Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

söle geçmişe baktım ...bugün çok keyifsizim mutsuzum nedenini boşverinnnnnn

ev ,işş.yemek çocuklarlayım

hymarry senin ev küçükse ben ölem kızzzz 85 metrekare

mutfa beyin odasını iptal edin bak nasıl oda olur ...ama daha büyük eve imkan varsa o çok başkaaaaaaa

benim öle bir imkanım sadece kayınvalide ölünce olur oda olmsında istememde bende küçük evimde yaşayımm
canım işte bahsettiğim bazı imkanlarla bir ev istiyoruz geniş zamanda,acil değil,şöyle 3-4 yıl içinde bir bebiş daha yaparsak ohhhh..
Biliyorsun Mustafamın bir çalışma odası var,bu yüzden ben 2+1 bir evdeyim,yoksa bugünüme hamdolsun,sıcacık evim,daha ne olsun,Rabbim isteyen olmayan herkese versinn..
canın neden sıkkın aşkkıımm,yazsana paylaşalım kızz,sıkıntılar paylaşarak azalır evelallahhh
bende mutsuzum bugün hiç keyfim yok
canım bu belirsizlik canını sıkıyordur senin.Herşey yoluna girer Allahın izniyle,sadece oturup eşinle kafa kafaya verip bir adım atınn..

hymarry cnm beni biliyorsun neysem oyum yazarım herşeyimi buraya ....ama inan yazmaya bile keyfim yok...

ama sorun klasik şeyler sana dedim yaa dünde bazen çıldrıma noktasına geliyorum öle birügn bugün ama sesiz çıldırış busefer

hymary canım benım evım 120.......... ınş oturma odasını bebışlere ayırıcam cok lazım olmuyo zaten salonum buyuk..............bı oda oğlumun halıyle gerekırse ordada oturulur..............ınş doğsunlar alıcam bı oda ama ılk etapta su otomatık sallanan besıklerden alıcam ............sallama derdım olmasın hafıf sallasın onklar zaten üç tane ınş basa cıkarım bı yard bulucam tabı ınş.............oto kolt nasıl ben hem arabamda hemde evlerde kullanım ıstıyorum.........rahat yatabılen tarzda...........fıyatlar cok farklı..............sutunu sagman nasıl acıyomu............ben hıç sagmadım ama sımdı mreecburolucam heralde electrıklı dımı

Günaydın güzel anneler ve adaylari

Ben doktora gidiyorum cok kötü bi geceyi geçirdim artık ne ediçem bilemedim gidicem ne olursa artık duanızı esirgemeyin

canım sadece kasıklarda olan ağrı artık bebeklerin büyüdükçe yaptığı basınç ağrıları,tabi ki taşımak da zor,şu önemli,karnının üstünde tepe yapıp büyük tuvaletini kaçırırcasına bir ağrın oluyormu,bu önemli,gerisi çok normal canım,
bir de sorması ayıp eğer boyun da biraz kısaysa bu ağrılar daha fazla olurmuş,uzun boyluların taşıma kapasitesi kısalara göre daha fazlaymış,

canım ben park yatağı burda bisikletçiler çarşısı,Haşim İşcan alt geçcidi diye bilinen Unkapanında bir çarşıdan aldım,sen Bursadasın sanırım..
Ama orda pek çok fiyat ve çeşit alternatifi var,biz gidip elleyip kumaşını ebatını karşılaştırarak pazarlıkla 160 civarına aldık sanırım,
yani şöyle söyliyeyim,2 park yatak,iki oto koltuğunu 450 liraya aldık..
Ama internetten alışveriş yapmam,yapamam.Bu işlerde eşim çok titizdir,gidip görmeden dokunmadan bakmadan karşılaştırmadan almaz,iyi de oldu,
bence o bahsettiğin dumura uğrayanlar internet alışverişi yapanlar olabilir,ben şimdilik çok memnunum yani,ger.ekten tavsiye ederimm canımm..
canım dediğin gibi sanırım basınç ağrısı, boyum 1,65 falan canım çok uzun değilim ben bodurgillerden :) park yatağı da dediğin gibi yapıcaz canım içine ayrıca yatak aldın mı? nevresim takımını mı yaydın?

hymarry cnm beni biliyorsun neysem oyum yazarım herşeyimi buraya ....ama inan yazmaya bile keyfim yok...

ama sorun klasik şeyler sana dedim yaa dünde bazen çıldrıma noktasına geliyorum öle birügn bugün ama sesiz çıldırış busefer

canım bazen öyle kal geliyor insana , bırak akışına...

