Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

ooouuuuyy gittkçe ağırlaşıyor insan dimi,bak bir de 30dan 32 den sonra gör,gittikçe kocamaaann olucannn kaydirigubbakcemile3
sağlık olsun,sağlıkla içinde büyüsünler de canım,biz anneyiz katlanıyoruz,
dua edin en azından havalar güzel,ay ben sıcak gecelerde temmuzda ağustosta eylülde neler çektim,ağluyordum geceleri
Allah kolaylık versin canımm..

canım burda saydığın buhar makinesinden,çantadan falan çok daha önemli bence sağma makinesi,
eğer bebeğine az da olsa süt vermek ve kendini süt veemediğin için kurutmak istemiyorsan muhakkak almalısın canım,benim herşeyim oldu o makine açıkçası,
ayrıntısıyla ilgili merak ettiğin varsa sorabilirsin..

muallimim nabberrr,
sen de gelsene seneye bizimle capricekaydirigubbakcemile3?

evet çok şükür ben şanslı guruptanım her işimi yapıyorum bi kez olsun yemek yapamaz olmadım iyiyim çok şükür acı patlıcanı kırağı çalmaz derler ya öyleyim sanırım normaldede dayanıklı bi yapım var tüm acılara karşı burda küçük emrah pozları takınıyorum gözünde öyle canlandır heheheh

ya geceleri girebiliyorum anca 11 gibi kalkıyorum 1 dede eşim geliyo kalkıp direk onayemek haızrlığına giriyorum sonra o geliyo bişiler çıkıyo ancak onu yatırdıktan sonra kaçamak yapıyorum yada bugün gibi erken kalklarsam ama aklım hep sizdeeee

çok tşk ederim arkadaşım , inan içime su serptin.

rica ederim birbirimize destek olmak için burda toplanıyoruz bu özel durumun tadını çıkar heheh

maryy kız sana yazdıklarıma hiç cevap vermiyon yawwww artık geçmişi okuyamıyon tabi demiiiii dedimki sana kızlarıma düğünde neler giydirdin tombalakta olmuşlar maşallah hani diyorum yeni resim felan olsada görsekkkkk

Herşey tamamda geçen akşam kociş kilomla dalga geçince moralim çok bozuldu ağladım bir gün konuşmadım onunla. Aslında pek takmam ben böyle şeylere hem herkes çok iyi göründüğümü sadece göbüşümün büyüdüğünü süylüyor ki ben inanılmaz bi kiloyla hamile kaldım ve bu güne kadar 8 kilo aldım. Dr.um çok memnun çok iyi gittiğimi söylüyor. Sanırım hamilelik kaprisi benim ki.

Canım sen bu makinelerden hangisini önerirsin o kadar çok marka var ki piyasada hangisi iyidir bilemiyorum ve bazıları çok pahalı.

ahh cananım inan bebeklerin eşyalarını çantalara koymaktan bi fotoğraf makineme yer kalmıyor biliyormusun,bu yüzden de hep başkalarının makinelerinde fotolarımız,onlardan foto gelirse muhakkak koyarım canım..
Ne giydirdim,bi kere kızları kınaya götürmedim,gürültülü olur çok diye,babası baktı,
ikincisi düğünde de hava çok soğuktu battaniyelerine sarılı duruyorlar hep,giydirdiğim şeyler öyle görünmüyor hiç fotoğraflarda falan..

ne kilosu clarie yaaa,8 kilo ne kii,ben 16 kilo almıştım,sen de daha alıcaksın,millete de söyle bu daha bişey değil,ikiz anasıyım ben,hiçbirinize benzemem de,ne alınıyon,boşversene..

Ya kızlar su tickeri yapmadım yaa neyi kopyaladınız az banada anlatsanıza

Dırımım geçmiş olsun, çok şükür baban iyiymiş, çok sevindim canım...
marry kaçırdım seni sanırım,
ya bi de çanta nasıl bi çanta aldınız bebiş eşyaları için;*

canım inşalah olmaz bulantın, bwende aynı senin gibi başladım, sonrası kabus 5 kilo verdim... :çok üzgünüm:
Kevser sen nasılsın canımm.. Napıyosun bebişler nasıl :)
canım iyiyim ya, bebişlerim de iyi çok şükür, 15 gündür çok keyifliyim,tansiyon geçti, mide spazmlarımgeçti, hamile olduğuma inanmaya başladım..

Ya kızlar su tickeri yapmadım yaa neyi kopyaladınız az banada anlatsanıza
html yazan yerde src:"... den sonraki kısmı canım, muhtemel doğum tarihini ver (40 haftada) istersen ben sana yapıp atayım linki?

Dırımım geçmiş olsun, çok şükür baban iyiymiş, çok sevindim canım...
marry kaçırdım seni sanırım,
ya bi de çanta nasıl bi çanta aldınız bebiş eşyaları için;*

canım biz bu çanta olayını daha bugün ciciler topiğinde konuştuk,bi bak istersena.s..

ayh canım yaptım ama 1 gün fazla oldu neden anlamadım yaparsan cok sevinirim..

Bide iyi olmana cok sevindim ya tansiyon konusundada cok zor bende gecen hastaneden gelirken düştü cok kötü oldum ALLAH sabır versin canım ya Rabbim yaşatmasın tekrar

Hymarry hos geldin canım

Anneme bir doktor önermişler yakında dedi sanırım ona gidicem onun hakkında da iyi şeyler söylediler annem yakın olmasını istiyo sanırım o doktor bana uzak oluyo

canım o tarihe 1 gün öncesini yaz muhtemel doğum tarihine..

canancığımmm bakalım ben haber vereceğimm..çünkü eşim ailesine rest çektii..bakacaksa kayınvalidem ocakta oradayım.eşimin doğumgününe süprizzzz

canancığımmm bakalım ben haber vereceğimm..çünkü eşim ailesine rest çektii..bakacaksa kayınvalidem ocakta oradayım.eşimin doğumgününe süprizzzz

CAnım cok sevindim biliyomusun okadar mtlu oldum ki zemuszemus
SEn calısıcakmısın kayınvalidenlerin bakmasını istedin

marry nereledersin canım..sarem halem nasılll

canııımm,yoğunum yaaa arayamadım da senii,
eşim bu ay evde,ondan öne düğün telaşıı,çocuklar malum...
kızların yeni resimlerini koydum,ikiz albüme,iyiyiz,
dün aşı oldular,haolem 4200 gr,sarem 3000gr olmuşlar..
sizin kilolarınız nasıl annesii,
bi de şeey,bu sizin gaviscon toz halinde,sulandırılıyormu sonradann?

siz nasılsınız canım?ne karara vardınız eşinle,iyisiniz dimi canım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…