Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

wavym canım bi dahaki rüyadan elin boş çıkma heeekaydirigubbakcemile3
aradım uyuyormuşun,bakalım bu uykudan hangi indirim çıkıcak

vil canım hayırlı güzel haberlerle gel canımmkaydirigubbakcemile

ayrıntılı usg için doktor tavsiyem varrrrr haaaanıııımmm :sm_cool:

kızlar bende bişi soracağım şeker testim varda nerde ne kadara yaptırabilirim bana yaptırdığınız yerleri ve fiyatları verirmisiniz

canancım ben devlette yaptırdım şeker yüklememi,1 lira glikoza para verdim o kadar kaydirigubbakcemile3
ya benim aklıma ne geldi,akannehirAllahın Serdar Beyi hemen yanıbaşında muayenehanesinde bakıyor hastasına,sen ona devam edip onda doğum yapsana yaaaaww

herkes nasıl ya su sıraya bakalım kım var sırada.....................hymary nasılsın canım bebışler yoruyomu.................

canım geçer üzülme, Allah böyle kararlamış, merak etme zamanla öyle çokiçinesinecekki, şimdi onlar erkeğe göre hayal etmişler, düşünsene 2 tane pembelipembeli giyinmiş aynı boyda bıcırbıcır 2 güzellik, pişman olcaklar sonra ..

herkes nasıl ya su sıraya bakalım kım var sırada.....................hymary nasılsın canım bebışler yoruyomu.................

ay cidden şu sıraya bakmak lazım dediğin gibi muallimim,benim zamanımda bayaa çekişmeli gidiyordu,şimdi biraz arayla kim atağa kalkıcak acabaa kaydirigubbakcemile3

ablacım yavaş yavaş düzene giriyor biliyormusun hamdolsun yaa,onlara geceyi gündüzü öğretmeye çalışıyorum 1 haftadır,cidden geceleri uykuları 2 saate 2.5 saate kadar çıktı maşallah,gecede 3 kez kalkıyorlar,ilk geldiğimde hiç uyumuyorlardı
oturttuk yani yavaş yavaş,karakterlerini çözüyoruz,ona göre muamele uyguluyoruz,o zaman daha farklı oluyor,

Allah yardımcın olsun senin de 3 yavruyla inşallahh,ama ben de kızlarımı 3-4 yaşlarına getiriyim yine istiyorum Allah'ım lutfederse..

marrycim güzel düşünmüşsün ama eşim beni doğum için göztepeye götürmez yani o acil durumları göz önüne alarak yakın bir hastane olmasını istiyo

marrycim güzel düşünmüşsün ama eşim beni doğum için göztepeye götürmez yani o acil durumları göz önüne alarak yakın bir hastane olmasını istiyo

ama bak canım sen burdaki medikal parkı da istiyorsun,oradan buraya gelmek Cevizlibağ-Merter trafiğini geçmek Göztepeye gitmekten zor,,
hani ben doktorumdan ve ameliyatından ve hastaneden çok memnun kaldım ya ,tavsiye edeyim demiştim..
Doktor konusunda acele et canımm..

masallah canım................ınş buyucekler annesı...................ama kızlar daha kıbatr ve mınık oluyolar....................emzırıyosun dımı...........ama ek mamada mecbur verıyosun.............odan tamam mı resmını yolla ya............

sorma marrycim yaww benim doktor konusu düğüm oldu bahçelievlerdende maddi sebeplerden dolayı vazgeçtim sayılır çünkü hala para birikimim zayıf gidiyo 1.000 lira birisine borcum vardı geçen laf arasında onu istedi bende bozuldum onun parasını vericem onu da verince elime bişi kalmıyo sanırım devletten başka yolum kalmadı

canım oda yapmadım,köşe koltuklu bir oturma odam vardı,ona park yatağımı koydum,,burda emzirip alt açıyorum,şimdilik sadece bir park yatağı açtık,yanyana yatıyorlar,
burayı oda yapsaydımoturmak kalkmak için bi tek salonum kalıyordu ablacım,evim küçük,
bir iki gün misafir gelince bile orda kustular işeyiverdiler,güzelim koltuklarda leke kalıyor yaaw,inşallah daha geniş bir eve geçersek üçüncü bebişle,oraya oda yapıcazz yerimseniben :hulya:

tahimin kiloları 2550-2650 civarı tahmin ediyordu doktorumuz,bol keseden gitmiş,öyle dedi kendi kaydirigubbakcemile3
Ama doğduktan sonra fark etti,Halemin bacak boyu hep uzundu,babamız kocamadır da,muhtemel babaya benziycek o,ama Sare daha minyon olucak sanırımm..
Halem başından beri emiyor,Saremde 1haftadır emiyor hamdolsun,ama tabi ikisi birden bağırmaya başlayınca emzirmeye fırsatım kalmıyor,fakat hep kenarda taze sağılmış sütüm bulunuyor,entegre tesise döndüm:kedi: kaydirigubbakcemile3

