Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

Wavyyyyyyyyyyyyyyyyyy online duruyonda neden bana bakmıyorsun çıkacağım şimdi:kızgın:

biz iyiyiz kaswacım senden haber aldıkça daha iyi oluyoruz geçen bebeiş seni çok merak ediyodu ylaşamadım felan diyodu annende olduğunu söyleidm bu kadar ara verme gir haberlerini ver bize malum wavy ve sen ilk doğum yapacaklarsınız sizden gelecek haberler çok önemli o yüzden

biz iyiyiz kaswacım senden haber aldıkça daha iyi oluyoruz geçen bebeiş seni çok merak ediyodu ylaşamadım felan diyodu annende olduğunu söyleidm bu kadar ara verme gir haberlerini ver bize malum wavy ve sen ilk doğum yapacaklarsınız sizden gelecek haberler çok önemli o yüzden

Konuştuk canım bebişle telden..Canım annemde kablosuz net yok.Benim hep oturmam gerekiyor yazmam için, oda beni mahvediyor.Bugüne geldim ya Canancım inş.36 'yı da göreceğim ..bakalım salı günü ne çıkacak.Evime geçince gireceğim inş.rahat rahat.Sen ne yaptın canım hastane işini,karar verebildin mi?

canım sıkma o tatlı canını...üsttede yazdım zaten..şimdi son ay...bu nedenle sana herşey batıyor..eşim ban canım gülüm dese abana diken gibi geliyordu...ama şimdi koklaşıyoruz:kedi:
hhhhööööyyyttt uzak durun bakiyimÇok üzgünüm çoook,
ben daha şeedemedim,gebertirim sizi bebiişşşyasakkelime
kızlar salı günü kırkımız çıkıyorrrr...
haydi hayırlısı,daha kırkmın çıkmamış koklaşıyomuşunuz,gelip aranıza yatıcam vallaha :roflol:
çok sık acıkıyorum hayra alamet mi bu acaba bilmiyorum senelerdir 1,73 e 48 kilo olarak hayatımı devam ettirdim ama bu gidişle 1,73 e 83 kilo olarak yuvarlancam ben gidimde bişiler yiyim görüşrüz sonra öptüüm...
ahanda bi çıtır dahaÇok üzgünüm çoook
facede de gördüm seni,topiktekiler bilir beni,topiğin en dombilirlerinden biri olarak hiç sevmem çıtırları benn,ayrıca hiç te kıskanmam kiiii :dilcikar: kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
wavy im kız adam seni 5 dk.da doğurtçaktı işte, daha ne istion... ilgilense suç ilgilenmese suç ayol sana da yaranılmıyor... deeerrrrrrmişim... manyak mı bu adamlar yaa, bizim dr.umuz sürekli kontrol etmesine rağmen risk var demiyo, bunun farklı güçleri var heralde yüzüne bakınca anlamış içerde nolduğunu x-man dr. sinemalardaaaaaaakaydirigubbakcemile3
delikafaduldenbayıldım bu laflara delü kevserrr :roflol:
oy maşallah bee.. demek 40 gün geçmiş he, yaşasın ben hiç anamıyom sanki hamişken gün geçmiogibi ama 40 gün oldu demek.. nice 40lı günlere, hatta 40lı 40lı yaşlara hepberaber inş. kız görür müyüz o günleri mesela 10 yıl sonra da okul dertlerini paylaşır mıyız burdan ayyy neden olmasın di mi?:dance:
olur canım olur,
senin 83 kilo ile yuvarlandığın zamanları paylaşmak istiyorum önce ama,o yüzden keyfine bak,hab,re ye canım,hiç kasma kendini :roflol:
selam hanımlar bişey danışayım size 19. haftadayım ikiz gebelik 3,6 cm iyi mi rahim boyu için, dr iyi dedi ama insan korkuyor :bbo:
süper boy canım,keyfine bakkyerimseniben
herkese selam kızlarrr,,,a.s.
arada girip bakıyorum nasılsınız dıye,
hepınızın kocaman maşallahı var,,,:nazar:
bızde pek ıyıyız,bel ve sırt agrılarıda olmasa yüzüm hepten gülecek ama maalesef :gitme:
cok opuyorum herkesı,sevgilerrrr,,,zemuszemus
anaaaaaaamm kız nerelerdesin,
bana özelden falan bi tel yaz kuşum,sık giremiyorsun doğurursan haberimiz olsun yani dimi,
maşallah yavrularına annesi,bak ne kdar ilerledinnn opuyorumnanaktan:nazar:
dırım neden ya buralar sensız olur mu..........ıyı bak kendıne ...........kızlar dun seker yuklemesı old 152 cıktı.................sınır 142...............azcık yuksek on gun dıyet yap dedı dr ınş sorun olmaz
canım biraz dikkat etmek lazım ama üç bebkle bu oranın yüksek çıkması da doğal bence..
slm kızlar. buraya pek giremiyorum. daha çok üçüz annelerinde geziniyorum. alışkanlık olmuş. benim de karnım büyümeye başladı ama bebekleri hissetmiyorum henüz. ne zaman hissederim kızlar....
oooo hoşgeldin arkadaşımalkisalkisalkis,
bak ilk sayfada topiğimizde ikiz annelerini listeliyoz,
bilgilerini yazarsan seni de ekleyelim artık,geç bile kalmışız yaaanii yerimseniben
kıslar ben hep uyumak istiyom ay noldu bana böyle anlamadım.. bide hiç birşey yapmak istemiyom. acep depresyon eşiğindemiyimakannehir
şimdi ytine uyumak istiyom. kociş maç yetmezmiş gibi yorumları izliyor ay hbayılacam..
canım ben de hamileliğin son zamanlarında ilk zamanları gibi olmuştum,
aşeriyordum resmen ilk zamanlrada yaşamadığım kadar,uyuyordum ve mide bulantılarım vardı,
vücut doğumda sonraki saatlik dakikalık uykusuzluklar için depo yapıyor sanırımm

