Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

muallim ablacım.ya ben yanlışmı anladım sanamı arefeye randevu verdiler doğum yaklaştımı?eğer öyleyse maşallah ya,birde 27.haftandamısın maşallah supanalllah,darısı bizim başımıza inşallah.

dirim canım çok normal biliyom ama hani pek rahatsızlanmadım bugüne kadar. birden böyle olunca tırstım işte( amin canım benimn çok sağol...

haki cim, bak biz bursalı üç hamiş toplandık, sen nerelerdeydin kaç gündür?

canım gündüz misafirlerim vardı birde eşimi yalnız bırakmak zorunda kalıyorum oda olmuyor şimdide kahveye postaladım da öyle gelebildim diğer bursalı kim

canım gündüz misafirlerim vardı birde eşimi yalnız bırakmak zorunda kalıyorum oda olmuyor şimdide kahveye postaladım da öyle gelebildim diğer bursalı kim

fotoğraftakileri mi soruyorsun? burçinn, ben ve çekirgeler, fsm de çınar pastanesini bilirsin, oradaydık.. sen de nilüferde oturuyordun dimi?

fotoğraftakileri mi soruyorsun? burçinn, ben ve çekirgeler, fsm de çınar pastanesini bilirsin, oradaydık.. sen de nilüferde oturuyordun dimi?

ben iyice yabancılaşmışım ben fotoğraf görmedim nereden bakacağım birde ben mkp da oturuyorum canım bursayı pek bilmiyorum

canannn.. naber kuşummm?

iyiyim topiğimizin morel kaynağı herkese morel dağıtıyosun yerim seni resimlerinizide gördüm ayy hepiniz harikasınız yawww göbüşler müthişşşş pastanelerde buluşmalar felan kıskandım yaww bende orada olsaydımda bütün pastalara tatlılara saldırsaydım nede olsa hepsi burcinden heheheh

serpilcim artık gerilme kısss doğuracan az kaldı relax relaxxxxxx diyoz diyoz anlamıyonmu kız sen bak sancı geliyo doktor yok zarar vericen aniden bişey olacak diyekorkuyorum kocanada bişi söyle bak tüm kk karıları toplanır geliriz çocuklarıda üstüne salarız çocuklar derken dirimin aslanlara saç çekmeyi felan öğretiriz bide ısırmayı malum en büyük ikiz onunkiler tülinle marynin bebekleri bişi yapamaz şimdilik kızdırmasın bizi

artvinli bu güzel haber için niye bu kadar bekledin kalp atışlarını görecez demişsin ikizler öylemi vallahi öyle çok sevindimki hamile olduğunu duyunca burdan anlatmam mümkün değilll

kısss marryy wavy ye giderken sadece dirimimi alıyon al işte yüzsüzlük yapıyom bende gelecem banane banane bensiz ayrıca gidin gideceksieniz ama ilk gitmöede bende gelcem bak küser doğurmam ona göre heheheh

medinecim demek sonunda geliyosun canım gel tabi artık yaww kaldın taaa vanda saçma sapan doktorların elinde :))))

kaswacım demek seninde tarih belli oldu sonunda çok güzel ya 1 aralıla beraber 8 bebeğimiz geliyo bu 15 gün içinde oh ne güzl ne güzellll ama niye kilo almamışlar ona takıldım sorunda yok ama alla allaaa

diğer hamişler siz nasılsınız bakalım naısl gidiyo bebeklerle hayat ben iyiyim belim ağrıyo bugün biraz bide bebekler kendileirni kasım kasım kasıyolar sizleir merak ettim yaprak dökümü molası veridm

haklısın kevsercim kaçınılmıyosa alacan zevkini anasını satayım hehe demek anlaşmalı gittiniz neyse o zaman paramızı vererek saldırırdık dondurmalara pastalara profiteröllere oh ohhhh

ben iyice yabancılaşmışım ben fotoğraf görmedim nereden bakacağım birde ben mkp da oturuyorum canım bursayı pek bilmiyorum

oooowww:uhm: yavrum geçmişi okumak için sayfanın sağ altında yada sağ üstünde 1500 lü sayfalar var onlara sırayla tıklayabilirsin,, pardon canım doğru anladım dimi,*
bu arada ben de k.paşalıyım, taşköprü, sen?

haklısın kevsercim kaçınılmıyosa alacan zevkini anasını satayım hehe demek anlaşmalı gittiniz neyse o zaman paramızı vererek saldırırdık dondurmalara pastalara profiteröllere oh ohhhh

hee, öyleyaptık, tokuz mokuz dedik ama götürdük... cokacimcoook
senin çizelge nerdeee?

canan canım geliyorum ALLAHın izniyle evet hemen doktora gidicem kaydirigubbakcemile
ah küçük yerde yaşamak zorrr...

kevserin bugun masaALLAHı var cok hızlı gördüm seni canım :hulya:

becerip yapıştıramadımki senağlama

söyle bana tarihi, bi de hangi sayfadaki hangi ikonları seçtiğini söyle ben yapem, ok?
ya da nereye yapıştıracağınuı yazdım ben sana ama geçmişte silindi sanırım, profil düzenle varya kullanıcı panelinde, o sayfanın en altında var yer, yazıyo zaten sadece şu siteninkiler kabul edilir falan diye

canan canım geliyorum ALLAHın izniyle evet hemen doktora gidicem kaydirigubbakcemile
ah küçük yerde yaşamak zorrr...

kevserin bugun masaALLAHı var cok hızlı gördüm seni canım :hulya:

ay evet çenem düştü, bi de ağrım var kasıklarımda çok, oturamıom yürüyemiom, bi de kociş geç gelcek bu akşam, gerçi aradı geliom yoldayım die ama napıyım, başka trlü yatarak geçmio vakit kalça kemiklerimin sızısını hissetmeye başlıom hemen, dirim yhok marry yok onların yerini dolduramayız tabi ama çok alıştım hepinize valla, bilgisayarı kapatırken sanki topiğimizdeki herkesin yüzüne kapatıyomuş gibi oluyom, bi manyağa bağladım bugünlerde kendimi...-tatlicadiarzu-

ya oaraya yaptım ama kabul etmedi bide adresten acaba fazla kısmımı kopyaladım diyorum bide sen dene bakayım 20 mayıs sat ama sanırım doğum tarihini istiyo o çizelgede 24 şubat 40 haftam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…