Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

geçmiş olsun inşallah bi sıkıntı yaşamaz zamanında alırsın bebeklerini üzme sıkma kendini canım sen rahat ol kasların vücudun rahat olsun Allaha emanet ol

bi kaç çıtçıtlı badi aldım başka bişi alamadım ama içim kaynıyo kendimi zor tutuyorum aslında yapmim diyorum ama işte duramıyorum ondan merak ettim Allahım hayırlı evlatlar versin hepimize sağlıklı sıhhatlı gerisi boş tabikii

vıl yanı ıkı hafta sonra cok gec bence nıye 13 14 haftalar bakmadı kı........cunku sonra bebek buyuyo ve ıstenılen olçu alınmıyooo ettede bak ense olç haftasına................neyse bı bıldıgı vardır elbet...........bakalım cınsıyetı ne.............hayırlısı ols

baktım şimdi canım dediğin gibi. ne bilim ya hayırlısı olsun yapacak bişi yok

iyi geceler ......hala keyifsizim ..içimde bi sıkıntı var ne yapsam etsem yanlız kalınca , sesiz kalınca buluyor beni.....babam bu c.tesi ameliyat olacak acaba ondanmı ....boğazından parça alındı ....sonuç normal çıktı dedi....acaba sorun mu var....ameliyat olacak bizi istemiyor gelmeyin diyor...pöfffffffff

bugün çocukları doktora götürdüm...alişin iki kaş arası göz kısımlarında kızarıklıklar oluyordu ama sadece kafa kısmında ....dermatolog gördü ...aşırı hareketten ter bezeleri ile alakalı dedi....bi losyon verdi......

öksürdükleri için götürdüm..ayrıca... havalar ,mevsim ve çoğu kişinin nezle olması etken dedi..
ömerde daha çok sorun var....alişe göre ..bu sefer öksürük şurubu verdi 5 gün kullan dedi...
sanki daha iyi gibi ........anlamıyroum bakamıyormuyum bu çocuklara ben ya....
işte böle bizdeeeeee

ozge cnm çok geçmiş olsun üzüldüm ....ama iyitarafından bak cnm ..çünkiiifark edilmiş ya edimeseydiiii...rabbim yardımcın olsun yolun yarısını geçtin korkma cnm ..

özgecim geçmiş olsun.... serklajdan sonra korkulacak bişey kalmaz sanırım... korkma canım.. dırımında dediği gibi iyiki farkedildi..ya edilmeseydi...

dırımcım babanada geçmiş olsun canım.... baban uzaktamı ki sizi istemiyor...allah şifa vesin inşallah..

ıyı aksamlar ...dualrınızı beklıorum benım rahim agzım acılmıs.yarın hastaneye yatıyorum..............serklaj yapılacak.................hepınız allaha emanet olun

CAnım geçmiş olsun.. ALLAh şifa versin..

Dirim canım üzülme geçmiş olsun tabi zor ama sonuc normal cıkmıs bişiçik olmaz ALLAHın izniyle ...:Saruboceq:

dırımcım inşallah yanılırım ama malesef çocuklar 6-7 yaşına kadar bu mevsim geçişlerinde böyle oluyor.. kızım maşallah bu sene iyi.. ama geçen seelerde ne burnu ne öksürüğü durmuyordu..şimdide yeğenim var 3 yaşında o öyle... ben pekmezle başa çıkabildim.yeğenimede aynını uyguluyoruz.bağışıklığını kuvvetlendiriyor... grip aşılarını da hep vurdururum ben cadının bir dahaki seneye doktorunuza bir sor istersen..kendinide suçlama senle alakası yok..bütün çocuklar öyle olur...hele okula başlasınlar o zaman gör...

günaydın güzel anneşkolar ve anne adayları :)

Doktora gittim sabah yeni geldim ...
Baktı 11 haftalık ded iakannehir sasırdım kaldım...
Bu doktorlarda sasırdı
Ayh hareketlerini bile gördüm cok komikti yaaa :1rolleyes:

GElişimleri cok güzel dedi ense kalınlıgına baktı biri biraz kalın dedi ama daha haftası degil ense kalınlıgı için dedi.. :sinifsinif: Dua edinde inş öyle bişi olmasın Rabbim hayırlı saglıklı evlat versin herkese ...

