Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

kızlar iyi akşamlar sizlerin kasılmaları ne zaman başlamıştı bende daha herhangi bişey yok

bu arada çizelgemi yaptım ama göstermedi ya

bu arada kızlar avrupa yakasında indirimli mağazaların haberini banada verirmisiniz ben daha takip etmeye başlamadım ama hazırlıklara artık başlamam lazım.
bu arada haberiniz varmı bilmiyorum chicconun ayda bir gebze tarafında deposu açılıyor benim arkadaşım gidiyordu bugün öğrendim ondan ayın 21inde varmış yine inanılmaz ucuz olduğunu biliyorum oyun parkını ordan 70 liraya almışlardı bir kaç ay önce

canım benim 16+4 oldu kasılmalarım günde bir kaçkez oluyor ben baskıdan oturamıyorum dr magnezyum vermedi sadece progestonla vitamin kullanıyorum yarın kontrolüm var bakalım dr ne diyecek

ayyy gebze çok uzakmış ya yakın olan varmı oraya acaba benim yerime gitsin baksın bize topluca alışveriş yapsın heheh

wavy cim dayanamamaış yine kaçıp girmişsin gördüm snei naber
kız burcin sen ne çabuk bitirdin alışverişi vallaha erkenden başlamışsın haaa artık girmiyosunda görmez olduk seni buralarda hemşerinle kayıplara karıştınız

canım benim 16+4 oldu kasılmalarım günde bir kaçkez oluyor ben baskıdan oturamıyorum dr magnezyum vermedi sadece progestonla vitamin kullanıyorum yarın kontrolüm var bakalım dr ne diyecek

canım sahi sen de bursadaydın, sahi hangi dr. a gidiyordun, sormuştm daha önce ama unutmuşum, yoksun uzun zamandır ortalıkta,kaydirigubbakcemile5

canım çok güzel ve çok kullanışlı..ben de sleeperları çok beğeniyorum..ama dediğin gib istanbula onun için gelemem sanırım..benim asıl doktorum istanbulda ona bile 2 kez gelebildik ki son gelişimiz çok yordu beni..ödüm kopuyo bebeklere zarar vereceğim diye..siz inşallah güle güle sağlıkla kullanın..

ayy ben de aynı öyle düşünüyorum..inşallah vakitlice ve sağlıkla doğsunlar da hemen kudurmaya başlamak istiyorum.. zemuszemus

canım yaa ben progestanı 14 hafta kullandım kanamam bitip çok şükür herşeye normale dönünce dozu azalta azalta bıraktırdı doktor ilacı..siz hala kullanıyo musunuz??ayy kafam karıştı şimdi.. :uhm: ben polivit C (diş etlerim rahatsız olduğu için), propycil (guatrım için), magnesium diasporal (malum kasılmalar için), elevit (vitamin ve folic asid için) ve maltofer fol (demir ve kan takviyesi için) kullanıyorum..acaba eksik bişi var mı?siz ne durumdasınız ilaç kullanımı açısından??pimpiriklendim yine yahu (((
ben de çekirgeler için meraklanmaya başlamıştım yarın bi arıyım diyodum..ayy nasıl sevindim anlatamam..Allah'ım sağlıklı doğumlar nasip etsin ona da hepimize de inşallah..

süpeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrr olmuş tatlım ellerine sağlık canım.. alkisalkisalkis

ayy çok sağol hemen deneyeceğim..inşallah başarırım..

sorma tatlım..herkes 20. haftadan sonra herşey olabilir bitirin eksiklerinizi yavaş yavaş dedi ya korktum sanırım..çok büyük kısmı bitti Allah'ıma şükür..bi kaç bişey kaldı..inşallah bu ay sonuna kadar herşeyi bitirmeyi planlıyorum..yavaş yavaş kasılmalar vs oluyor doktor magnezyumu günde 2ye çıkardı rahatladım artık olmuyor çok şükür..yapı itibariyle zayıfım ben, spor alt yapım olmadığından kaslarım da zayıf o yüzden bebekleri zor taşıyorum..bacaklarıma kramp giriyor ve ağrılarım var,kasıklarım ve belim de ağrıyor..bir sürü tahlil yapıldı,çok şükür enfeksiyon,iltihap,böbrekte taş,kum vs vs hiç bişey çıkmadı..doktorumuz bol sıvı alıp dinleneceksin bunlar daha başlangıç dedi..ben de korktum çünkü en büyük hayalimdi herşeylerini kendim almak..o yüzden yani çabuk çabuk alışveriş yapışım..az gelişimin nedeni de bol bol yatıp dinlenmem sanırım tatlım..belim ağrıdığından sık pozisyon değiştiriyorum..ama fırsat buldukça bakınıyorum buralara..hiç kaybolur muyum?? :)))))))))

olmadı işte (( uygun formatta değil dedi bana yaa offf ((
tickers factory den çizelgemi yapınca en son bölümde neyi kopyalayıp yapıştırıcam..bir sürü şey çıkıyo ((

Son düzenleme:

canım cok erken kasılma olması ıçın...........yınede dr la konuş magnezyum ıyı gelıyo......ama bu tur sıkayetler yırmılı haftalardan sonra baslar..............bence yat dınlen bolbol............bazen yorgunluktanda oluyo..............

gunaydın canlarrr, bu sabahta ben dikildim , uyku tutmadı..
dırımım babasından haber var mı acaba ?

günaydın kızlar..
kevser şu çizelgeyle kafayı yedim gece (
yaptıktan sonra sayfadan hangi linki kopyalayacağım?bi yardım noluuuuurrrr((

Günaydın güzel anneler ve anne adayları herkese iyi haftasonları diliyorumm.Bende bugün kendim için alışverişe çıkıcam hiçbişeyim olmuyo bir pantalonla kaldımm bakalım bişler bulabilirsem

kızlar ben geldim 1500 den itibaren okuyayım dedim 1513 deyim fakat sergen uyandı bu arada tunayı uyandırdı..ayyy o nedenle yazamadım .. ben buradayım öptüm hepinizi...ben sergene mam veriyorum..ben yazana kadar zavallım kendi kendine emiyorr

slm kızlar babamla konuştum sesi çok iyi geliyordu ...torunları özlemişşş

pazar taburcu olurum heralde dedi....çok şükür atattık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…