Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

tamam canım o doktorda varmı ögreniçem ayh ne cahilim ya olmassa senden ögrenim senin doktora giderim saaol yaaa

tamam canım o doktorda varmı ögreniçem ayh ne cahilim ya olmassa senden ögrenim senin doktora giderim saaol yaaa

est cehalet olurmu,burda öğreniyoruz,ne çakallar vaarr,
bu işin uzmanları da bi sürü para alıyorlar canım ben bu yüzden sana bizim doktorumuzu tavsiye etmiştim,
sana söylen en o doktorun da perinatolog olup olmadığını muhakkak öğren canım..

canım bakalım kayınvalide bakacak gibii..daha detayları anlatırım benim dk. bitti o nedenle 25 inden sonra ben arayacağımm...
CAnım cok sevindim biliyomusun okadar mtlu oldum ki zemuszemus
SEn calısıcakmısın kayınvalidenlerin bakmasını istedin
sağol medineciğimm..ben çalışıyordum.doğu iznindeyim şimdi.. bakalım k,im bakacak...şuba 15 iş başııı..

ah canıım hep aklımdasın,ben ararım seni yaaa,beklemeye ne gerek var aslında ama inan ben de bi fırsat bulamadım geniş geniş konuşmayaa,pooofff
inşallah herşey yoluna girecek canım,herkesi gerekirse sil at ama eşin için sakın sakın..
konuşuruz..

canım çok geçmiş olsun allah acil şifalar versin herkesede selam bu arada

Dırım çok geçmiş olsun canım allah acil şifalar versin babacığına inşallah.

Dırımım geçmiş olsun, çok şükür baban iyiymiş, çok sevindim canım...
marry kaçırdım seni sanırım,
ya bi de çanta nasıl bi çanta aldınız bebiş eşyaları için;*

kızlar iyi dilekleriniz için çokkkk teşekkür ederim.....rabbime çok şükür ki atlattık allah birdaha göstermesinnnn....

benim kuzenimin eşi geldi bugün kızı var tabi üç çocuk yemek faslı vs. onlara uğraştım
bebek hediyesi bu mama sandalyeleri geldi

çok güsel kızlar sandalyeye güselce takılıyor bizim çocukların çok hoşuna gitti sağlamda
ve alt kısmı kutu gibi ya fermuar var içinde plastık kapaklı kutu var içine mamaları biberonu koy çık heryere gidilir....tabi renkler sarııı kırmızzzzzzzzzzııııııııı geldii....çok beğendimm

benden bu kadarrrrr

Son düzenleme:
slm kızlar babamla konuştum sesi çok iyi geliyordu ...torunları özlemişşş

pazar taburcu olurum heralde dedi....çok şükür atattık

Gözün aydın canım çok geömiş olsun tekrar...

İyiyiz yavrukartallarını yesinler senin nasıl kartallar büyüdülermi baya ay biz nezaman görücez bu günleri...

Canım bence bulantın olmadığı için tedirgin olma memnun ol.Benimde hiç olmadı çok şükür..Herkesin hamileliği aynı geçmiyo kiminde olursa kiminde hiç olmuyo...Tadını çıkar

Güle güle kullan canım sandalyelerini güzel güzel mamlarını yesinler bak sarı kırmızıymış birde ne güzel...

ayy 2 gecedir uykularımı kaçırdı şu çizelge..ağlamak istiyorum yaa :'(((

Noldu nieki burçincim nie ağlıyosun

ayy tatlım sorma yaa..şu çizelgeyi yapmaya çalışırken sinir hastası olcaktım yanii..ondan öle dedim..ayy çok şükür yapabildim ve rahatladım şimdi :)))
zaten ağlamaya dellenmeye yer arıyorum bu aralar..bu hormonlar mahvetti beni yahu :))))

hakı gor bakalım kuzuları ınş hersey ıyıydır............ayda bırmı gıdıyosun valla ben onbeste bır gıdıyorum yınede zaman gecmıyo................dr a sor herseyı

ayy canım ya evet ayda bir görüyoruz sanki zaman hiç geçmiyor 3lü test sonucu 2 gün sonra çıkıyormuş normalse eğer dr gene 1 ay sonra görüşelim dedi gelde bekle şimdi yatarak 1 ay dahaaaa

beklenmek zor ben dedım dr a 29 dan sonra her hafta gelıcem dedımm..........ınş saglıkla gelsınler bebışlerımız...............üçlğü testın sonucuna takılma sakın çogullarda net cıkmıyo nıye sana yaptılarsa............ınş hersey ıyı ve guzel gıder

ben yatmıyorum genelde oturuyorum............evde dolaşıyorum hafıf seyler yapıyorum............zaman calışırken ne guzel gecerdu..........sımdı gecmıyo.............

ben yatmıyorum genelde oturuyorum............evde dolaşıyorum hafıf seyler yapıyorum............zaman calışırken ne guzel gecerdu..........sımdı gecmıyo.............

evet yatarak hiç geçmiyor zaman bana dr.yemeğini oturarak yap onun dışında istirahatı oturarak değil yatarak geçir dedi

güzel pazarlar arkadaşlaaarr... dün akşam 35-40 dk. aralarla 4-5 defakasılmalaım oldu, hafiiif ağrı eşliğinde kasılıyorum 1,5 dk. sürüyor sona geçiyor , dr.umu aradım 15 dk.da bir olursa hemen ara dedi, ama çok da endişeliysen şuandakliniğe gel bi takip ettirelim dedi, ben biraz daha bekliyim o zaman dedim, baktım bi daha kasılmadı.. bu gün de ilk kez şimdi oldu, bekliyorum bakalım elimkarnımda gözüm dsaatte , bu haftalarda günde 4-5 kez olması normalmiş, rahim kendini doğuma hzırlıyormuş,yahu biri anlatsın şu rahmime normal doğum yapmıycam beeennn..

ben hemen söylüyorum cnm
ama laf dinleseydiii benimki dinlerdi dimii bide utanmadan 27 haftada başladı kasılmayaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…