Aynı zamanda down sendromu olabilir her anne adayına söylüyorum dedi test yaptırmak istermisin yok dedim ama siz yaptırdınız mı sizce birinde bişi olsa resmen canına kıymıs olmuyormuyum biraz düşün kararını ver dedi doktor...

selaamm
saremi besliyoruumm,çok değişti güzelleşti Sarem kızlaarrr

dırımım baban için Allahtan acil şifalar diliyorum,derdi veren rabbim dermanı da lutfetsin,babanızı sağlıkla size bağışlasınn
bakamıyrum çocuklara demişsin,saçmalama lütfen,bakıyoruz işte tamammıııı......

özgecim geçmiş olsun,serklajla götürürsün Allahın izniyle canııımm..

medinecim nerde oturuyorsun,bu nasıl bir yaklaşım doktorundaki yaaa,sinir oldum?

canım geçmiş olsun, aman dikkat et ben tansiyon düşüklüğü sebebiyle 3 aydır yatıyorum, bol bol tuzlu ayran iç ve öyle olduğunda ayaklarının altına 2 yastık koyup yat... benim zaman zaman 1 e düşordu...

geçecek geçecek, sabır canım, ah ah ne ağlıyordum ben bu dönemde bebeklerimi besleyemiyorrum ben ne biçim anne olcammm :) şimdi acısını çıkartıyorum, sende o günleri düşün, ha sabır...
Kızlar merhaba bende geldim topiğinize benimde bebişlerim iki tane ama tickerımı yapamadım görünmüyorlar
hoşgeldinnn

ıyı aksamlar ...dualrınızı beklıorum benım rahim agzım acılmıs.yarın hastaneye yatıyorum..............serklaj yapılacak.................hepınız allaha emanet olun
geçmiş olsun cm, Allah a emanet inş.
günaydın güzel anneşkolar ve anne adayları :)
günaydın cnmmm

evet dirimim yaa, ne demek bakaamıyor muyum, nazar deydi işte hepimizin dibi düşüodu sana ne pratik ne süper bi anne dedik hep, öylesin maşallah... babana da büyük geçmiş olsun, yoktur bişey endişelenme sen, napsın o da 2 çocukla oralarda perişan olma diye istemiyor inan sen gitsen daha çok yorulur o adam.. baba yüreği işte..

Canım geçmiş olsun bebişlerine ve babana da acil şifalar dilerim.

Günaydın canım

selaamm
saremi besliyoruumm,çok değişti güzelleşti Sarem kızlaarrrQUOTE]

Günaydın hymarrycim ay ne güzel ya bebişlerin pek tatlı maaşallah

canım neden öyle diyorsun ya bak pırlanta gibi bebeklerin var maşallah... nasıl güzel ve özenle baktığını biz okuyoruz burada
baban icin de gecmiş olsun...yani sonucu iyi cıkmıssa sana da zor olmasın diye gelmeyin diyodur.. ne de olsa baban sen onu düsünüyorsun o da seni canımmm.

kevsercim tansiyon zormus gercekten bugün daha iyiyim
ama dediğin gibi dinlenmek sart

vil canım çok teşekkür ederimŞeniz,kızıma güzel sözler bana yapılmış gibi oluyor,çok mutlu oluyorummopuyorumnanaktan..
vil senin ikiz annesi listemiz için ilk sayfadaki bilgilerini yaz canım,seni de ekleyelim canım..

zuzun tansiyona dikkatt,çok geçmiş olsunn,
sen listemşzde varmısın,yoksan bilgilerini yaz ekleyeyim canımm..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…