Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

sen gıt gez kızım.............oooooooooooooooh..............benım ıçınde ye ıkı lokma...............
kaswa ınş canım haber verırım afıyet ols bebışlere bende tepsı kucagımda bı elım burda...............

canlarım günaydınn..biz yeni uyandıkk, ne cuma saati kalmış necuma, :kedi: ay ben neden böyle oldum yaww,progestanı 3 e çıkardık sanırım ondan

bu arada çekirgeler iyi, dün konuştum, 35. haftayı bitiriyorlar, çok mutlu.. ay fdoğuramadım daha diyor,,, :) bilgisayarını eşi bırakmıyormuş evde, artık kalkıp gezebiliyor annesi ve anlaları burada, size çokçok selam swöyledi...

birgül abla anladımmm şincikk

kızlar susam sokağının 40 yılıyımışşş

yaa trt ye söylesek yeniden yayınlasa ya

bebelerimizde öyle büyüsee

Keşke ya ne güzeldi dimi dırımcım ben bayılıyodum susam sokağına...

kızlar günaydın.......... ben hazırlık yapıyorum bugün fazla giremem nete..... yalnız wavy canan yok ortalarda....... telefonları varsa bir baksanız merak ettim... banada haber verin akşama açarım ben neti.... hepinizi öptüm.......

Kayracım şimdiden iyi tatiller ohh tadını çıkar...

Kızlar herkese hayırlı cumalar geçmişe şöle bi göz attım yeni geleln arkadaşlara hoşgeldiniz diyorum..Bende biraz önce geldim sabah evrakları teslim etmeye gittim pazartesi eğitime başlıcaz inşallah hayırlı olur dua edin kızlar.. Bir sürü hamiş gördüm çalışacağım yerde sevindim tabiki hatta evraklarımı teslim ederken insan kaynaklarında yeni doğum yapmış izin evraklarını imzlamaya gelmiş taze annecik gördüm..Allahın izniyle zorlanmadan gidebildiği yere kadar çalışır sonra rapor ücretsiz izin falan bişeyler yaparız diyoruz bakalım hayırlısı..Doğum sonrası çok geç olur ii biyer bulup işe girmem die düşündük eşimle inşallah iyi bi karar vermişizdir.Ulaşımıda yakın bana hatta eşimin işyerine 5 dakika yürüyerek sevisleri var işyerinin bütün bunları düşününce başlamaya karar verdik.
Yarın da memlekete gidebiliriz kaynım hastaymış hastanede müşayede de tutuluyomuş korktuk ortalık kötü eşim gidip görmek istiyor tabiki kardeşi ben annemde kalırım gidersek bakalım hayırlısı..Moralimiz bozuldu biraz inşalllah tez zamanda kavuşur sağlığına...:Saruboceq:

kızlar hanı hiram o6 vardı yaaaaaaa ıkız beklıyodu gırıyodu bazen baska bı topıkte okudum zor durumdaymış bebeklerın bırının suyu bıtmış hasrtanedeymış heran doğmaları beklenıyomuş 20. haftada...........uzuldum ya...........rabbım yardım etsın cumlemıze.............
dırım kız gezıyonmu.................

ben geldiiiiimmmm. canlarımmm merak etmişsiniz beni hepinizden allah razı olsun. allaha şükür iyiyiz bi sıkıntımız yok..dün bizim genel bir arızadan dolayı elektriklerimiz yoktu annemlerde kaldık. ayy inanırmısınız insan annesinin ebvinde bile kendi yatağını evini arıyor ya.. uyuyamadım bütün gece. sabahta baişım ağrıdı:KK43:( şimdi iyiyim allaha şükür..
sizlerde iyisinizdir inşallah.
kayra kıs tatil hazırlığı var bakıyom. iyi tatiller şimdiden canım.
Kaswa canım ağrıların hafiflemiş çok mutlu oldum canım..
Ve herkese selamm hepinizi seviyommm.

aa bu arada Kaswa kıs eşin esmer mi? deri bi ceketi varmı. Dün bir bey vardı tek başına gelmişti ona bi çok ürün verdim. hatta yeğenime olur bizimkine olmazsa dedi. gerçi ikiz olup olmadığı ile ilgiili bişey demedi ve erekek ürünleri seçiyordu. ama nedense ilk aklıma gelen o oldu. pek bişey yoktu canım. bide herkes daha ilk aylarında yada hamile bile değildi. aralarında ezilmemek için hep geri durdum. uzanabildiğime baktım yada orta muhabbet kurduğum bayanlar vardı onlar verdi bişeyler.. bende alabildiğimi aldım. çok çeşit yoktu . ama yinede minik minik derken bir sürü şey almışım. çorap ve önlük ağırlıklı bir alışveriş olmuş benimki:))

Wavyİmcanım benim,canım benim,seni ben pek çok ,pek çok severim...opuyorumnanaktan Dün bulabildiniz mi bi şey..Ben eşimi gönderdim.Ama bir şey yokmuş.Çocuklara kova ve su değirmeni almış oyuncak.kaydirigubbakcemile3Benim yeğene ayakkabı bulmuş çıkan kolilerden o çok güzel ama..Bizim Oğlana astronot mont almış.Çok güzel hakiki süet içi sırf kürk eldivenleri,patikleri var çok beğendim ben ama askıdaki ürünlerden bu dediğim,birde fermuarlı bir hırka sweet..
ahanda bu hırkayı biliyom işte orda bir bey almıştı . ay ama emin olamadım bak hatırlayamıyorum yüzünü hırka gri renkmiydi koyu grimiydi öyle biş3eydi. o mu acepkaydirigubbakcemile3

kızlar hanı hiram o6 vardı yaaaaaaa ıkız beklıyodu gırıyodu bazen baska bı topıkte okudum zor durumdaymış bebeklerın bırının suyu bıtmış hasrtanedeymış heran doğmaları beklenıyomuş 20. haftada...........uzuldum ya...........rabbım yardım etsın cumlemıze.............

