Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

kayra canım bir zahmet bunu eşimede hatırlatırmısın:kedi: bu kadar hassas ve üzerime düşen bi adamın bugünkü boş bulunuşluğu ..uff neyse. valla pzt yi göreyim yeter benimiçin drum gelmiş olacak allahın izni ile. şu an aksılmalarım var buda beni ürkütüyor(

bu arada dert bir değilki dün k.validemlerle konuştu eşim. nbe zaman gelelim dediler bende 20 sinde gelsinler dedim. k. validemde 15-26 sı gşbş gelsek olmuytormu dedi. tabi bişey diyemedik ama olmuyor yaa olmuyor. onlar bana annem gibi bakamazki. ayaklarım bavcaklarım şişti yürüyemiyorum üzerine basamıyorum anneciğim yatırıp kaldırıyor wcye götürüyor. bunları yapamazlar yaw((

eşim aradı şimdi kardeşi bize gelmek istiyormuş bende bugü eve bile gitmey,i düşünmğyorum çok sancım var ayağa kalkamıyom. hiç kimseyi ağırlayamam dedimnaniknanik

wavy cnm ....anladım boşver sende takma cnm sende stres yapma artık bak riske atma kendini doğur herşey yapınnnn

eşinde çok bunalmış demekki eee anacım sabır taşı değil ki adamcağızlar 9 ay bizede sabır gerk.... evde iş yapmak şöle dursun birde ahh offfff.... e zor tabi..... başka ihtiyaçlarııda karşılayamıyoz gariplerin... stres oluyolar ..olcek okadar..... mazur görelim .....

sana gelince annenin gitmesimi gerek ta kaynanalar geliyor..tabi ki annenden başkası sana bakamaz..annen kalamzmı yanında....en azından yarı kırkın çıkana kadar annen baksa.....

eşim aradı şimdi kardeşi bize gelmek istiyormuş bende bugü eve bile gitmey,i düşünmğyorum çok sancım var ayağa kalkamıyom. hiç kimseyi ağırlayamam dedimnaniknanik

eeeee yok artık.....eşin bunu sormamalı bile.............

kayra canım annemlerle bizim ev arasında iki sokak var. ben şu an onlardayım. eşim sabah bırakıyor akşam alıyor. ama k. validemler gelince kendi evime geçeceğim. ve onlar varken annem pek müdahale etmez.. ama bakamazlarsa valla toplanır gelirim anneme..

bencede sormamalı ama adama kendimi ifade edemiyom sanırım. hep daş gibi ayakta durursan böyle oluyor işte. artık bende nazlancam. ağrımı sızımı söylicem hiç hamileliğimde bunaltmadım onu. ama yeteeerrr artık.. ay neyse bunalttım sizi özür dilerim hepinizden hgakkınızı helal edin canlarıımm..

artvinli hamile mi ay çok sevindim tek mi çift mi belli mi. allahım hayırlısını nasip etsin..

anladığım kadarıyle anen bakabiliyor... onların gelmesine gerek yok şimdilik..... ama yok annende bakamyacak ta ondan geliyorlarsa bişey diyemem..ama insan annesinin yanında daha rahat ediyor..... şimdi kayınpederinde geliyorsa onun yanında rahat hareket edemezsin... zor olacak...

dirim canım valla içimi boşalttım rahatladım takmıyom en azından çabalıyom..Şeniz

allah razı olsun annem bakıyor canım. yaşlı anneannem var evde ona rağmen ikimizede bebek gibi bakıyor. ama karşı tarafa 20 si dememe rağmen anlamıyolarsa ne diyebilirimki.k.pederde var canım o da gelewcek nasıl yatacam yanındA ayaklafrımı kaldırıp bilmimmafoldumben

valla ben yatmıyom ama oturup ayaklarımı uzatıtyorum yanlarında napım koca karuıınla rahat edemem kı.............uzerıme ortu alıyorum öle ıste

ben öpüp başıma koyum bariii bizimkileri....... haftada bir giderim ben kaynanmlara.onlar hiç gelmez rahatsız olmayam diye..... gittiğimde ise kayınbabam çay içiminden sonra diğer odya geçer kızımı alıp onla oynar....sen biraz uzan kızım der giderken.... haber verirki hani tedirgin olmayım gelecek diye....

