Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

yaaaaaa bı kurutma mak eksıktı...............yer var sankım evlerde ya....................aslında şu caponlar camasır mak öle yapsalarkı kurutma dugmesıde olsaaaaaaaaaaaaaaaaaa

dimi canım ya, ben de heponu düşünüorum.. canım bi de çamaşır makinasının üzerine konabiliyormuş, çekirgeler aldı ama henüz kurmadılar sanırım, o bi denesin de bakalım ben de çok istiyorum..

valla kurtma makinası bana dayanmaz cumadan beri yıkadıklarımı sayayım kızlar

4 nevresim takımı eee biliyonuz çarşafı neversimi iki ip yastıkları

sonra mutfak kilimi ...uyku setinin yorganı....ayrıca halı için olan 4 nevresim

sonra yine halı için olan battaniye....(bide bunlar çıktı emekleme çıkınca)

SONRA bi posta beyaz.bi posta renkli....iki makina çocukların eşyası

bunlar bitmeden bir sepette renkli çıktı........ve benim evim terass açık balkonda 3 ip

kapalı balkonda 7 ip var.........biz çok pisis kanımcaaaaa

yaa dün gece pijama giydim miskinim ya bugün çıkarmadım ali çorba yedi son kaşığı zorla verdim briazını yutmuş birazınıda ağzıdna bırakmış kucağıma aldım olduğu gibi pijamanın yakasına boşalttı ne yapem şimdi.............sonra günde en az 5-6 mendil kirleniyor iki takımda kıyafet....battaniye de oluyorrrrrr...........

dırım kız bu ne ya..............sankım hergun on kışı yatıya gelıyo sanaaaaaaa kız yetr kız pıs ol bırazcık...............lmazpuyorumnanaktan

ay ya sitede problem var açılmıyo dünden beri nasıl olduysa açtım şimdi.KK bi parçam olmuş sabahtan beri bilgisayarın başında sürekli deniyorum açılıyomu diye opuyorumnanaktan

kk da bakım vardııı bittii nede olsa kadınlar kulübümü dimi oda bakım yaptırdı

hehehehe şöye kaş,mıyık ,manikür vs. hehehhe

ben geldim tabi kimseler yok.......

kaygana sabah tllf açtı geleyimmi dedi ?? EEE BÖYLE SORARSA gel demek zorunda kaldım neyse gelsin çocuklara baksın....

haftaya da annem gelecek eşim seyhate gidecek....şöle tur atem bennn

slm canlar, ben dün gece hastanelik oldum , dün kasılmalarım arttı ama hafifte ağrı vardı, 2 saat falan bekledim geçmedi, dr.u aradım, muayenehanesi bana çok yakın aynı zamanda özel bir doğum hastanesinde dr. neyse hemen gel bakalım dedi, baktı gerçekten kasılmalar var alttan ultrasonla rahim ağzı boyuma baktı 3,5 bi de açılmaya baktı o da yok, amakasılma va, seni bu gece gözleyelim devam ederse ii olmazbu kasılmalar dedi, devlete mi özele mi ypalım yatışı dedi, yani tercihi bana bıraktı yoksa parasal olduğunu düşünecektim;eğer bu gece geçmeyecek gibi olursa ve uzun bir tedavi gerekirse naklini yaparım burada yoğun bakım yok dedi, ciğer geliştiricimi yaptı her ihtimale karşı, sonra özele yatışımı yaptık,beni aldı mı bir ağlamak, ben ağlıyorum kasılma çoğalıyor, neyse 2 bğyğk serum bütün gece kalp atışı kontrolü, nst derken gece 3 benim kasılmalar durdu,başladı yavrucaklarım tepişmeye
yine :) büyük bir nefes aldık, ilk kez dr.um istirahat et dedi, ben zaten ediyordum :) dün oda yerleştirmeydi eşyaydı derken bira sıktım heralde kendimi ki ben elime iğne bile almadım hepannemler yerleştirdi, neyse olacağı varmış, ama 4-5 gecediruyuyamıyorum belki o da yaptı, neyse.. şimdi iiyiz hamdolsun.. oradayken gece 2 doğum gerçeleşti biri ikiz; 1800-1700 doğmuşlar sadece solunum verilen bi küvezdelerdi, ağlıkları maşallah iimiş. çok heyecanlandım 32. haftada doğmuşlar

