Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

ellerinize sağlık kuşum,sizin yemekler coşuktur vallaha ooohhh,tam açılan iştahıma layıkkzemuszemus

yaptırın medikalde yaa,toplasan ik kez daha yaptırıcan,yaptırmıycan,keyfini çıkarın yaaa

oyyy kıyamam gel ben sana neler yaparım valla. ama bizm yemekler sana değil enişteye hitap eder. gerçi eşim için coşamıyoz pek sende seversinopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

amannn derim enişteyle yalnız bırakma.. fazla iyi bakıyor o kıslarınakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

merhaba kızlar iki günden beri icmeden sarhoş gibi dolanıp duruyorum
meğersem tansiyonum düsmüs
neyse bende cıkmasındır iyidir diye avunuyorum biraz daha iyiyim artık
cuma günü kontrolüm var belki bebeklerimin cinsiyetlerinide öğrenirimmmm

sağol canım benim. yerim hep,iniz için.. hehehhe ama sadece bugünlük son ayda 100 kilo olurum yoksa.. valla bugün çok acıktım kaç tencere yemek yapmışız kendimizi kaybedipkaydirigubbakcemile2

sağol canım benim. yerim hep,iniz için.. hehehhe ama sadece bugünlük son ayda 100 kilo olurum yoksa.. valla bugün çok acıktım kaç tencere yemek yapmışız kendimizi kaybedipkaydirigubbakcemile2

süper ye yaaaaaaaaaa
canın ne kadar istiyosa ye canım
benimde cuma annem gelicek dört göz bekliyorum bendekaydirigubbakcemile3

süper ye yaaaaaaaaaa
canın ne kadar istiyosa ye canım
benimde cuma annem gelicek dört göz bekliyorum bendekaydirigubbakcemile3

valla dün akşam biraz fazla kaçırdım benim koca ne dedi biliyonuz mu fazla kaçırmıyormusun yararlı değil yediğin sadece karbonhidrat gereksiz şişeceksin bebeğe yararlı değil dedi:gitme: bende onlara yaramayabilir benim canım çekiyo dedim:dilcikar::dilcikar:

gözün aydın canım valla ana gibi yar olmuyor allah razı olsun hepsinden başımızdan eksik etmesin:Saruboceq:

canım bugün gittim çok şükür bir problem çıkmadı..ikisi de iyi bebeklerimin ve biri kız diğeri erkek..bu da kesinleşti..çok şükür iyiler ya başka hiç bişey yok gözümde..
bu arada ben bugün 20+6 lıy yarın kısmetse 21 olacağız..sen daha 8. haftandasın sanırım..çooookkkkk erken değil mi ayrıntılı için??doktorun mu istedi bu ultrasonu?

bende sana benide ekler misin diyecektim canım yazıyorum bilgilerimi;

SAT 06/07/2009
Hamile kalma yöntemi ; Doğal
Muh.doğ.tar.12/04/2010 (40.hafta)
Şehir; Ankara

Teşekkür ediyorum şimdidern hymarrycim öpüyorum seni ve meleklerini kaydirigubbakcemile3

Medinecim nasıl oldun merak ettim inşallah birazcıkda olsa rahatlamışsındır

SAT: 23.08.2009
Hamile kalma yöntemi: Dogal
Muh.Dog.Tar. : 28.05.2010
Şehir : Van istanbul karısık :) Ama nasip olursa istanbulda olucak
Cinsiyet belli degil opuyorumnanaktan

Medinecim nasıl oldun merak ettim inşallah birazcıkda olsa rahatlamışsındır

bugun bi komusuma gittim orda bile oakdar kötüydüm zor ayakta duruyodum bana kızıyolar evde durma die dedim kimim var nereye gidicem :çok üzgünüm:
Ben gercekten evde daha rahatım midem cok bulanıyo ama yapacak bişeyim yok gececek inş :Saruboceq:

Cok tşk ederim iyiyim diyorum genede ALLAH bugunumuzu aratmasın.
Siz nasılsınız...

Çok şükür iyiyiz canım.Eşimin diş tedavisi vardı bugün onunla geçti koşturmacayla. sen naptın bu arada görev için mi Van dasın canım

Kızlar merhaba bende geldim topiğinize benimde bebişlerim iki tane ama tickerımı yapamadım görünmüyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…