Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

wavy kaswa nasılsınızzz....doğum yaklaştıııı
kızlar canbebk ve penses nerelerde onlarda geldiler sona doğruu..
dırımcıuğım geçmiş olsun........öpüyorum senii
marryy kısss nerelerdesinnnn..kızçelerin nasılll...o yumoşiları öp benim içinn
canan nerelerdesinnnnnn..
medine çekirgeler biv vil muallim kayraa.....nasılsınızzz..

yavyu kartal ıyıyım cok sukur beklıyorum..............sen nasılsın herkes nasıl................hayırlı bı gun ols ınş

arkadaşlar çok heyecanlıyım 3 saat sonra bebişlerimi göreceğim 1 aydır görmüyorum bayağı büyümüşlerdir herhalde

yavru kartalların gzel annesii, biz iyiyiz çok şükür, hepimiz uslu uslu sıramızı bekliyoruz nüfusu çoğaltmak için kaydirigubbakcemile5 sen nasılsın? napıo yavrular, başladılar mı seni yoruyorlar mı?

hakı gor bakalım kuzuları ınş hersey ıyıydır............ayda bırmı gıdıyosun valla ben onbeste bır gıdıyorum yınede zaman gecmıyo................dr a sor herseyı

tşk ederim iltifatlar i,çin kevserciğimm.iyiyiz ne olsun uslu uslu oturunn..gelmeyeyim bursalara..gece uyumak yokk..şimdi yatoyorlar aa ben uyuyamıyorum aksilik yaaa
muall,im ablam iyiim sen nasılsınn...
canaığım buradayımm..sözünü tuttum bakkk..

slm kızlar babamla konuştum sesi çok iyi geliyordu ...torunları özlemişşş

pazar taburcu olurum heralde dedi....çok şükür atattık

Cok sevindim canım ya RAbbim yasatmasın böyle sıkıntı kimseye ..

İyiyiz hamd olsun canım sen nasılsın sorunlarının cözülmesini cok sevindim.
Yavrukartalllar iyidir inş.. opuyorumnanaktan
Bu arada yeni nick süper :lepi:

herkese merhaba arkadaşlar , bişey sormak sormak istiyorum tecrübeli arkadaşlara 6+5 oldu ikizlerim. pztesi kalp atışları için gidicez. ama bende bulantı falan yok. sadece ara ara kasık ve bel ağrısı bide kasıklarımda şişlik var. bulantı okuduğum kadarı ile çoğu arkadaşta var bende olmayışı acaba olumsuz bişeye mi işaret. çok tedirginim.

Ayh canım bende 13+4 deyim
6incı haftalarda pek bulantı olmuyo bende hiç olmadı ama sonrasında anlatamam halada devam ediyo dua ette olmasın gercekten bulantı olunca cok zor geçiyo düşün 4 kiloya yakın verdin böyle giderse dahada veririm
O yüzden bulantıyı düşünme Rabbim hayırlısnı versin inş...

iyi yapmışsın aşkım güzel olmuş bak böyle naber ne var ne yok sen şimdi şubata kadar gelmiyomusun bakimmm

canım öncelikle bebeklerin hayırlı uğurlu olsun her gebeliğin kendine özgü olduğunu unutma bulantıların ikiz yada tek olması ile alakası yok ben 6 aylık hamileyim birgün olsun bulantı yaşamadım benim gibi arkadaşlarda var burda ama 4.5. ayına kadar bulantılı geçiren serumla ilaçla ayakta kalan arkadaşlar var bence şanslı guruptasın sen medine yazsın sana neler çektiğini kızcağaz kusmaktan gözlerini açamıyor şişkinlik ve kasık ağrısı normal onlar yaklaşım 3.4. aya kadar oluyo önce rahim büyüyo ondan oluyo sonra bıçak batması gibi ağrılar oluyo onlarda rahme giden damarların büyüyüp genişlemesinden oluyo sakın korkma hamileliğini bu tarz şeylerle zehir etmekendine hamileliği bi hastalık olarak görme sana tavisyem bu özel durumun mümkün olduğunca keyfini sür ha tehlike olmazmı olur nedir onlar kanama tehlike göstergesi olabilir birde periyodik olarak tekrarlayan sancılar kasılmalar yarım saatte 1 10 dakkada bir mesela bunlar sorun olduğunu işaret eder yoksa gün içinde sancın oldu bıçak sapması gibi sancılar oldu bunları içindeki küçük bebişlerin yapıyo mutlu ol keyifli hamilelikler:hulya:

çok tşk ederim arkadaşım , inan içime su serptin.

