Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

kızlar 40ımıza dayımızda ve yengemzideki fotomuzzz,pek belli değil ama paylaşayım dedimm

Son düzenleme:
40 lık resim cok güzel yaa cok tatlısınız ...

yok be canım valla nazar degmesin cok güzel gözüküyosun öyle yeni dogum yapmış gbi hiç degil... :hulya:

Wavy canım tebrik ederim bugün girdim kk ye yeni haberim oldu çok sevindim allah analı babalı büyütsün canım bebişlerinide seyrettim maşallah allah nazardan saklasın bir güzelde ağladım arkadaşım seyrederken

OoOo evt rekor sendeymiş birden fırlamışsın maşaallah.Ama dvmında gelen şikayetlerine üzüldüm cnm yaa Allah yardımcın olsun. akannehir
:1shok:akannehir 40ı bulabilir ve de geçebilirsin kanımca,
ben senin haftalarında 4-5 kilo almıştımm

zaten biz ikizler direk sezeryan oluyoruz,
gözünü seviyim sezeryanınn:jeyyar:
Evlenmeden önce de normal olsun isterdim.Evlendim yine normal,hamileyim yine normal istiyorum off yaaa ndn sezeryan nedeeenn :sinifsinif:

Çok teşekkürler arkadaşlar,Kesin sonuç hamileyim işte ya 11. gün 230 :)

Liyadora gözün aydın cnm.Rabbim kucağına aldığın günleri de göstersin inş.a.s.

kıslar hepinizden allah razı olsun..
wavyyyyyy gözün aydın cnm Rabbim bebişlerine uzun ömürler versin.Bize daha çok var yaa off.Vee birde bizi ağlatmaya ne hakkın var ya üü:gitme: Bizde görecek miyiz bu günleri ben çok duygulandım,imrendim sana yahu a.s. a.s. a.s. a.s. a.s. a.s.alkisalkisalkis

Oyy geçmiş olsun cnm bnm.Süpriz gelişmeler hoş olmamış ama artık toparlanmışsındır inşaallah.Ayrıca bu spinal felan ne oluyor bilmiyorum.Yardımcı olur musunuz cahil kalmıyım CADIARZU

OoOo Nyc de gelmiş.Hoşgeldin cnm niye geç geldin =))
Kayracım geçmiş olsun.Seninle durumumuz aynı gidiyor ne hikmetse halbuki benden ileridesin.Bende de dün akşamdan beri ağrı var.Gece uyuyamadım doğru dürüst :sinifsinif:

Eee kızlar nasılsınız kimse yok sanırım.ıki gün boyunca giremedim ama sahalara döndüm hepinize hayırlı günler annişler =))

hepınız şışkooooooooooo cıkmışsınız ıste.................delikafadulden...............neysemm hadı uzmuımmmm sızı fıstık gıbısınız .................bıde ılerde bebışlerle cekının.......................cok hoş oluyyyyyyyyyyyy..................ıyı bakın kendınıze benım karnım cok fecı buyuyoooooooo...........yataga sımaz oldum ya

Kayra abla geçmiş olsun herkeste bu grip iyice salgın oldu dikkat edin aman..

Şeyma hosgeldin canım iyiyiz hamd olsun sen nasılsın bende gece uyyamadım 5 te kalktım 6:30 kadar ayaktaydım midem cok kötüydü

saol canım... hymarry doktorada zırt pırt gitmek istemiyorum..gece çok kötüydü... kasıklarım ağrıdı.. gündüz pek okadar değil... normal mi sence.. ya ben 22 haftaya göre çok öndeyim.. yani karnım büyük.... ondanmı acaba diyorum..

Kayra abla geçmiş olsun herkeste bu grip iyice salgın oldu dikkat edin aman..

Şeyma hosgeldin canım iyiyiz hamd olsun sen nasılsın bende gece uyyamadım 5 te kalktım 6:30 kadar ayaktaydım midem cok kötüydü

Hoşbuldum cnm.İyi diyelim.Bugün hiçkimse uyuyamadı mı yaa.Gece bi ara dalmışım gözümü açtığımda 6'a geliyordu saat.Aynı saatlerde ayaktaymışız sanırım.Gündüz uyudum biraz ama şimdi yine uykum var.Her dk uyumak istiyorum yaw ne olacak böyle akannehir

Ne olacak bizim bu halimiz :çok üzgünüm:

ben geldim daha iyiyim ilaçlar beni ayağa kaldırdı kaynanamlar köyden dönüyo kızlar gece 2 gibi burdalar işkence başlıyo anlayacağınız hehehe biraz işkence biraz keyif aslında benim için biraz söylenir biraz bana yardım eder geçinir gideriz yaza kadar :)))) benim üstümde oturuyoda kendisi kışın geliyo sadece yazları köyde mayıs sonu haziran başı gider bu zamanda gelirrr

valla sanırım herkes te aynı şikayetler var... demekki normal diye düşünüyorum.ağırlaştıkça olucak artık..

canım karnın diğerlerine göre büyük olabilir ama bunun normalliğini yine de sana doktorun söylemeli,
yani bu büyüklük karın yapısından mı bebeklerden mi dimi,
ağrı ve sancın oluyorsa bu haftalar bu bahsettiğin şinndetli ağrılar için pek normal değil,
gerekirse doktora da gitmelisin ama canım yaaa..

canancım geçmişi okumuyon galiba,bize kızıyon ama hıh:dilcikar: kaydirigubbakcemile3

Allah yardımcın olsun kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…