Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

Ben dün gittim muayeneye Maşallah herşey çok iyiydi bana 3 hafta sonraya gün verdi ense kalınlığına bakmak için bide cinsiyetleride söylerim demişti

Benim ilk gebeliğim çok heyecanlıyız 2 yıl bitti temmuzda evleneli ve güzel haberide ağustosta aldık.senin ilk mi

Hadi hayırlısı olsun ben 12.haftaya kadar sürekli yattım düşük tehlikesi vardı çok şükür atlattık ama yinede ikiz olduğu için tek gebeliklere göre dikkat etmem gerektiğini söyledi doktorum.

Hadi hayırlısı olsun ben 12.haftaya kadar sürekli yattım düşük tehlikesi vardı çok şükür atlattık ama yinede ikiz olduğu için tek gebeliklere göre dikkat etmem gerektiğini söyledi doktorum.

Çok geçmiş olsun tekrar yaşamazsın İnşallah. Biz bu gün eşimle incirlideydik A 101 var ya market oradaydık

Yakınmışız ben kalaba diye geçiyo sanırım orada oturuyorum bi gün görüşürüz İnşallah

İnşallah görüşürüz canım bende çok isterim görüşmeyi. Topikteki İstanbullu arkadaşlara imreniyodum buluşup tanışıyolar die bizde görüşürüz inşallah

İnşallah görüşürüz canım bende çok isterim görüşmeyi. Topikteki İstanbullu arkadaşlara imreniyodum buluşup tanışıyolar die bizde görüşürüz inşallah

Çok sevinirim, çok uykum geldi ben çıkıyorum iyi akşamlar canım :1hug:

kızlar cvp vermiosunuz ama ben merak ediyorum ya 12. haftada ense kalınlıkları için gittiğimde cinsiyetlerini öğrenebilirmiyim umrumda değil aslında ama alışveriş yapmak için çıldırıyoruuuuum:sm_cool:

tam bilgim olmadığı için yazmadım canım ama şöle sölim ben 15 haftalık oldum dün doktordaydım daha cinsiyet sölemedi 2 hafta sonra gidicem ense kalınlığına ozaman bakılacak ve kilolarını falan sölicek tahminim cinsiyetş de ozaman öğrenicem inşallah sende ense kalınlığı için gittiğinde öğrenirsin sağlıklı olsunlarda zamanı gelince öğreniriz.alışveriş için sıkma canını acele etme derim daha vakit var önümüzde ben hiçbişey almadım henüz

ıyı aksamlar ...dualrınızı beklıorum benım rahim agzım acılmıs.yarın hastaneye yatıyorum..............serklaj yapılacak.................hepınız allaha emanet olun

ya ense olçumu 12 13 14 . haftalar yapılıyo senın nıye o kadar gec anlamadım gecıkınce ıstenılen olçuyu alamayız demıştı dr................cınsıyet tahmını ense olç sırasında yapılsada drum kesın olmaz yanılabılırız dedı ve hıç bakmadı bıle bızde ısrarr etmedık 17 hafta baktı........gec ols ama yanılma olmasın..............
kızlar herkes nırdeeeeeeeeeeee......

ozge cok gecmış ols...................korkma dıkış ols ıyı olur ınş...............yat dınlen bol bol ...............bol duaaaaaaaaaaa canım

ıyı aksamlar ...dualrınızı beklıorum benım rahim agzım acılmıs.yarın hastaneye yatıyorum..............serklaj yapılacak.................hepınız allaha emanet olun

ay canım geçmiş olsun hangi hastaneye yatıyosun sende Allaha emanet ol dualarımdasın

Bilmiyorum canım ya doktorum böle söledi inş.bi aksilik olmaz cinsiyet için bende acele etmiyorum sağlıklı olsunlarda varsın geç öğrenelim ama şu ölçüm işi kafamı karıştırmadı değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…