Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

WAVY SIKINTIYAPMA BOŞVER.. bilmiyorum ben de bu şekilde yapabilecekmiyim ama size bi tavsiye: lohusalık bitsin hepsi gidecek, ömür boyu kalmayacaklar. varsın evin düzeni 1-2 aylığına bozulsun, eelbet dönecekler evlerine, şimdi yeni canlkar katılıyor aileye onlar için her sıkıntıya değer, nolur rahat olun, wavy bak sende diyeceksin boşa stres yapmışım diye, onlara da zor, he de geç.. inanın başka çare yok, bu en mutlu günlerimizde yıllardır hasretle beklediğimiz bu günleri zehir etmeyin ne kendinize ne eşinize, bak kolay evlat sahibi olunmuyor, onlar da eşlerimizin anneleri, bi söz aklıma geldi cuk oturacak sanırım "TECAVÜZ KAÇINILMAZSA ZEVK ALMAYA BAK..."

Son düzenleme:

minik göbişlim benim:kedi: bak hymarrynin doğumunda ben 29. haftadaydım hiç bişeyim yoktu. varya şimdi göbişimi taşıyamıyom gerçi hala ikiz gibi değil diyolar ama bana çook büyük geliyorlülülülülülü

canım doğumda burda olmak ,istiytolarmış. yani benişm için değil bebişler ,ç,n geliyolar. karadenizli benim eşim..

ay delü güldürdün benikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

eşim aradı şimdi kardeşi bize gelmek istiyormuş bende bugü eve bile gitmey,i düşünmğyorum çok sancım var ayağa kalkamıyom. hiç kimseyi ağırlayamam dedimnaniknanik

iyi yapmıssın valla anlamıyorum ben bu insanları benim komsular gibi neden anlamıyolar anlamıyorum yaa dememeleri bile lazım lmaz:

:) töbe töbe cok güldüm kevser ...

waycım sterss yapma bi bu pazara kadar dogurmamalısın kaydirigubbakcemile3

ARtık sabahları cıkarmıyorum canım ama artık meyveleri cıkarıyorum ne ilğinçim ben ya cok yiyemiyorum yiynce midem almıyo ama eskiye göre sanki biraz daha iyiyim inş gececek

ay evet pazarı atlatmalıyım. dikem bari çıkmasınlardelikafadulden
14 e gelmişsin canım. benim 18 de tamamen geçmişti. belli dönemlerdce yokluyor hatta iki gündür her yediğimi çıkarıyom yine. ama sabret canım artık yavaş yavaş geçecek allahın izni ile sonra ayy b4en hasta değil hamileymişim diyip tadını çıkaracaksınopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

ben geçmişi okumadım kevsercim. ömermi hasta yavrum ya o da bi atlatamadı. allah şifasını versin..

kevsercim allah izin verirse yaren ve ceren olacak isimleri.. siz karar verdinizmi isimlere?

ya bu arada ben yine yediklerimi çıkarmaya başladım. bide bağırsaklarım bozuldu. iyice halsizleştim. anormal bir durum mu acep bu..başına gelen var mı?

ooooooooo wavy ısımlerıde hazır ınş gelırler saglıkla.............
amin muallimcim. hepiminkiler sağlıkla gelsinler inşallah:Saruboceq:

kıs bu arada ben yanlışmı okudum arefeye gün mü verdiler sana..enee içimizde en küçükhaftası olan sendin doğurup giytceniz diyordun allahın izni ile aynı hafta doğuracaz kıssopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…