Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

günaydın kızlar bende şimdi geldim işe geceleri artık yatamıyorum ne tarafa dönsem bebekler o tarafa kayıyor gibi geliyor şimdiden çok ağırlaştım sizlerde benim gibimisiniz sanki 6 aylık değilde yarın doğuma gidecek gibiyim:KK43:
ay canım tabi bünyeden bünyeye göre deişiyor fakat daha çok erken,benim göbişler topiğinde 23.haftama ait bir göbeğim var,du bakiyim bulursam koyarım,neredeyse kendi normal göbeğim kadardı,
asıl kilo ve ağırlık 30dan sonra oluyor canım,dediğim gibi daha pek erken yaaww,
ama laışıcaksın sen deekaydirigubbakcemile3
günaydın arkadaşlar..... hepinize teşekkür ederim ilginizden dolayı............... dün gece doktoru aradım.. yarın muhakak gel dedi.. rahim ağzına bakalım dedi... bugün 16.30da randevum var.... evet kaswa görünmedi muallim ablada yok sanki benmi göremedim..

günaydın kayracım,
tabi yaa,doktora görünmende fayda vara.s,inşallah önemli bir durum yoktur
muallimim yok gerçekten,
dün ben de farkettim,inşallah iyidir..

günaydın kızlar, nasılsınız?
ben iyiyim çok şükür, ilk haftalarımda bulantım faln yoktu, bol bol uyuyodum sadece, ama şimdi 3-4 gündür bi bulantı, yemek yiyemiyorum, sadece kuru ve tuzlu şeyler yiyebiliyorum, süt içiyodum onuda içemiyorum artık, anacım böyle olursa neyle beslenecek bu bebeler?fisfisfis

canım demek ki bulantılı bir hamileliğin geçicek,Allah kolaylık versin,
bana da doktorun 8.haftadan sonra bulantıların başlayabilir demişti,fakat bende olmadı çok şükür,
sabır ve kolylık diliyorumm canımm

Günaydın herkese hymarry valla ne maharetli kadınsın iki bebekle bu saate giriyosun nete bravo. Ben olsam hayatta giremem herhalde.
Kaswa nerelerde acaba merak ettim. ınşallah iyidir.

günaydın arkadaşlar,

bende 12 haftalık ikiz hamileyim,6 haftadan beri bende bulantı maşallah hiç eksik olmadı,demir ve kan ilaçlarına başladım bu ilaçlarda bulantı yaparmı daha tecrübeli arkadaşlar bilirler ?

Günaydın herkese hymarry valla ne maharetli kadınsın iki bebekle bu saate giriyosun nete bravo. Ben olsam hayatta giremem herhalde.
Kaswa nerelerde acaba merak ettim. İnşallah iyidir.

günaydın canımm
kaydirigubbakcemile3 canım ben de giremem diyordum,ama burası bana moral oluyor,
şimdi sareyi emziriyorum,hale uyuyor,tek elimle yazıyorum,
arada oturup kalkıyorum tabii,,

sen nasılsın canım,sık girmiyorsuunnn?

günaydın canımm
kaydirigubbakcemile3 canım ben de giremem diyordum,ama burası bana moral oluyor,
şimdi sareyi emziriyorum,hale uyuyor,tek elimle yazıyorum,
arada oturup kalkıyorum tabii,,

sen nasılsın canım,sık girmiyorsuunnn?

Maşallah sana on parmağında on marifet. opuyorumnanaktan Giriyorum canım ama okuyup çıkıyorum pek yazamıyorum. Uzanmaya çalışıyorum çokçası üç gündür falan karnım sertleşiyor midem sıkışıyor. ÇOk oturursam ayaklarım şişiyor amaaaan hamilelik işte fazla yormamaya çalışıyorum kendimi.

Maşallah sana on parmağında on marifet. opuyorumnanaktan Giriyorum canım ama okuyup çıkıyorum pek yazamıyorum. Uzanmaya çalışıyorum çokçası üç gündür falan karnım sertleşiyor midem sıkışıyor. ÇOk oturursam ayaklarım şişiyor amaaaan hamilelik işte fazla yormamaya çalışıyorum kendimi.

aman yok yaaaa,nerde bende bi marifet :1no2:
dikkaet arada da bi selam ver canım benim,:1no2:
burda herhangi bir kimsede telefon numaran var mı canım,hani bi gelişme olursa haberimiz olsunn,,
dinlen kendine dikkat et canımm

canbebeğim nasılsın canımmm?Bak wavymiz doğurdu,sen nasılsıınn?