wavy bana kaynana deme kaynanaları yolasım var içimdeki bastırdığım duygularım sinirlerim yüzünden ya bigün yığılacağım ...yada kaynanama ağzıma geleni diyip onu öldüreceğim...

cnm bence annen bakar ama anane var ve bu durumu iyi biliyorum
ama engin tecrübelerime dayanarakda şunu derim sana lohusa iken
kaygana batacakda batacakkk
sütüne sebep olurlar valla ....

neden durumunu algılamıyor bu goncan cnm ? ama dediğin gibi sen yaptın bu adamı böle hep no panik oldun...adamda seni şiimdi normal sanıyor....

ne desem ne söylesek boşşş
kelin merhemi misali işteee

ama sakin ol cnm çocukların herkesden kıymeti cnm

kayra canım maşallah allah nazardan saklasın. valla başında taşı onları..

muallim canım yapacak bişey yok. yani yatmamız gerekiyorsa ve onlar buna saygı göstermiyolarsa kendileri bilirler. valla çok takardım ben böyle şeyleri halada takıyorum aslında ama bebeklerimin sağlığı herşeyden önemli..

ahh kayganalaaarrrdelikafaduldendelikafadulden

valla canım annemi allah nazarlardan saklasın anneannemede banada gül gibi bakıyor bakarda. kadfın iki eve yetiyor maşallah. ama kaygana uyşuktur biraz zor vallaaa:1ninca:

sende sakin ol canım. çünkü ne yaparsak yapalım değişmez bu durumlarsinifsinif:

YETER TABı YAAA annen ama kaynana olmazsa olmöaz şimdi keşke kırkına yakjın çağırsaydın bide k.peder var yaa...

YETER TABİ YAAA annen ama kaynana olmazsa olmöaz şimdi keşke kırkına yakjın çağırsaydın bide k.peder var yaa...

kıs çağıran kim bana kalsa ooo.. ama kendileri doğuma gelcez diye tutturdular. dünde eşim konuşuyordu doğum tarihi 24 kasım dedi. onlarda ne zman gelelim dedi. eşimde bana sordu bende doğuma geleceklersecxilla 20 sinden sonra çıksınlar dedim. gayganamda 15 i gibi çıksak olmuyormu demiş.eşimde neyapsın olur dedi:/((dilcikar:

grili burçinmi cnm ve sen kapalı olansın dimi
efet o benim.. grili d burçin...

anam üç hamile aynı karede .... kevser senin karnın küçücük ne güzelll
sormacanım, gittiğimiz pastane cafe tarzı bi yer aman anlatıma bak neyse, burçinlerin, garsonlar falan yenge yenge dolanıolar zzaten burçinin etrafında biz de ekleninceçok mkomik olduk, 3 koca göbişlli, benim karnım küçük evet, ama biraz da orada yan durmuyorum ya daha da az çıkmış, bu kadar da yoktu şurda 1 aydır büyüdü, yiyemedim ki bişey daha 7 kilo aldım ondan sanırım..

Kevser cok güzelsiniz masaALLAh ...

hepinizinde göbüşleriz süper bende hiç göbek yokya kıskandım bende neyi kıskanıyom heee :roflol:

olur olur benimde yeni çıktı, daha ii olmaması bende ilkzamanlar özeniodum ama büyüdükçekarnın sen daha zorlanıosun...

YETER TABİ YAAA annen ama kaynana olmazsa olmöaz şimdi keşke kırkına yakjın çağırsaydın bide k.peder var yaa...

wavyim yaa, neden geliolar, hNGİ ŞEHİRDE ONLAR?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…