Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

evet kevsercim..
kazen beyyy ayıp oluyor biz hamilelerle dalga geçmek h,ç yakışmıyor duygusalız ağlarızzz:gitme:

medineee kıs bu senin doktorun ne biçimn bi doktor ya gıcık oluyom. bir güsel bi şey duymadım ya sakat olabilir test yap diyor bir düşük tehlikesi diyor. çok kızıyom ya. moral lazım bize. valla benim doktorum bana destek olmasa ne olurdu bilmiyorum. çünkü iki kimyasal gebeliğim var ve çok riskli idi başlarda ...sen kendine dikkat et canım doktorunuda dinle ama moralini bozma. bol suyunu için. progestan kullanıyorsan kullanmayadevam et canım. Şeniz

bu arada ne zaman kk ya sitem etsem ticker görünüyorlülülülülülü

bende gidince sorayım salı günü gidicem bende bisey yapmıyorum canım ya hergün olmuyo aman bende evdeyim hep dikkat ediyim artık

ay kasılma dedik benimkişler imrendi kasılmaya başladılar.senağlama azcuk uzanıcam öpüyom

bir görünüyor bir gidiyor ben oynamıyommm..
vil canım yeni işin hayırlı olsun bitanem. bebişler şimdiden kısmetlerini getiriyolar anneciklerine..

Ewet canım kısmetli geliyolar sağol güzel dileklerin için wavycimm...

Bende azcık uzanayım bugün hisseder gibi oldum ilk hareketlerini ama emin değilim...Öpüyorum herkesi gelirim birasdann

Çok üzgünüm çoook tuhaf bir kadın ama gercekten digerlerine görede ilğileniyo ne bilim ya aman artık umursamıyorum benneyaptımki

ambenneyaptımkia bugun güzel bişide söyledi enselerinin kalınlıği iyi dedi kendime zorla mide bulantısı için ilaç yazdırttım lmaz: kadın biraz ilğinç ama nede olsa istanbula geliçem ne edim :çok üzgünüm:

Canım herşey uymuş ama deri ceket uymamış dediğim gibi takım elbiseliydi..Bu arada çizelge çok güzel olmuş eline sağlık,,,opuyorumnanaktan

Dırım canım çok geçmiş olsun..Allah acil şifalar versin babacığına..Aslında şimi aramak çok istiyorum seni ama rahatsız eder miyim,müsait misin bilemedim ki canım ya..?

Canım herşey uymuş ama deri ceket uymamış dediğim gibi takım elbiseliydi..Bu arada çizelge çok güzel olmuş eline sağlık,,,opuyorumnanaktan

kaswa kuşumm eşine sor bakalım bebek yataklarının olduğu kısımda bir bayanla konuşmuşmu. ona burda alıpta bırakılan ürünle3r var bunların içindende bişeyler çıkabilir bi bakın isterseniz demiş mi. ay o gün uzun süredir dışarı çıkmamanın verdiği coşkuyla önüme gelenle konuştuım nerdeyse orda alışverişe gelen herkesle kanka oldum valla:kedi::kedi:

Dırım canım çok geçmiş olsun..Allah acil şifalar versin babacığına..Aslında şimi aramak çok istiyorum seni ama rahatsız eder miyim,müsait misin bilemedim ki canım ya..?

cnm arasaydın cnm yaaa...müsayittimm

canan nerelerde?

burdayım aşkım dün geldim aslında geçmişi okuyup yazacaktım msn açıktı orda yengemle konuşmaya başladıl laf bi türlü bitmedi saat 1.30 oldu gece sonra eşim kalktı kızdı bu saate kadar pc başındayım diye paparamı yiyip apar topar yattım yazamadım size naber nasılsın

burdayım kayracım meraklananlarım sağolsun ben doğururum diye hiç merak etmeyin ben bu gidişle 40 haftamı tamamlarım domuz gibiyim heheh siz tatil planlarınızı şimdiden yapmaya başlamışsınız maşallah bizi seneye anca köy paklar deniz menzi hikaye sanırım naber nasılsın bu arada ben sana özelden telefonumu yazayım canım msn mide yazayım eklersin beni ordanda konuşuruz

canım neden morelini bozuyosun sende yoğun bakıma girdin ve çıktın dua et hemen kötüsünü düşünme ameliyat esnasında olabilecek şeyle rbunlar bizi haberdar et öpüyorum

canancım nerelerdesin?

işte geldim burdayım laflamaya hazırım heheheopuyorumnanaktan

bu arada yeni gelenler olmuş onlara hoş geldiniz diyorum hayırlı hamileleikler diliyorum güzel güzel geçsin 40 haftaları
wavy kız sen ne gezgincisin yine nerde indiirm vardı bana niye söylemedin belki bende gelirdim kız sen bu kadar eşya aldın ya giydiremedn büyüyecek çocuklar sende az kullanılmış giysileri benim kızıma gönderirsin hehehe kaswa sende bir oğlan vardı sanırım sendende oğlanın küçülenlerini alırım ohhh bana alışverişe hiç gerek kalmaz beleşten büyütrüm çocukları zemuszemus

can bebekten haber varmı kızlar ben işk önce o doğum yapacak gibi düşünüyorum

kızlar aklıma gelmişken söyleyeyim yarına bi aksilik çıkmazsa kız kardeşime beykoza gidicem büyük ihtimalle kalıcaz orada orda kalmazsakta dudulluda görümcem var orda kalırız pazar günüde wavy nin bahsettiği kozyatağındaki motharcareyi bulursak oraya gideriz yani pazar günü akşama evde oluruz sizlere kavuşurummmmm

canan canım demstockta indirimli ürünler gelmişti. ama hiç bişey yoktu diyebilirim canım. çorap ve önlüğe yatırım yaptım bu sefer. canım benim valla neden olmasın. hemen büyüyorlar zaten ben gönderirim bizşm kızçelerin kıyafetlerini..sonuçta bi kaç hatıra dışında gerisinin turşusunu kurcak değilkim dimi ama...:)))

geçen girmişti canbebek sanırım o çok ağırlaştı fazla giremiyor. inşallah iyidir. ama kaswa ve ben sıramızı vermeyiz bananeeeee:dilcikar:

bu arada eşim bütün gün başındasın akşam alma şu pc y,i diyor sitem ediyor şu anda. gündüz annem gece eşim uff yaaaa... ben kaçar..
öptüm hepinizi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…