kevserciğim geçmiş olsun cnm ....inş.sorunsuz geçer ve ereken olursada korkam cnm lütfen

bak bana 33 de doğurdum ....bişey olmadı alahın izni
ile ve bak hymarry de bu dönemlerde sancılandı hastande 1 hafta kaldı ....37 de doğurdu ...inş. sende o günlerigörürsünn

kevsercim geçmiş olsun canım..... yat dinlen güzelim.... inşallah sende görürsün 36 ları...hastanede yatman gerekiyorsa yat...bebeklerde doğduktan sonra yatacağına onlar içerdeyken yat daha iyi....

bende dün gece doktorumu aradım..ağrılarımı,kramplarımı söyledim.. kendisi almanyada kongredeymiş..poliklinike git orada bir baksınlar dei... alttan muayene ettiler..açılma yokmuş.ultrasonla baktılar.bebeklerim iyiymiş.ama alttan ultrasonla bakınca anlamadığım şeyler söylemeye başladılar.servikal uzunluğu muymuş ne rahim ağzı dediler.normaldeki uzunluğundan yada kalınlığından değilmiş.zar gibi inceymiş.sınırda dediler.... doktorumu aradılar progestan alsın dinlensin beni beklesin demiş... bekliyeceğiz artık...cumartesi gelecekmiş...bekleyeceğim çaresiz...

geçmiş olsun bu vakte kadar rahim ağzına bakmamışlar mıydı şimdi çıktı ortaya CADIARZU dinlen Kayra yolu yarıladın daha fazla dikkat etmek lazım bundan sonra bişey olmaz Allah ın izniyle :Saruboceq:

Geçmiş olsun Kevsecim sıkma kendini bebişlerini düşün yat dinlen bol bol öpüldün...

Kayracım sanada geçmiş olsun dinlen doktorun gelene kadar öptmm...

Canım cok geçmiş olsun a.s.
Yat bol bol dinlen ne mzana olcagını düşündükce stres oluyo herhalde düşünmeyin biraz zor ama işte öneri yani yanış anlamayın...
RAbbim zaten en uygun zmanı bilir...

Ablam geçmiş olsun a.s.
Rabbim kolaylık versin fazla yormayın kendinizi

Kevser ve Kayra çok geçmiş olsun sizlere, dinlenin kızlar bol bol dinlenin.
Bende geçen cuma akşamını hastanede geçirdim ama benim normal kontrolüm vardı biraz nezle olmuştum ve hafif öksürüyordum dr. ciğerlerinde hırıltı var seni bu gece hastanede misafir edelim serum ve antibiyotik verelim dedi. Ben pek istemedim ama dr. böyle öksürükten bir hastamın ikiz bebeklerini kaybettik deyince kociş panik oldu. Hemen yattık iki serum iki doz antibiyotik ve soğuk buhar tedavisiyle geceyi geçirdik. Şimdi iyiyim şurup ve antibiyotik tedavim devam ediyor.
Bu arada kızlarımın biri 1250gr. diğeri 1300gr. olmuş. Ve ben 7.5kilo almışım dr. süper dedi bana biraz fazla gibi geliyor ama...

gecmış ols kızlar................benımde hafıf agrım var bu gece uyuyamadım korkuyo ınsan...........ıns bı doğursak alsak elımıze ......................ozge nasıl bılen varmı

hepinize gecmıs olsun .......muallım cım tsk ederım ederım bende yatıstayım seklajım yapıldı....serklajdan sonra kanama oldu bıraz.dun cıktım hast..............hakkmızda hayırlıs olsun inş saglıkla kucaklarımıza alalım meleklerımzı....................hepiminiz allaha emanetsınız.ben oturamıyorum...oturdugum zman agrılarım oluyor sureklı yatmam gerekıo.....................

