Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

kızlar iyi geceler bu akşam bakıyorum da çok aktif herkez, kaçırdık galiba gerçi pek kaçırdım da değil de keyfim yok ole tabiri caiz se mal mal oturuyorum ot gibiyim tatsızım niiyeysemafoldumben

hemen ismimi söyliyim canım adım birgül bivin anlamaı ismin ve soyadımın kısaltması:)
aynen benimde sadece karnım şişiyor bide akşamları sanki mutasyona uğruyorum sanki iki kat daha şişiyorum.dün akşam eşime dedim bende bir an evvel günlerim dolsunda bebekleri kucağıma almak istiyorum çok diye inanılmaz bir duygu değilmi:)

hayırlısı olsun kaswam ....... zaten ne kaldıki şurda..yatsan da ne kadar yatcan... sabretcez artık maşallah buralara kadar gelebildin...inşallah bizde geliriz senin haftalarına....
Sende geleceksin bu haftalara Allah'ın izniyle hiç merak etme ...
Canım bende çok beğeniyorum o bambu sepetleri eşim çok istedi almamızı ama ben bir kaç ay kullanacağımızı düşünüp ,yerde işgal edeceği için almadım ama çok güzel oluyor o sepetler ..hele ilk doğduklarında ,güle güle kullanın inş.Bizim bahsettiğimiz o sleeperlardan..Ben çook memnun kalacağımı düşünüyorum zaten onu bebeklerim için değil kendime aldım..Yatak oluyor,koltuk oluyor,mama masası oluyor.uzaktan kumandalı,müzikleri var ninni çalıyor ve sallama pozisyonları var yavaştan hızlıya doğru..Ben araştıra ,araştıra Piyasadakine göre çoook hesaplı buldum bir toptancıdan ama sen Bursa dasın benim dediğim ıstanbul ıstoçta bir toptancı istersen veririm adresini www.kraftbaby.com dan dondy beşik olarak inceleyebilirsin..Benimkiler bu ürün..

Son düzenleme:
ülennnn nireye tatile gidiyonusss beeee

ben geçen sene gittim haamın yazlığına

yok biberonlar anakucağı ,arabamız,strelize makinamız ...püffff eniştem vito ile gelmişti bizi olmayı koca arabın arkası dolmuştu.....

seneyede kısmetse gideceğizz tekrardan ..halam çocuklar için otel iyi olmaz dedi....buraya gelin dedi yani biz tatile 4 kişi olarak 2 yaşımızı geçince gidecez

birgül abla anladımmm şincikk

kızlar susam sokağının 40 yılıyımışşş

yaa trt ye söylesek yeniden yayınlasa ya

bebelerimizde öyle büyüsee

Wavyımcanım benim,canım benim,seni ben pek çok ,pek çok severim...opuyorumnanaktan Dün bulabildiniz mi bi şey..Ben eşimi gönderdim.Ama bir şey yokmuş.Çocuklara kova ve su değirmeni almış oyuncak.kaydirigubbakcemile3Benim yeğene ayakkabı bulmuş çıkan kolilerden o çok güzel ama..Bizim Oğlana astronot mont almış.Çok güzel hakiki süet içi sırf kürk eldivenleri,patikleri var çok beğendim ben ama askıdaki ürünlerden bu dediğim,birde fermuarlı bir hırka sweet..

Keşke bayan bayana gitsek grupla gidince indirimde var..Edi ile büdü ve kurabiye canavarı ne güzeldi gerçekten...

canım nıl gırıyo artık bebışlerıde kendıde cok sukur ıyı...............yazıyo artık................papatya gıdecek bugun doguma.............ınş ıyı gecer alır bebışlerını kucana...............sen nasılsın canım....................wavy ve sen sıradasınız

kaswa cnm iki çocukla nasıl olur o iş bilmemki eşim izin verirde biz tek başımıza o kadar çocukla hahaha .....şaka gibi oluruzz beee millet bi fotoraf isterrr

Muallim ben onu demiyorum kız..Almanyalı nil 1970 i diyorum.Tedaviye gelecekti ya Ben iyiyim bugün şükür...Her geçen günde seviniyoruz..Bakalım wavy mi ben mi hızlı çıkacağız..?

canım senın erken yapılmış .............benım 16. haftaa yaptı dr........ama ben serkajdan uçgun sonra gezdım dolaştım bı sıkıntım hıç olmadı.........sertşleşme olur bendede oluyo bazen .............ama dıkkat cok sık olmasın takıp et dr sana magnezyum vermedımı........kasılmalarıa ıyı gelıyo.............sor dra mutlaka...........ben hala evde dolaşıyorum ama 27. haftamdayım artık allttakı basınç yapıyo zorlanmaya basladım.......ınş saglıkla gelsın bebeşler senın kacıncı hafta

haaaaaaaaaaaaa ay kız o dıger topıkte ya..............hatırladım............ıyıydı hersey ıyı gıtmış sımdı sanırım tr yede net bulup yazamam gıremem demıştı bızde merak edıyoz buyuk ıht tedavıye baslamıştır ınlş bı yerde bulr da yazar...........cok ıstıyorum hamış olsun ınşşşşşşşşşşş canım

kaswa cnm iki çocukla nasıl olur o iş bilmemki eşim izin verirde biz tek başımıza o kadar çocukla hahaha .....şaka gibi oluruzz beee millet bi fotoraf isterrr

Kız beraber olunca ne olacak,Arabayla gidilirse servis alıyor buradan ,bırakıyor otele..Bir minibüs dolar zaten grupla..Uçakla gidersende havaalanından alıyor.Odalara bebek beşiği veriyorlar.Oh ye, iç eğlen...

İnşşşşş Bir hamile kalsa..Çok dua ediyorum ona o kadar istiyorum ki..Canım çok uğraşmış..İnş. bu sefer olur..Haber alırsan bildir bana da

Allah'ın izniyle bir doğurayım..Bebekler ele ,avuca gelsin ınan yeminim var..Sırtladığım gibi onları gezeceğim.Bu yatma işi beni çok motive etti..Gezmek, ne güzel bir nimetmiş...Allah'ım kimseyi yataklarda yatırmasın...

kızlar günaydın.......... ben hazırlık yapıyorum bugün fazla giremem nete..... yalnız wavy canan yok ortalarda....... telefonları varsa bir baksanız merak ettim... banada haber verin akşama açarım ben neti.... hepinizi öptüm.......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…