Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

beni öldürdün gülmekten burda yaaaww zuhahahhahah kaydirigubbakcemile3
marry kızlar kocaman olmuş kız maşallah süphanallah
Halem güzel kilo aldı da,Sarem biraz küçük kaldı teyzesi,dua et olur muuu:ecrin_bebek:
hymary balım çok tatlı bunlar yaaaaaa yerim onları ben ne kadar masumlar baksana yaaaaaaaa rabbim korusun onları
çok sağol canımmm,
darısı başına inşallah sen de sağlıkla kvuşacaksın yavrularınaa canımmmopuyorumnanaktan

oyy maryy maşalah size be, yerim sizi ben. pamuğa çok sevindim ya, aman ne güzel kilolar bunlar, neden yatırmılardı onu? özel hastanede miydi?
ya marry bu arada ben 85 olamam ki ya, hala yemek yerken daha tadına varamadan öğürüyorum, midem hoop diyor yeter bu kadar, xzaten cadılar midemi tekmeliolar habire, yemek istiom istiom 100 kilo olana kadar yemek istiom ama yiyemiommmmmmafoldumben

ah be kuşuuuumm,yiyen pişmaann,yemeyen pişman,,
ne diyim,sizin işiniz de zor canım benim.Alllah kolaylık versiinnŞeniz

pamuğun gözü aydın valla harika bişey 2500 razı olurken ona helal olsun maşallah Allah nazardan korusun sağlıklı sıhhatli büyüsünler inşallah
hymarry cim merak etme o çıtırlıktan eser kalmıcak bel oyuntum yok oldu bile ben 25 kiloyu garanti ediyorum kendime bu arada o kaynana aşkı yüzünden ben doğumdan sonra anneme gidicem 2 hafta kadar orda kalıcam eve gelirsem stresten süt müt kalmaaz valla garanti toplicam eşyalarını bebişlerimin gitçem en azından dikiş derdi bitene kadar

maryy cnm çok tatlısınız çokkkk bu arada netten baktım sizin araba 19 kilo bizimki 11 kilo ondan ağır cnm ....ben alırken hafif olsun 6 kat taşıyacam demiştim cnm ....

PAMUĞUMUtebrik ederim.Allah sıkıntılarının mükafatını vermiş.Maşallah yavrularına çok güzel kilolarda doğmuşlar.Hayırlı evlatlar olsunlar inş..O anı düşünürken bile çoşuyorum..Rabbim her kadına yaşatsın bu duyguyu..

Aldım Dırımım aldım.Evime geçeyim arayacağım.ınan buradan konuşmam çok zor çeken yer bulana dek ayakta kalmam gerekiyor oda kopuk kopuk ne sen beni ne ben seni duyarız.ılgine teşekkür ederim canım benim.Tosbiklerimi ye,mıncıkla.Dünya güzelleri onlar...Şeniz

ya kızlar benim bu takvimim safmı ne iki üç günde bir takılıo sizdede mi oluyo benimkine has bi aptallıkmı acabaa??

Hymarry ben sana demiştim şimdi ortada yoklar, ama doğunca herkesten çok hak sahibi olurlar diye..Sinir şeyler..Utanmadan torun sevmaye gelmişler... bari bir yardım edin..Erkek torun olmayınca da seviliyormuş demek...gerizekalılar...:mymeka:

Kendimle ilgili 2 haber vereyim...Karnım birden haritalaştı...Ne olduğunu anlamadan bir baktım aynaya olan olmuş..Yalnız kullandığım yağların çoooooook faydasını gördüm..Hiç acımadan,kaşınmadan çatlattı...hehehehe..kaydirigubbakcemile3Ve çok kilo almışım onu da anlamadım nasıl bu hızla oldu bu iş offffffffffffff....akannehir Ama zaten erken doğum riskim var, kaç gr alsalar kardır dedim.Yedim,yedim..:kedi::kedi:yattımmmmmmmm.....

Merhaba kızlar nasılsınız umarım herkes iyidir.Geçmişe şöyle bir göz attım Pamukşeker doğum yapmış Allah analı babalı büyütsün diyorum forumda tanışamamıştık kendisiyle ben geldiğimde hastanede yatıyordu sanırım acaba hangi hastanedeki bende ankaradayım ya tanışmış olsaydık yanına gitmeyi çok isterdim.

