Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

kevser canım bugün 34+3 oldum. ay çok az kaldı yawww. çok tırrrsıııyuorumm..
Artemis sağol canım. azcuk aralık annelerinden kopya çektimzemuszemus

selam kızlar
wayvcim ne güzel ya yavrularına kavuscan ayyyyyy masallah masallah korkma yaa keyfini cıkarmaya bak ....
dırımcım şifalar olsun babana da ameliyattan sonra bütün hastaları bi süre yoğun bakımda tutuyolar ayılana kadar diye biliyorum ....üzülme arkadaşım acil şifalar

hirama cok üzüldüm insallah hersey normale girer

kızlar şu linkten tickerınızı yapabilirsiniz. sadece bunu kabul ediyor kk.tek kötü yanı yada ben bulamadım. ayarlama yapamıyorsun 40 hafta üzerinden hesaplıyor..
Pregnancy and Due Date Ticker

bu kıyağıomı unutmayın. muckss..

Wayım liste süper olmuss süpersin yahu opuyorumnanaktan yapamadım tickerim ya cok yavaş site

Dirim canım geçmiş olur inş RAbbim kolaylık versin yardımcınız olsun gececek inş

Babana çok çok geçmiş olsun canım üzülme bütün ameliyata girenlerde yoğun bakım oluyo normale gelene kadar inş. tez zamanda kavuşur sağlığına...

canım hamileyken iş bulabilmen ne güzel, genellikle hamileleri işe almazlar, nasıl bir işyeri bu? nezerime çalışacaksın? inşallah rahat güzel bir hamilelik geçirirsin cnm, hayırlı olsun...

Teşekkür ederim canım türk telekomun özelleşen bölümlerinden biri yabancı dilim olduğu için avantajlıydım dışa aramalar bölümünde çağrı merkezi görevlisi gibi bişi bakalım eğitimde tam öğrencez nası bişi olduğunu.Bende hamileyken almazlar zannediyodum ama çok sıkışmışlar istedikleri seviyede eleman bulammaışlar hemen aldılar beni bende şşaırdım hayırlısı olsun bakalım...

Teşeşkkürler wavyicim ayrıca listede pek şık olmuş eline sağlık canımm..

sitede bi sıkıntı var sanırım kevser bi görünüyor bir geliyor bende anlamadım yaw..

kevser canım senin 40 hafta üzerinden doğum tarihin ne zmana canım. onu ver ben yapmaya çalışayım sana...

ya kızlar ben kasılma olayını anlamıyorum bugün cok okudum
benim bazı aksamlar gündüz pk olmuyo cok kısa göbeğimin bes parmak asapısında cok kısa süreli bi durum oluyo gaz gibi ama bazen sanki bebeklerimden biri kısa süre oraya basıyo gibi dra gidince orayım bari bu mu oluyo kasılma
bi noktada kısamı sürüyo

Ben tickerfactorydan yaptım tickerimi onuda kabul etmedii yazıyo saddece tıckerfactory.comdan yapılan tıckerler geçerlidir die yapıyorum uyarıyo formata uygun değil die.Zaten benim eski tickerımda o siteden yapılmıştı...

tıcker bende de ilerlemiyo next diyince
ama benim bilgiayarda külüstür belki ondandır

bir görünüyor bir gidiyor ben oynamıyommm..
vil canım yeni işin hayırlı olsun bitanem. bebişler şimdiden kısmetlerini getiriyolar anneciklerine..

yaptım canım yaptım ben, ama kk da sorun var, az önce görünüyordu, sanırım kk dalga geçio bizimle..

aman olmasın ne edek :))

zuzu bendede kasılma vardı aynı böyle beş parmk aşşagıda bugun doktora gittim dedim bol bol su iç düşük tehlikesi olur bol bol dinlen ama ben zaten hiç bişi yapmıyorum ki bide daha 3 aylıklar anlamadım ama şükür bugun olmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…