aşkım güzel kardeşim asla bana düşmez ama Kağan Kocatepeye takip yaptırıp devlette doğum olur mu yaaaw?
Bak benim Serdar Bey 80lira muayene ücreti alıyordu,tahlilleri hep devletteki doktor arkadaşlarını tavsiye ederek yaptırttı,ayrıntılı usg lerimizi yine bir dr arkadaşına yaptırttı,o da ok kıymetli bir doktordu sağolsun wavym de ona gitti bak,
doğumu da daimi hastası olduğumuz için çok uygun bir fiyata yaptırrtı,
yani doktorun başından beri devam ediyorsan sana bazı insiyatifler kullanabilmeli..
Bu yüzden ısrarla kendisni tavsiye ediyorum,
Ama şu borç konusu çok sinir şu zamanda olcak şeymi yani,ne insanlar var:umursamaz:

marry canım belim ağrımaya başladı benim, 2 güne kadar hiç yoktu, olması normal ağırlıktan belki ama bugüne kadar hiç yoktu öyle birden olabilir mi ya, bi de kasığımın altında gerilme ağrıları gibi özellikle yürürken hissediyorum kısa kalıo sanki mesafeyi açamıyorm bacağımı yürüken, 2 gündür böyle çok ilginç değilme birden olması, gece hep ağrıdı,
bir de sana soracağım park yatak konusu var, park yatağını nereden kaça aldın, bazı yorumlarda çok kullanışsız olanları da varmış, mesela kurulumu kolay olmalı, 2 günde dikişleri dağılıyormuş, ya da sallandıkça demirler yamuluyormuş falan filan, e hem uygıun hem buözelliklerde nerde bulcaz :bbo:

Selam,

2. düzey ultrasonumuz vardı. Herşey çok yolunda, birer vesikalık resim de aldık geldik evimize. Minicik çeneleri çok düzgün burunları ve dudakları var, en önemlisi de sağlıkları gayet iyi görünüyor. İnşallah öyle devam eder. Amniyosentez gerektirecek bir şüpheye rastlamadı dr, kararı bana bıraktı. Yaptırmayım diyorum ben de çünkü sonuç bekleme sürecinin sıkıntısını yaşamak istemiyorum.
Sanırım artık isim düşünme zamanım geldi oğullarım için :)

bıraktım canım kağanıda artık onada gitmeyeceğim onun parasını hiç veremeyeceğim çünkü

söle geçmişe baktım ...bugün çok keyifsizim mutsuzum nedenini boşverinnnnnn

ev ,işş.yemek çocuklarlayım

hymarry senin ev küçükse ben ölem kızzzz 85 metrekare

mutfa beyin odasını iptal edin bak nasıl oda olur ...ama daha büyük eve imkan varsa o çok başkaaaaaaa

benim öle bir imkanım sadece kayınvalide ölünce olur oda olmsında istememde bende küçük evimde yaşayımm

canım sadece kasıklarda olan ağrı artık bebeklerin büyüdükçe yaptığı basınç ağrıları,tabi ki taşımak da zor,şu önemli,karnının üstünde tepe yapıp büyük tuvaletini kaçırırcasına bir ağrın oluyormu,bu önemli,gerisi çok normal canım,
bir de sorması ayıp eğer boyun da biraz kısaysa bu ağrılar daha fazla olurmuş,uzun boyluların taşıma kapasitesi kısalara göre daha fazlaymış,

canım ben park yatağı burda bisikletçiler çarşısı,Haşim İşcan alt geçcidi diye bilinen Unkapanında bir çarşıdan aldım,sen Bursadasın sanırım..
Ama orda pek çok fiyat ve çeşit alternatifi var,biz gidip elleyip kumaşını ebatını karşılaştırarak pazarlıkla 160 civarına aldık sanırım,
yani şöyle söyliyeyim,2 park yatak,iki oto koltuğunu 450 liraya aldık..
Ama internetten alışveriş yapmam,yapamam.Bu işlerde eşim çok titizdir,gidip görmeden dokunmadan bakmadan karşılaştırmadan almaz,iyi de oldu,
bence o bahsettiğin dumura uğrayanlar internet alışverişi yapanlar olabilir,ben şimdilik çok memnunum yani,ger.ekten tavsiye ederimm canımm..
canım var ya bebkler doğunca o resimlerdekilere öyle benziyorlar kiiiiii,ay kurban olsunlar vereneeeopuyorumnanaktan
çok sevindim adına canım,hayırlısıyla kavuşmanı dilerimma.s.
bıraktım canım kağanıda artık onada gitmeyeceğim onun parasını hiç veremeyeceğim çünkü
devlet hastanesi de olabilir,Ali Bey de olabilir,orda da muamele çok iyi gerçekten,neden olmasın..
ama bir an önce kendine bir doktor ayarla canım hayırlısıylaa inşallahh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…