Hymarricim maşaallah bebişlerini büyütmüşsün çok şekerler ya öpesim geldi walla Allahım nazarlardan korusun

Son düzenleme:
pamuğu arayan selam sölesin..geçmiş olsun allah analı babalı büyütsün dileklerimizde iletsin....

hymarry maşallah kızlara ve sana.... pamuğun bebişlerde maşallah..küçük dilimi yutcaktım.utandım valla ben tek kızı 3 kilo doğurdum ... ayyyy darısı başımıza...bze 2,5 ta yeter..

ne yağı kullanıyordun canım ben badem yağı kullanıyorum acaba bi faydası olurmuki

oooooooooooooo demirbaşlar buradaaa

maryy kayganaya niden geldin deseydin kuşummm

bide yemek konusunda şöyle deseydin mutafa yardımcı alınca yemek olacak öle iki çocuk bak ev işi yemek uğraşamam deseydın mustinin duymadığı bi yerde kalbine inseydi o anda soramazdıyaa mustiyee..........gittin ağlaya ağlaya yemek yaptınnn

hıh bizimkide bana laf sokuyoo çeşmeyi çok açıyormusum su parası çok gelirmiş makinaya atmak için elde yıkanacak su kadar su akıtıyormusum diyor eşime....

bende bi ara buldum dedim sen sifonu çekmiyonmu ne dese beğenirsiniz yooo büyük tuvaletimi yapmadım ...neden çekeyimm...eee dedim sen küçüğünü yapıyon orada kalıyor mikropmu kapaım
eee domestos dök diyor her dk. çamaşır suyumu dökecem bizim evde çek sifonu kendi evindede çekme dedim....

artık eşim seyhate gidince anneme gitmeyeceğim için ...belki kaygana geir kalır arada bakın neler diyecem daha çözüdü dilimin bağları

çüşşş pisliğini tasarruf olarak adlandırıyo galiba veba olucak -tatlicadiarzu- ıykkk

maryy cnm çok tatlısınız çokkkk bu arada netten baktım sizin araba 19 kilo bizimki 11 kilo ondan ağır cnm ....ben alırken hafif olsun 6 kat taşıyacam demiştim cnm ....
opuyorumnanaktan çok teşekkür ederiz canımm,hem kendi üstüme,hem kızlarıma aldım bu iltifatlarını,bahara toplarıs tospaalarımızı sahillerde yeşilliklerde tokuştururuz yavruları inşallahhh
arabayı mustafa eve getirince lan ne ağırmış bu dedi,ben hiç taşımıyom valla:umursamaz:,
bıraktık arabanın arkasında her seferinde yukarı taşımıycaz.Bırakalım,hem sen de kafana göre avm falan çıkarsın kendine gelince indiriveririsin arkadan dedi,bıraktık orda,ben bilmem beyim bilir bizim evde bilirsinkaydirigubbakcemile3
ya kızlar benim bu takvimim safmı ne iki üç günde bir takılıo sizdede mi oluyo benimkine has bi aptallıkmı acabaa??
aaaaaa yooo hiç olmaz valla öyle şey günü gününe işler:sm_confused:
opuyorumnanaktan O kadar tatlısınız ki..Büyümüşler hymarry..dolmalık fıstık olmuşlar...Hep duamdasınız inan..Sareciğim nasıl?
canımmm çok teşekkür ederimm,darısı başına inşallahhh,erken doğum falan demişsin,hiiç öyle kelimeleri almıyoz biz ağzımıza taammı kuşumm,bak pamuk da nası endişeliydi,kaç kilo çocuk doğurdu helal vallaha,gelince bi alkış partisi yapalım onaalkisalkisalkis
canım sen de bu sahillere yakınmışsın diye duydum,bahara toplıycaz çocukları çifter çifter yeşilliklere atıcaz kendimizi var mısın yerimsenibenkaydirigubbakcemile5?
ayynen öyle canım,
lan hamileyken bi tel açıp ta kızım iki çocukla bişeye ihtiyacın varmı bişey istiyomu canın diye sormadınız,defolun gidin diyemiyoruz tabi,
ya daha yazamadığım neler neler canım yaaa,Allah ıslah etsin yaaa..
geçmiş olsun canım,
gerçi geçmiyor ama varsın olsunn,dediğin gibi keyfine bak canımm
ay ben de çok isterdim görmeyiiiopuyorumnanaktan
çok sağol kuşuum,darısı başına Şeniz
hymarry maşallah kızlara ve sana.... pamuğun bebişlerde maşallah..küçük dilimi yutcaktım.utandım valla ben tek kızı 3 kilo doğurdum ... ayyyy darısı başımıza...bze 2,5 ta yeter..
çok sağol canımm,
pamuğa alkış tutucaz gelincee alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…