Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

herkese tünaydınnn.
medine canımmm,
ben tam 4.5 ay sürekli kustum canım...hiç bişey yiyemiyordum ne yesem çıkarıyordum. yağszı çorba yapıp içiyordum ama 5 dk kalmıyordu içimde. eğer kusuyorsan ve midende ekşime varsa daha çok zorlar seni. çıkarıcağını anladığında ılık süt iç içindeki zehiri keser canım. daha rahat çılkartırsın. ben az yığılıp kalmadım banyoda eşim kucaklayıp çıkardı seni çok iyi anlıoyorum. bebişler için değil kendin için endişelen canım..çünkü onlar seni yiyor şu an senin yediklerini değil. onlar gelişimini senin depolarından lkarşılıyolar canım.. geçicek emin ol. hiç geçmicek gibi gelsede:KK43:(

4 5 aymı :sinifsinif: akannehir

Valla bende halsizlikte var dayanamamıyorum gececek inş
Ah canım ne kadar iyi anlıyorum senii..atlattın ama ne kadar güzel masaallah ...
GEcecek gececek inş :Saruboceq:

Çok şükür iyiyiz canım.Eşimin diş tedavisi vardı bugün onunla geçti koşturmacayla. sen naptın bu arada görev için mi Van dasın canım

Evet eşimin işi sebebiyle ama seneye istanbulda oluruz bir akslik olmassa

Eşine geçmiş olsun canımm

Doudou hoşgeldin canım opuyorumnanaktan

doudou profiline gönderdiğim linki kullanıcı paneline girip profilindeki kilo doğum takip yazan yere kopyala yapıştır....

Benim doktorum Zekai Tahirde çalışıyor ama hiç gitmedim oraya

Zekai Tahirde iyi bir hastane diye duydum bana yakın olduğu için etlik zübeyde hanımı seçtim. zaten ya zekai tahir yada etlik zübeyde hanımı düşünüyodum ben.

X