günaydın,
herksi çok çok öpüyoruma.s.,
iki-üç gündür sanırım giremedik,hem babamız evdeydi hem her akşam ve gündüz misafir ağırladım inanılma zbir koşturmacaydı,
Cuma çocukları doktora götürdük,Halem çok iyi maşallah tam 3.450 gr olmuş
ama Sarem de biçok sıkıntı çıktı,ayrıntıları yazarım müsait zamanda inşallah,dua edin canlarım,
ordan çıkşta hava çok güzeldi gezmelere çıktık ilk kez arabamızla,amann millet bi ilgi bi dikkat,utandık yaaw,eşim diyor bunları ayrı arablara mı koysaydıııkk:kedi:
dün de kaynanamla görümcem geldiler,tepemin tası attı,saatlerce durdular,bebek sevmeye gelmişler resmen,
çocukları öpüp koklayı pis pis bişeye dokunamadılar,
onu öyle yapma,bunu böyle yapma,o aç,o tok,onu emzir,bu doydu,bunu bırak,bunu böyle yatırcaksın,altını öyle açmayacaksın,şu kadar yıkanır,bu kadar uyur,bunu verirsin,bunu yedirmezsin,kafamı yediler,
evde yemeğim yoktu,kayanam ne zaman yemek yapıcan bu ede yemek pişmiyormu dedi,kalktım yemeklerini yaptım ağlaya ağlaya sinirden,kend,ileri içerde elleri üstünde oturuyorlardı çocuklarla,
ben de sanki keyfiten ssefadan yemek yapmıyorum,
ya ne diyim,beddua edemem,bana döner Allah korusun,ama onların en alasını hakediyorlar,
Rabbim layığını versin.....
vesselam..

herkesi öpüyorum,buralardayımmŞeniz

medine canım bence doktoırun senin vanlı olmadığını idrak edememiş canım. vanda erken veya ileri yaşlarda bebek sahibi olmak akraba evlilikleri fazla olduğu içi,n down sendromu görünme oranı en yüksek şehirimiz malesef ve devlete gidiyorsun sanırım. onlar yüzüne bakıp anladıklarını sanar dangalaklar. x men ler:umursamaz:
bence doktorunu değştir ve ona göre davran ayrıntılın yapılmmamıiş ikili yapılmamış gebeliği sonlandırmaktan bahsediyor dangalak..

Manyak işte bu doktor :sm_cool: ınsan bir bakar bende vanlı havası varmı kaydirigubbakcemile3
Gitmiçem ona iyi doktor bulucam inşaALLAH... :Saruboceq:
Rabbim hayırlısnı versin..

Umarım hepiniz iyisinizdir.Kayracığım,canan,El muallim,can bebek,medine,Çekirgeler..Topikte kim varsa hepinize kocaman kocaman sevgiler...Bu arada sıkı da bir grip geçiriyorum malesef...:bbo:

Bizde iyiyim hamd olsun senin güzel haberlerini alınca daha mutlu oluyoruz .
Hayırlısıyla kucagına al bebegini inş..
Geçmiş olsun bu arada ne fena oluyo.
Benimde sabah kalktım dudgımda kocaman bir ucuk cıkmıs :bbo:

Hymarry ne tuhaf kayınvaliden yaaa kafamçokkarıştı
ınsan der kız bir rahat etsin ben kalkım yapım aaaa :1no2:
Boswer ya ALLAH muhtacta etmesin inş..
Bu arada halenin kiloasuna masaALLAH güzel büyücek annesi :emir_bebek:
Sareyede geçmiş olsun neyi varmıs ki öyle dedi doktor inş oda atlatıcaktır hemen ...

