Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

benim kaynana transfer sonrası bana bakmaya geldi göya ramazana denk gelmişti kahvaltımdan öğle yemeğime kadar kendim hazırladım bide yicek bişi yoksa alışverişe çıktım hanımefendi devirdi kendini yattı bütün gün kocamın geliceğ saatte ayaklanıo pire yutmuş gibi delirtti en sonun da normalde ben fazla yüz göz olmamak için cevap filan vermem kaale almıo hesabı takılıorum evlendiğimizden beri kocama ay oğlum çok zayıfladın bilmem ne yapıp duruyodu bende bu geldi sahuru filan hazırlıyo dedim ah bu çocuk eridi eridi bitti çok zayıfladı aç kalıyo Allahıııım nasıl bozuld anlatamam şimdi diyemiyo saf hem benden tırstığını söylüyo hem lafından geri kalmıyo hepsi bi cins ya 2 senede yüzüne bakılmıcak derece soğudum

geranimo valla 6 senede bişeycikleri batmadı hamiş kaldım gördüm yüzünüü

yaa çok uykum geldi ömer uyuyor ali uyanık yaaaaaaaaa
bana bi gelseniz kızlar evim talannn heheee.....yatak odasında yatağım acık oturma odasında çay tepsisi duruyor..........çocukların odası talann bense bişey yapmıyorum heheee

al bi tane dahaa Çok üzgünüm çoook

ya boşver.................kucagına al uyu sende..................aksam oldu zaten.............opuyorumnanaktan

uyuyamam kalktım çamaşırları astımmm bi kısmı leğende kaldı ip yetmedi pöffff pöffff hiç bitmiyor çamaşır yaa

boşveeeeeeeer arada oluyo benim evde atom bombası düşmüş gibi yemeğim bile yokk bide sende çocuklar var yani bende oda yok salla gitsin makine değiliz ya durmadan işliyelimlmaz:

hy marry cim normal bi versiyonları yok herhalde bende evlenmeden ay şöyle iyiler böyle iyiler dedim dedim al işte iyiyi ıyk sinir oluyorum kıskançlıktan başka bişi değil yaptıkları

Wavyyyyyyyyyyyyyyyyyy online duruyonda neden bana bakmıyorsun çıkacağım şimdi
canım ya ben çıkmışım sen gelmişsin. çıksan bile bir süre online görünüyon ondan sen burda sandın beni. yoksa seni özledim kaçarmıyım delüüüopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
bütün duygu ve düşüncelerimi telde belirttim salla gitsin. ve bundan sonra gelirlerse ne yemeği yaa kebap söyle gitsin ondan anlar onlar:umursamaz:

ye kuşum boşver valla bende yyip içip yatıyom. sanırım benimde karnım haftaya çatlar doktor amcamız öyle dedşmafoldumben
ne yağı kullanıyordun canım ben badem yağı kullanıyorum acaba bi faydası olurmuki
ben aktarda karışım yaptırmıştım çok iyi geldi. tüm aktarlar bi,lir tavsiye ederim..

ve alıntı yapamadığım veya hymarryle konuşurken yazan tüm arkadaşlar seviyom siziiiopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

uyuyamam kalktım çamaşırları astımmm bi kısmı leğende kaldı ip yetmedi pöffff pöffff hiç bitmiyor çamaşır yaa
akannehir aaaaaaaaa vallaha benimkilr de yarım kalmıştı,unuttum
hy marry cim normal bi versiyonları yok herhalde bende evlenmeden ay şöyle iyiler böyle iyiler dedim dedim al işte iyiyi ıyk sinir oluyorum kıskançlıktan başka bişi değil yaptıkları
iyilik zor zamanda şekil değiştiriyor canım,
iyilik,görgü az bulunur erdemler oldu bu ilişkilerde maaleseff:umursamaz:

wavym serdar beye ona amca dediğini söyliycem muhahahhahahh kötükedihüso :roflol:

ayenn öyle valla Allah kimseyi kimseye muhtaç etmesin cahil insanlada hısımlık yakınlık vermesin

wavy neden kaçtı yaaa gerginmi bugünlerde nee
canım hymarry ile konuşuyorduk. bide bugünlerde işler çok. hazırlıklar var onlarla ilgileniyoruz annemle. bişde hep uyumak isiyorum boşluklarda uyuyom. bide doğum yaklaştıkça streslleniyom azcuk korkuyom. hani çatrır çatır doğrcan dese hiç korkmayacağım:kedi:
boşveeeer vırak dağınık kalsın yaw..kaydirigubbakcemile5
wavym serdar beye ona amca dediğini söyliycem muhahahhahahh kötükedihüso :roflol:
delüüüüü kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

kızlar biz de bugün odaları toparladık ama öldüm yorgunluktan, oysaki ben oturduğum yerden telimat verdim kaynanamla anneme, o bile yordu be..

marry, dirim tüm arkadaşlar kurutma makinası almak şart oldu sanırım yaa.. bi arkadaşım aldı, hayatım kurtuldu diyor...

valla benim bi arkadaşın da ikizleri var bana dediği beşik alma bilmem ne alma kurutma mak. al mahvolursun dedi bana da gerekesiz gibi gelio ya

yaaaaaa bı kurutma mak eksıktı...............yer var sankım evlerde ya....................aslında şu caponlar camasır mak öle yapsalarkı kurutma dugmesıde olsaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…