günaydın arkadaşlar,

bende 12 haftalık ikiz hamileyim,6 haftadan beri bende bulantı maşallah hiç eksik olmadı,demir ve kan ilaçlarına başladım bu ilaçlarda bulantı yaparmı daha tecrübeli arkadaşlar bilirler ?

günaydın canım,aramıza hoşgeldinnbuyrunnnnnnnnn
hayırlı sağlıklı bir hamilelik ve bebekler diliyorum canımm,

benim bulantım olmamıştı açıkçası ama çok zaman o kan haplarından kullandım hayatımın farklı dönemlerinde,
eğer küçük şişedeki o şurup ise bahsettiğin kan ve demir ilacı benim de çok midemi bulandırırdı,hele ki hamilelikte bulanman çok normal..

hymarycim maşallah canım bebişler anneye fırsat veriyor galiba:)) nasılsın bebişleri nasıllar allah seni ve bebeklerini nazardan korusun

günaydın arkadaşlar..... hepinize teşekkür ederim ilginizden dolayı............... dün gece doktoru aradım.. yarın muhakak gel dedi.. rahim ağzına bakalım dedi... bugün 16.30da randevum var.... evet kaswa görünmedi muallim ablada yok sanki benmi göremedim..

günaydın kayracım umarım korkulacak bişey yoktur:geçmiş olsun arkadaşım

hymarycim maşallah canım bebişler anneye fırsat veriyor galiba:)) nasılsın bebişleri nasıllar allah seni ve bebeklerini nazardan korusun

hehehee sağolasın canımmm
bebekler fırsat vermek istemiyor da,ben fırsat buluyorum diyelim..
tek sosyal bağlantım burası kaldı bebeklerden dolayıı:lepi:

sen nasılsın kuşşşuummmm?

burdayımmmmmm............nasılsınız kızlar pc m bozuk ya az bısey yazıyorum tık gıdıyo.............herkes ıyı bak kendıne yıne kapanacak

canım hymsry nasılsın wavyle cok hoş çıkmışsınız dırımle gezın anam sız...............senağlama

mrb kızlar hymary kuzucuklarım nasıl iilermi wavy çıktımı hastanedn videoyu seyrettim çok guzeller maşallah biv nasılsın claıre nero herkese slmmmmmmmmmmmm

ınşıyıyım ama artık zorlıyıo yarun dra gıdecem cıger gel olurum heralde ................ınş hayırla alırız bebışlerı...........üçüde donup durıyooo .............rabbım kolaylık vers bıze

canım hymsry nasılsın wavyle cok hoş çıkmışsınız dırımle gezın anam sız...............senağlama
sağolasın muallimim,
biraz şişkoca çıkmışım ama wavym beni hastanaede doğumdan sonra da gördükten sonra bayaa ineclmişin demişti yaani zemuszemus,
teşekkür ederim ablacımmopuyorumnanaktan
mrb kızlar hymary kuzucuklarım nasıl iilermi wavy çıktımı hastanedn videoyu seyrettim çok guzeller maşallah biv nasılsın claıre nero herkese slmmmmmmmmmmmm
merhaba canıımm
kızlar biri uyuyorr,biri uyanık,analarının anasını ağlatıyorlar kaydirigubbakcemile3
ama çok güzeller teyzesiiiiopuyorumnanaktan
wavym 2-3 daha kalıcakmış,yani kendisi özel sigortası olduğu için kalmak istemiş,
zaten mesanesi dolayısıyla iki tane sondası varibence de kalması isabet oldu,hem yavrularına daha yakın olur,sütü de gelir şimdi,sağar sağar verir..
ınşıyıyım ama artık zorlıyıo yarun dra gıdecem cıger gel olurum heralde ................ınş hayırla alırız bebışlerı...........üçüde donup durıyooo .............rabbım kolaylık vers bıze
ooouuuyyy 3 taneyi düşünemiyorum kurban olsunlar verene yaaa,mucizeeeeopuyorumnanaktan
zor olur tabi ama doğduktan sonra daha da zor olucak sanırım kaydirigubbakcemile3
Rabbim kolaylık versin her aşamada inşallahh
gunaydın bayanlar aman canımm sıkılkı neden bu kadar sessız yaa
günaydın,
sessiz miyiz,muhabbet var işte,sen de katıl kuşummm
kaydirigubbakcemile

erolcan,disikus siz nasılsınız canlarımm,
kızlar bitakviminiz yok,takip edemiyoruz sizi ama yaaaw

X