilerinden fazlaysa deliye vurucaksın,gülüp geçiceksin,
ama eksileri fazlaysa benj gibi,eşittir sıfır diyip siliceksin..

yok canım ALLAHI var şimdi artıları daha çokkk ama işte yinede batıyo bazen görümcen asıl dangalak olan vara yoğa konuşuyo yaönetmek istiyo herkesi ama ben taviz vermiyorum şu şöle olsun bu böle
bekar benim görümcem 42 yaşında malum işteeeee tek erkek benim eşim eltimin eşi de yok çok erken ölmüş rahmetli peşinede kayınpeder o yüzden bişey sölemek istemiyorum yeterki sağlıkla doığsunlarda en önemli şey bu benim için kocamada ALLAH sağlık versin bazen arad kalıyo

bende de vardı bekar görümce,evde,hepsinin artısı yok,eksisi vardı,
senin durumunu normal tipik kaynana görümce gibi gördüm ben,gayet iyisiniz maşllah,
boşver duyma hı hı de bildiğini yap keyfine bak canım..

öle yapıyorum zatiiiiiiii ama ne dedi geçenlerde biliyomusun işyerime gelmişti arkadaşım vardı kızına ilaç almaya gelmişti 6 aylık çok tatlı görsen neyse kangru ile taşıyo oara annem geldi bizde dedi alrız boöle dedi görümcemde ben taşıyamam fıtığım var sanki ona taşı diye var bide onların ağırlığından nolacak annesi babası taşır dedi deli oldum ya sana taşı diye yok ne atlıyosun o kadar zoruma gittiki sağlıklı doğsunlarda yeterki taşırım demiyoda böle lafları çok yani anlıcan bişey demedim rencide olmasın diye ben taşırım yavrularımı kimseye ihtiyacım yok neler çektim bu gunleri görene kadar kimsenin şeyi duymadı 2.5 yıl uğraştık kocamla bak çoştum gördünmü kaydirigubbakcemile3

hehehee sağolasın canımmm
bebekler fırsat vermek istemiyor da,ben fırsat buluyorum diyelim..
tek sosyal bağlantım burası kaldı bebeklerden dolayıı:lepi:

sen nasılsın kuşşşuummmm?

ben şükürler olsun iyiyim ama gece olsun istemiyorum geceleri resmen mutasyona uğruyorum şişiyorum bebişler kıpır kıpır :) sabaha kadar debelenip sabah kalkıp işe geliyorum

dırımcım valla korkusu yetti zaten cesaret edemem bişi yapmaya sadece ufak ev işleri haldır haldır koşturmam neler duyuyoruz geçen gün komşum 5,5 aylık erken doğum yaptı insan bunları duyunca nasıl koricani şaşırıyo
kevser valla tahmin ettim şimdi bişi oldu yok oldu bu zannetmişsinizdir die ama çok şükür sapasağlam burdayız arkadasım merak etme Allah bidaa ayırmasın:)
hymary valla oğluşa maşallahta öbürü göstermediği için şimdi oğluş milletin ağzına dolandı benim öbür minik kuşumdan bahseden yok hatırlatıyorum habire herkeze hani belli ya şimdi ağıza kolay gelio öbür bebişimi düşünen yok

kayracım benim face sen yoksun eklesene beni yada ben eklim seni özelden ad soyad ver kızlardan bulurum

canım öbür kuşun kendini belli etmediyse kızdır bak görürsünnyerimseniben

canım valla çok ta dert değil benim için hiç farketmez ama banada sanki öyle gelio biliyomusun doktorda çünkü öyle alttan alttan makara yaptı kıza getirir gibi lafı ama ben yinede gelicek ay netleştircem gerçi oğluş kesin hakkattende parmağı değilse ekrandaki kaydirigubbakcemile3 amaaaaan sağsalim gelsinlerde isterse son ayda ikiside değiştirsin cinsiyeti şok olim hiç farketmez heyecan olur kaydirigubbakcemile3

Canımsın ya negüzel duygular RAbbim bizede nasip eder inş..
Benim sanki dün gece bitanesi böyle kapı vurur gibi ama canımı acıtmadan vurdu öyle bişimi ya bu hareket etme durumu banada anlatsanıza kaydirigubbakcemile3

Hymarry canımm iyiyim hamd olsun eskiye nazaran daha iyii artık kussamda sorun yapmıyorum kaydirigubbakcemile3 koyverdim gitti

Kayra abla inşaALLAH önemli bişi olmaz tabii ki doktora görünmeden fayda var ...
bizide haberdar et

Hosgeldin RAbbim hayırlısnı nasip etsin..
SEnin gibi benimde ilk haftalar yoktu ama işte basladı hala devam ediyo valla suan alışmıs durumdayım ve 4 kilo verdim sadece zaman bende burda cok kişiye sordum sabırdan baska bişi yok canım :kedi:

çok teşeekür ederim hoşbulduk,sen almışsın kuzularını kucağına inşallah bizlerde sağlıcakla alırız

a.s.

Neroka canım hosgeldin...

Ben o hapları içmedim kabızlık yaptı bende ama ben ne içersem içim midem bulanıyo
RAbbim güzel bir hamileleik geçirtir inş...

Neroka canım hosgeldin...

Ben o hapları içmedim kabızlık yaptı bende ama ben ne içersem içim midem bulanıyo
RAbbim güzel bir hamileleik geçirtir inş...

canım hoşbuldum,

:) doğru belkide benm baştan beri olan bulantım hiç kesilmedi bu ara biraz hafiflemişti belkide ilaçlardan zannetm,saırım benimle gidecek bulantı sonuna kadar,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…