muallim deme yaaa . tüylerim diken diken oldu. allahım yardımcısı olsun. kalbim ve dualarım onunla..:Saruboceq:

oooooooooo wavy alışverıs ha............al bakalım ınş az kaldı bakalım kım kımı gececek kaswamı sen mı...........bayrama sevınç olcek ınş.............

offf allah yardımcısı olsun çok üzüldüm inşallah doğum olmaz :KK43:(

evet muallim azcuk alışveriş yaptım. ama artık yapmıcam. çünkü aldıklarım artık fuzuli olmaya başladı...

aplam babam amliyata girdi baya önce girmesi gerekiyordu ama şekeri çıkmış girememiş

anneme refaktcı olarak kalmayın ameliyat sonrası yoğunbakıma girecek demişler annem ağlıyor

benim morelim bozuldu ...sap gibi elim kolum bağlı bekli,yorum pöffff

bambami.jpg

|....KK Nick....|SAT|Tahmini D.T.|

01|Flavius| 10.Ara.08| haber alamadık:Saruboceq:| 02|mimoza| 11.Ara.08|haber alamadık:Saruboceq:| 03| Hymarry| 09.Oca.09|İki kızımız oldu:nazar::nazar:| 04| İkizlemiz| 17.Oca.09|haber alamadık:Saruboceq:| 05| Bebiş istiyoruz| 20.Oca.09|iki kartalımız oldu:nazar::nazar:| 06| Pamukşeker| 03.Şub.09|iki tombalağımız oldu:nazar::nazar:| 07| kinder| 09.Şub.09|haber alamadık:Saruboceq:| 08| incisu| 20.Şub.09| 09| Nevra_t| 26.Şub.09| 10| penses| 26.Şub.09| 11| hazanx| 1.Mar.09| 12| kaswa| 06.Mar.09| 13| Egeli| 08.Mar.09| 14 |sadecebu| 10.Mar.09| 15| wavy| 10.Mar.09| 16| çekirgeler| 11.Mar.09| 17| canbebek| 14.Mar.09| 18| artemissia| 21.Mar.09| 19| pumpkins| 06.Nis.09| 20| kevser| 07.Nis.09| 21| umudumsun| 09.Nis.09| 22| claire| 15.Nis.09| 23| olmuyo| 26.Nis.09| 24| Canan| 20.May.09| 25| burcinn| 28.May.09| 26| erolcan| 02.Haz.09| 27| zuzum|0 3.Haz.09| 28| biv| 03.Haz.09| 29| selinius| 15.Haz.09| 30| Kayra| 16.Haz.09| 31| alaina| 25.Haz.09| 32| zuzu| 30.Haz.09| 33| vil| 06.Tem.09| 34| MeDİNe| 03.Ağu.09| 35| Rose| 08.Ağu.09| 36|geranimo|22.Ağust0s.2009| 37|mner|21.Eyl.09|

eveeettt işte liste budur:))

Son düzenleme:
dirimmm çok geçmiş olsun canım benim.. uff insanın bişey yapamamsı en kötüsü kendi kendini yer durursun.. allah yardımcınız olsun. babana acil şifalar versin..

dırım cok gecmış ols...............ınş rabbım sıfa versın bozma moralını............annenede selam..........
wavıy evet cok yapma canım...........sonra zaten gereklılerı anlıcaz alıcaz.........ama cok guzeller dımı ınsan dayanamıyo............dırım catlasın kızlara daha cıcı seyler vatr..............

Kızlar herkese hayırlı cumalar geçmişe şöle bi göz attım yeni geleln arkadaşlara hoşgeldiniz diyorum..Bende biraz önce geldim sabah evrakları teslim etmeye gittim pazartesi eğitime başlıcaz inşallah hayırlı olur dua edin kızlar.. Bir sürü hamiş gördüm çalışacağım yerde sevindim tabiki hatta evraklarımı teslim ederken insan kaynaklarında yeni doğum yapmış izin evraklarını imzlamaya gelmiş taze annecik gördüm..Allahın izniyle zorlanmadan gidebildiği yere kadar çalışır sonra rapor ücretsiz izin falan bişeyler yaparız diyoruz bakalım hayırlısı..Doğum sonrası çok geç olur ii biyer bulup işe girmem die düşündük eşimle inşallah iyi bi karar vermişizdir.Ulaşımıda yakın bana hatta eşimin işyerine 5 dakika yürüyerek sevisleri var işyerinin bütün bunları düşününce başlamaya karar verdik.
Yarın da memlekete gidebiliriz kaynım hastaymış hastanede müşayede de tutuluyomuş korktuk ortalık kötü eşim gidip görmek istiyor tabiki kardeşi ben annemde kalırım gidersek bakalım hayırlısı..Moralimiz bozuldu biraz inşalllah tez zamanda kavuşur sağlığına...:Saruboceq:

canım hamileyken iş bulabilmen ne güzel, genellikle hamileleri işe almazlar, nasıl bir işyeri bu? nezerime çalışacaksın? inşallah rahat güzel bir hamilelik geçirirsin cnm, hayırlı olsun...

aplam babam amliyata girdi baya önce girmesi gerekiyordu ama şekeri çıkmış girememiş

anneme refaktcı olarak kalmayın ameliyat sonrası yoğunbakıma girecek demişler annem ağlıyor

benim morelim bozuldu ...sap gibi elim kolum bağlı bekli,yorum pöffff

dırımcım Allah Hz.Eyüp A.S. şifası versin inş..:Saruboceq:

X