Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

medinecim ben de sen ne zaman geliyon onu merak ediyorum..

erolcanım sık sık takıl bize kuşum yaaa,,

vil canım kolay gelsiiinn..

Hymarrcım 21 kasım da ordayım inş :))
Ayh cok heyecanlandım gece rüyamda annemi gördüm ben gelmişim sarılıyorum ona ne agladım rüyamda bide gene yemek yiyyodum rüyamda hehe

annem iş yapıyor ben ömere bakıyorummm çok süzüldü kuzum ya

kahrolsun damaklarıda çok kaşınıyor kemiriyor biberonu yaa....devamlı mız mız haldee yaa

Bursalı ikiz hamişler buluşması ...
image.php

http://img288.yukle.tc/image.php?id=8596056d.jpg

Burçinn, ben,Deniz (çekirgeler)

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar....önce şöyle bir geçmişi okudum......maşallah ya doğumlar başlayacak,tarihler alınmış,tarihleri belli olan arkadaşlarıma hayırlı sağlıklı doğumlar diliyorum....medinecim nasılsın,ist.geliyormuşsun hayırlısıyla gel canım benim ay kıyamam insan hamileyken çok duygusal oluyor anneni çok özlemişsin,bak gözlerim doldu şimdi.DIRIMCIM senin bızdıklar nerede artık resimlerini kaldırmışsın,geçmiş olsun bua arada dr.götürecekmişsin yavruları,HYMARY canım dün senin kızların yeni fotolarını gördüm ekrandan öptüm onları rabbim nazarlardan korusun,kocaman olmuşlar ya inanamadım,Birazda kendimden bahsedeyim arkadaşlar,tedavi süreciydi,iğneydi,yumurta toplama transfer derken ayın 9 unda sonucumu aldım,12.gün değerim 741 çıktı,14.gün değerim 1347 çıktı,bayramdan sonra hayırlısıyla kalp atışaları için kontrolümüz var.....beni merak eden bütün arkadaşlarımı ayrı ayrı öpüyorum.

evet canım ortadaki ben, soldaki de burçinn, burçini hatırlarsın geçmiişte var bak yazıları, bu arada çoook sevindim canım yaa.. duymamıştım ben hadi hjayırlısı inşallah, sağlıkla gelsinler

selam canlarım hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum güzel dilekleri için. allahım hepimize sağlıklı doğumlar nasip etsin..
hymarry yavrum benim korkum bu hafta sancılanmak canım serdar bey yok ve bu zamana kadar medikale gitmiş olmamaın hiç nbir anlamı kalmayacak:KK43:(
Dirim canım eşine tepk, vermemekle ,iyi etmişsin bazen sessiz kalmak bağırıp çağırmawktan daha çok mahçup ediyor karşındakini..
kaswa desene nerdeyse aynı zamanda doğum yapcaZ:))

bu arada bugün canımı sıkan bazı şeyler oldu. sinirden saatlerce ağladım. ve şimdi kasıklarım makatım ağrıyor dualarınızı esirgemeyin kızlar. maneviyata çok ihtiyacım var. hepiniz allaha emanet olun..

kızlar annem geldi habersiz kaçtım

kaswam cnm doğur bi balon gibi söneceksin cnmm korkmaa

ben oğlanlarda çok çirkin oldum ...ayy iğrençtim acaba kızmı olacak dedim

ama 3 doktor da erkek diyince ...oğluşlar yakışıklı olacak dedim heheheh
İnş.Dırımım ağzın bal yesin..Bende felaketim felaket...
Bencede ya Rabbim hayırlısını versin ben böyle bişi düşünmem kesinlikle gerçi yaptıranlara saygı duyarım o başka..bu arada ii uykular canımmm...

Biz kimbilir nasıl olcaz Kaswacım Hayırlısıyla bebişlerine kavuş düzelirsin.Öptm çok..
.
Teşekkür ederim canım..Hepimiz sağlıkla vaktinde kavuşalım inş..

kaydirigubbakcemile3 canım benim geçmiş olsun,çok kötü oluyor insan artık son zamanlarda,ben son bir ayda sanırım 6 kilo almıştım,ve heryerimin balon gibi olduğunu yazmıştım burdan da..
ama iddia ediyorum ilk 1 haftada 10 kilo,ikinci haftada 10 kilo daha veriyorsun canım,
KK teyzerlimiz beni görmeye gelmişlerdi,kaç günlüktük bilmem,onlar yazsın,nasıl bir hafta 10 günde söndüğümü..
o şişlikler hep su ve ödem,çok kısa zamanda gidiyrolar canım,hiç merak etme,yeterki sağlık olsuunnkaydirigubbakcemile5

Ay rüya gibi dediklerin...inş.....opuyorumnanaktan

sağol dirimim ama geçti bitti.. olay halledildi. eşimin işleri ile ilgili bir durumdu beni tek kızdıran benim artık çalışmadığımı ve panik heyecan yapmamam gerektiğin idrak edememesi yada saaflığına gelip unutması. valla doğurcaktım ya. hala kasılmalarım var:KK43:((

kaswa canım gitmişsşn..
benimde şarjım bitmek üzere kalkıp kablosunu almaya üşeniyom:KK43:(

şşşşşşşşşşşşşşştt.......waaaaaaavyyy..... sana stres yok... sana stres yasakk...... relax olcan.... şurda ne kaldığı belli değil zaten günmü saatmi... pırt diye çıkarmak istiyon yoksa.... no stressss:eek:klava::eek:klava:

Kevser cok güzelsiniz masaALLAh ...

hepinizinde göbüşleriz süper bende hiç göbek yokya kıskandım bende neyi kıskanıyom heee :roflol:

X