inşallah canım, baştan korktum ama çok şükür bak herşeyin bi çaresi var dedim. biraz da olumlu bi tecrbe oldu, alttan muayne falan öyle korkunç değilmiş anlatıldığı gibi, e 3,5 cm.olması hoşuma gitti kafaları aşağıda çünkü, bir de bol sıvı tüketmek çok mühimmiş gerçekten.. sağol bitanemmm, inşallah....

canım sana da geçmiş olsun, neyseki önceden bu tür rahatsızlığımızı farkedip önlep aldırabiliyoruz..en azından rahim boyunu biliosun ona göre yat derse yatarsın.. gelecekse beklenen, en güzel şeydir beklemek.. doğru mu yazdım bilmem ama aklıma bu söz geldi birden :)

UOTE=vil...;9841643]Geçmiş olsun Kevsecim sıkma kendini bebişlerini düşün yat dinlen bol bol öpüldün...

Kayracım sanada geçmiş olsun dinlen doktorun gelene kadar öptmm...[/QUOTE]

canımm Şeniz

sağol canım ben,m Allah hayırlısını versin inş.

oo size de büyük geçmiş olsun.. kilon çok ii canım ben de 9 aldım cokacimcoook

gecmış ols kızlar................benımde hafıf agrım var bu gece uyuyamadım korkuyo ınsan...........ıns bı doğursak alsak elımıze ......................ozge nasıl bılen varmı

inşallah güzelim sağol...

canım yat yat,yatmaktan kalça kemiklerin oyulsa da yat :1closedeyes:

merhaba arkadaşlar nasılsınız....kayracım çok geçmiş olsun herşey yoluna girecek inşallah.kevsercim sanada çok geçmiş olsun rabbim sağlıkla almak nasip etsin inşallah.bende bir kaç gündür çok rahatsızdım takip edemedim sizleri,bir kaç gün grip oldum yattım,sonra yumurta toplama işlemim oldu ama bu sefer çok ağrım oldu 3 gün resmen kendime gelemedim.anlayacağınız kızlar belki 6,7 gün hep yatıyordum.yarın sabah transferim var kısmetse 13 yumurtam sağlıkla 4.güne gelmiş yarın bakalım 5.gün kaç tane kalacak.hepinizin dualarına ihtiyacım var.hepinizi allaha emanet ediyorum.

inşallah canım, baştan korktum ama çok şükür bak herşeyin bi çaresi var dedim. biraz da olumlu bi tecrbe oldu, alttan muayne falan öyle korkunç değilmiş anlatıldığı gibi, e 3,5 cm.olması hoşuma gitti kafaları aşağıda çünkü, bir de bol sıvı tüketmek çok mühimmiş gerçekten.. sağol bitanemmm, inşallah....

canım sana da geçmiş olsun, neyseki önceden bu tür rahatsızlığımızı farkedip önlep aldırabiliyoruz..en azından rahim boyunu biliosun ona göre yat derse yatarsın.. gelecekse beklenen, en güzel şeydir beklemek.. doğru mu yazdım bilmem ama aklıma bu söz geldi birden :)

UOTE=vil...;9841643]Geçmiş olsun Kevsecim sıkma kendini bebişlerini düşün yat dinlen bol bol öpüldün...

Kayracım sanada geçmiş olsun dinlen doktorun gelene kadar öptmm...[/QUOTE]

canımm Şeniz

sağol canım ben,m Allah hayırlısını versin inş.

oo size de büyük geçmiş olsun.. kilon çok ii canım ben de 9 aldım cokacimcoook

inşallah güzelim sağol...

canım yat yat,yatmaktan kalça kemiklerin oyulsa da yat :1closedeyes:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…