Bu ararada benim bilgileri yazmıstıım sen görmedin galiba
S.a.t :03.08.2009
Hameile K.y. :dogal
Muh.Dog.Tr: 10.05.2009
Bulundugum il : Van ama istanbula geliçem artık hangisini yazarsan

Son düzenleme:
Konuştuk canım bebişle telden..Canım annemde kablosuz net yok.Benim hep oturmam gerekiyor yazmam için, oda beni mahvediyor.Bugüne geldim ya Canancım inş.36 'yı da göreceğim ..bakalım salı günü ne çıkacak.Evime geçince gireceğim inş.rahat rahat.Sen ne yaptın canım hastane işini,karar verebildin mi?

konuştuysanız iyi sevindim :))) neyse evine geçince bize rahat rahat yazarsın haberleri alırız bizde 36 ları gör tabi cnaım ya 37-38 i gör hatta heheh zaten wavy ile aranızda 4 gün var aynı gün doğurun gitsin bence zuhahaha hastane işinde net işey yok canım bakınıyorum hala en sonunda ssk okmeydanında doğurucam ben gibime geliyo heheh

günaydın kızlarrr nasılsınız maryycim de gelmiş selam vermiş bu sabahhh yaw ne gezgin karılarsınız yaw bebeiş daha kırkı çıkmayan kartalları aldı malatyaya götürdü bu marry de al sen çocukları at arabaya gezdir yaa analarıda böyleytdi bunların bebeklerde böyle dışarı çıkmayınca mutsuz oluyolarrr zuhahaha bebiş erkekleri eve sokamayacak büyüyünce marryde kızları sokamayacak sonra ben nerde hata yaptım diyip duracaklar siz başta hata yapıyonuz kuzummm alıştırın çocukları sokağa görürsünüz zuhahahah benim doğum kışa geliyo ben sizler gibi gezdiremem yawww kıskanıyomda ondan böyle diyommmm

günaydın kızlar bilmiyorum belki haberiz var ama ben güne güzel bir haberle başlanak iğsterim..PAMUK doğum yaptı..yanlış anlamadıysam 3200 ve 3300 bebişlerimiz olmuş.. anne ve bebeklerin durumu iyiymiş..eşiydi sanırım konuştuğumm...AHMET VE MEHMET bebek hoşgeldiniz..allah analı babalı büyğtsünnn

vayyy anammm maşallah ne güzel doğum yapmış lennnn hastaede yatmak iyi gelmiş sanırırm bol bol yemiş çok çok sevindim anlatamam yüce rabbim kavuşturdu sonunda bebeklerine nerdeyse 1 aydır yaztıyo ama işte mutlu son sağlıklı olmalarına çok sveindim ahmet ve mehmete burdan bir ömür boyu ailesi ve sevdikleriile güzel mutlu sağlıklı bir yaşam diliyorummm

Günaydın güzel anneler. Nasılsınız bugün ?
Pamuk doğum yapmış allah analı babalı büyütsün inşallah hayırlı evlat olsunlar.

bebiş acil pamuğun tlf at bana lütfen bende yok biliyon kimsenin numarasııı

günaydınlar kızlar sabah maratonu aksam geç yattık ...sabahda erken malum durmuyolar binbir zahmetle kahvaltı ettirdim ...yuvarlanıyolar yemek yerken........
mutfağı topladım....onlara etli sepze çorbası yapacam ama brkoliyi nasıl koyacam daha karar veremedim...
kendimde ekmek arası yedim kuruyan ...çamaşırlar toğplanacak ev süpürülcek allahtan yemek var..

ama önce alişe ömere uyuyacak ...ali uyudu ömer söyleniyor

pamuğumuda tebrik ederim hep mutlu olsunlar 38 haftada güselll bekletildi
güzel kilolarda doğmöuş sıfır risk
ama 100 kiloyu geçtim demişti 1 ayda 12 kilo aldım demiştiii
olsun kilo giderr

gunaydın hatunlar................pamuk doğurmuş demek..............ınşlşş hayırlı ugurlu ols................ınşşşşşşşşşş....................

kızlar pamuğumla konuşttuuumm,çok iyiymiş,3250 şer gramlık doğmuşlaarropuyorumnanaktan,
hay maşşallah yaaa :nazar::nazar:

kızlar 1 aylık gezmemizde yvrularımla resmimizz zemuszemus

resim034u.jpg

resim037q.jpg

hymary balım çok tatlı bunlar yaaaaaa yerim onları ben ne kadar masumlar baksana yaaaaaaaa rabbim korusun onları :nazar:

Pamuga cok sevindim kilolarınada masaALLAH
ALLAH herkese nasip etsin..

Hymarry harikasınız cok güzel yaaa

X