Canan canım sen sanslı gruptasın :)
Rabbimde hep böyle devam ettirir...
Valla sütü bile cıkartır oldum yakında ne olucam anlamadım hehe artık durumumla dalga gecer oldum eşimde hayatın lavobo ve yatak arasında geçiyo diyip dalga geciyo akannehir

Sen nasılsın napıyosun pek görünmüyosun artık

slm kızlaarrrr

kaswam biz mayıs sonuna ayraladık daha temmuz ayından,o vesileyle yaza giriş yapıyoruz,ama geçen yıllarımızda kafamıza göre yılda iki defa gittiğimiz de olmuştu,belki bu kez de ikinciyi yapar,Eylülde size takılırızz,
biz mayısta 8 ayımızı bitirmiş olucaz,sanırım siz de eylülde o civarlarda olucakasınız,ama beraber gitseydik ay ne güzel olurduuu,hanımlar,yanlarında çocuklarla,beyler beraber havuzlardaaa,,
ay hayali bile güzelopuyorumnanaktan,,
dırımım erken rezervasyon çok uygun oluyor,öyle güzel bir yer kii,biz çok seviyoruz,cidden beraber gidelim yaawwwkaydirigubbakcemile5

bence burda toplanıp cidden bir gurup oluşturalım seneye falan,neden olmasın dimi

bu arada dırımım babana tekrar geçmiş olsun diyelim,atlatmışsınız zaten maşallahh,hiç üzme kendini,Allah bizlere bağışlasın tüm ailemizii

hirama çok üzüldüm,inşallah bahsi geçtiği gibi çok önemli değildir,inşallah sağlıkla bebeklerini kucağına alır yaaa,keşke kendine bir telefonla falan olsa ulaşabilsekk..

medinecim
istanbula ne zaman geliyorsun?Mehmet Beye görünücekmisinn?Gör bak doktor nasıl olur hıh:dilcikar:

mner daha önceden yazmıştım sana canım,benim bir kez olsun,hafif derecede bile bulantım olması,doğrumuşum yavrucum,benden daha ala örnek olur mu,ama ban doktorum başlarsa da 8.haftadan sonra başlar demişti,o da olmadı çok şükür,,
sen de heveslenme kız illa bulansın midem diye,evham yapma keyfine bak heee,ben topik sahibi olarak kızarım evhamlı annelere burda beni bilirler heeelmaz:kaydirigubbakcemile3

claire nasılsın canımm,kısçeler nasıl bakalım annesiii yerimseniben?

canancım nasılsın kuşum,hastane olayına kesin kara verdin mi?Bir hastane yazmıştın ama kesinleşti mi?

bebiş istiyoruz,nickin değişmiş canım,sevsinler yavru kartallarını senin yaaa,minik kuşlar yaaaa,

kayracım gezmelere gitti maşallah,bütün yazı evde geçirmiş biri olarak öyle ihtiyacım var kiiii,,
neyse sağsalim gelsinler inşallahh

ay ben herkesi özledim yaaa,şu güzel havalarda bari buluşsak yaaaa,,

bu arada kızlar,dün annemlerde kahvaltıdaydık,
sonra kızlarımızı sağlık ocağına götürdük,hepatitB 2 aşısı yapıldı,
topuk kanlarını vermemiştik,o alındı,biraz bağırdılar ama ben öldüm içimin acısından,anne olmak nasıl bişey yaaa

neyse,bu arada kızlar Sarem 3000 gr olmuş,14 gün önceki dr kontrolümüzden sonra 500 gr almış maşallah,kilo alamamış diye üzülüyorduk,
Halem 4200 gr olmuş,Haleme de maşallah..

Rabbim sizleri de sağlıkla yavrularınıza kavuştrsun inşallahh..
Valla yatıp uyumak varken burada takılıyorum,eşim biraz dışarı çıktı da,hemen KK ya koştum valla,,

ya ben tickerlarımız geri istiyorum,bu iş ikim kötüye kullanmışsa onlar cezalandırılsın yaa,böyle olmaz kii hıh :dilcikar:

Hymarry cim biraz panik durumda olduğumdan abartıyorum yada bu bebişler bizi biraz uğraştırdığı , tedavi sürecim zor geçtiği için belkide korkuyorum ....haklısınız arkadaşlar...tşk ederim

Hymarry cim biraz panik durumda olduğumdan abartıyorum yada bu bebişler bizi biraz uğraştırdığı , tedavi sürecim zor geçtiği için belkide korkuyorum ....haklısınız arkadaşlar...tşk ederim

Canım inan burda pek çoğumuz tedaviyle kavuştuk bebeklerimize,hiç kolay değil,biliyorum,birbirimizi daha iyi anlamamızın sebebi de bu,
fakat inan nasıl başlarsan öyle ilerliyor,
çünkü ilerde yeterince ağrın,kasılman ve anlam veremediğin değişimler olacakken olmayan birşey için hiç canını sıkma canımm..

claire nasılsın canımm,kısçeler nasıl bakalım annesiii yerimseniben?

Çok sağol hymarrycim hamdolsun çok iyiyiz kızçelerimle artık ağırlaşmaya başladık.
Tembelleştik, canımız bol bol uyumak istiyor belkide gece 4-5 defa lavaboya gittiğimiz içindir. Yatmak zorlaştı oturunca ayaklarım bacaklarım şişiyor. Kızlarımın eşyalarını yıkadım onlarla uğraşıyorum birkaç gündür bir taraftanda ütülüyorum. Bikaç eksiğimiz kaldı buhar makinası, biberon, bakım ürünleri, çanta, taşıma koltuğu falan. Off daha ne kadar çok şey varmış yaa.
Birde bişey sorucam süt sağma makinesi şartmı acaba ona bir türlü karar veremiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…