Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

Kızlar bişi sorucam doktor bana bi igne verdi dramamine enjektabl solüsyon içeren ampul die okudum öyle cok bişi yazmıyo bulantı için verdi bir bilgisi olan var mı

evet kevser yaaaa o yüzden fener ne yaparsa yapsın gs maçlarının galibiyeti dışında bişey hatırlanmıyor.....ama yeniliyoruz ...yanlız fena bi maç saha su şişeleri atılıyor baroş sakatlandı
emre yaptı kart vs.yok fenerliler elanonun boynuna asılıyor hakem saakin olun diyoo...
münyamin gezer bu maçı doğru düzgün bitirir inş..

medine ol kız o iğenyi ben hapını içtim fayda etmedi belki iğne daha etkili olur

Ayh valla kötü bişi olur die korkuyodum hemen gidiyorum valla zaten olursada ALLAH tan artık
Cok tşk ederim canım....

WALLA TARıH TEKERRÜRDEN ıBARET OLDU YıNE KIZLAR KUSURA BAKMAYIN AMA FB'M YAPICAĞNI YAPIO YıNE AMAN OLAY MOLAY ÇIKMASIN DA YAA SAÇMALIO MıLLET ANASINI SATıM SPORMU MıLLı MUHARREBE Mı BELLı DEĞıL O HIYARLARIN KORKUSUNA MAÇA GıDEMıYORUM YAAAAAAAAAklava:

işte söke sökeee aldılar tebrik ederim feneri .....adamalar sonuna kadar istedi aldı

medine başka bir doktora git ya nedemek dowm sendromu testi
yapacağı ikili test var oda 12 haftada

medine canım bence doktoırun senin vanlı olmadığını idrak edememiş canım. vanda erken veya ileri yaşlarda bebek sahibi olmak akraba evlilikleri fazla olduğu içi,n down sendromu görünme oranı en yüksek şehirimiz malesef ve devlete gidiyorsun sanırım. onlar yüzüne bakıp anladıklarını sanar dangalaklar. x men ler:umursamaz:
bence doktorunu değştir ve ona göre davran ayrıntılın yapılmmamıiş ikili yapılmamış gebeliği sonlandırmaktan bahsediyor dangalak..

kıslar ben hep uyumak istiyom ay noldu bana böyle anlamadım.. bide hiç birşey yapmak istemiyom. acep depresyon eşiğindemiyimakannehir
şimdi ytine uyumak istiyom. kociş maç yetmezmiş gibi yorumları izliyor ay hbayılacam..

selam kızlarrr nasılsınız bakalımmm biz iyiyiz malum pazarrr geç kalktık kahvaltı yaptık yazlık kıyafetleri kaldırdık kışlık giyebileceklerimizi çıkarttık kociş balkonu yıkadı ütü yaptı beni yıkadı sonra yemek yedik düğün vardı oraya gittik köyden gelenler geldi onlara gittik hoş geldin diye benim kaynanada hala gelmiyo bizi ayın 10undan sonra bekleyin diyo bende bu hafta içi gelirler diyodum hani çok sevdiğimden değilde ggelirde şu yemek işini üztümden alır diye kötümüyüm neyimmm

delü canan. yemek yapsın diye gelmesini istediğine göre kadıncağız çok zararlı biri değil. yoksa yemeğide kendinin olsun ne kadar geç gelse iyidir derdinkaydirigubbakcemile3

slmmmmmmmmmmmmm çok özledim sizi tatlılarım,kaymaklarım ...opuyorumnanaktan

heheh wavy cim zararlı aslındada ben aldırış etmiyorum çenesi var biraz ama işede yarıyo heheh

gideceği zaman öyle diyorum aslında ne kadar geç gelse o kadar iyi diyorum ama yokluğunda mesela şöyle oluyo dışardayız eve geliyoruz yorgunuz kaynanam varsa pat yemek haızr yoksa bide yemek yapmaya uğraşıyorum o varsa aklım evde kalmıyo mesela ama o varsa hiçbişeyim beğenilmiyo demektir o varsa sürekli laf sokan birisi var demektir yani biraz iyii biraz kötü benim kaynanan ben laflarını duymadığım için kötülüklerini görmemezden gelmeyi başarabiliyorum hehhe

Salı kontrolum var o zaman evime geçeceğim inş.Wavy balım annemde çekmiyor hattım ondan ulaşamamışsınızdır bana.Adları güzel kuzularıma maşallah wavyim,tombik olmuşlar.Güzel haberlerine çok sevindim.Darısı başımıza inşHymarryim nasıl?Dırımımım kuzularınıda çok özledim emekliyorlarmış bide resimlerini görünce içim açıldı..

Umarım hepiniz iyisinizdir.Kayracığım,canan,El muallim,can bebek,medine,Çekirgeler..Topikte kim varsa hepinize kocaman kocaman sevgiler...Bu arada sıkı da bir grip geçiriyorum malesef...:bbo:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…