çok zor canım,,
sabır,sabırr...

dırım canım ınsan oluyo öle bazen..........zaten bebeklerde kuçuk sayılır kolay degıl cevredekılerın cok anlayıslı olması gerek ama..............olmuyoooo................ınş hersey guzel olucak...............zatewn havada kapalı...............kapalı havalar benı de cok etkıler..........ıyı bak kendıne

evet marry belkide bu belirsizlik canımı sıkıyo eşimede bu günlerde sinirliyim kafa kafaya verip konuşamıycam ama ona sinirim geçsin konuşucam beni alibey paklar gibi bakalım artık hayırlısı olsun

hymary canım benım evım 120.......... ınş oturma odasını bebışlere ayırıcam cok lazım olmuyo zaten salonum buyuk..............bı oda oğlumun halıyle gerekırse ordada oturulur..............ınş doğsunlar alıcam bı oda ama ılk etapta su otomatık sallanan besıklerden alıcam ............sallama derdım olmasın hafıf sallasın onklar zaten üç tane ınş basa cıkarım bı yard bulucam tabı ınş.............oto kolt nasıl ben hem arabamda hemde evlerde kullanım ıstıyorum.........rahat yatabılen tarzda...........fıyatlar cok farklı..............sutunu sagman nasıl acıyomu............ben hıç sagmadım ama sımdı mreecburolucam heralde electrıklı dımı
tabi ablacım herkesin evinin düzeni ailesi farklı,nasıl düşünmüşsen doğruduryerimseniben
oto koltuğu biz aldık iki tane,hem bizbize yolculuklarımız için çok iyi olucak,hem evimizde elimizin altında çok kullanışlı oldu,
şimdiden kızları içine oturtup ayağımla sallıyorum,hiç zorluk olmuyor,bayılıyorlar o koltuğa,
ama hem sallanan otomatik alıp hem oto koltuğu almaya bence gerek yok,otomatik olması senin işini kolaylaştırır belki ama sonuçta oto koltuklarıyla beraber yer kaplar,sadece evde kullanabilirsin bir de,ama oto koltuğu alırsan hem yolculuklarda hem yürünecekkısa mesafeli yerlere gidiş gelişte,hem evdeki oyalanmalarda kullanışlı bence,tavsiye ederim.
Marka ve fiyatına gelince,ben Baby max marka aldım,içi süet,muşamba gibi oluyor bazı ünlü markalar onu bir o yüzden tercih etmedik,
ikincisi markalarda pazarlık yapmıyorlar oto koltuklarında markasına göre 50 ile 200 lira arsında fark oluyor,3 koltuk alıcan,50 liradan 150 lira eder,1 yaşına kadar kullanılacak bir ürün için ne geerk var dedim,bunu aldık,memnunum yani..
sağmaya gelince,anca bebek emiyor gibi oluyor,fazlasında bir acı yok,Allahtan göğüslerimde yara olmadı,olsaydı her halukarda mahvolurdum,kullandığım lansinoh krem çok işe yaradı,tavsiye ederim.
Sağıyorum ablacım,çünkü birini emzirirken biri başlayınca mızmızlığa,ne yapıcaksın,tek olsa,saatlerce tut koynunda,ama çift olunca,üç olunca zor olucak,kenarda bir sağılmış şart..
canım sadece kasıklarda olan ağrı artık bebeklerin büyüdükçe yaptığı basınç ağrıları,tabi ki taşımak da zor,şu önemli,karnının üstünde tepe yapıp büyük tuvaletini kaçırırcasına bir ağrın oluyormu,bu önemli,gerisi çok normal canım,
bir de sorması ayıp eğer boyun da biraz kısaysa bu ağrılar daha fazla olurmuş,uzun boyluların taşıma kapasitesi kısalara göre daha fazlaymış,

canım ben park yatağı burda bisikletçiler çarşısı,Haşim ışcan alt geçcidi diye bilinen Unkapanında bir çarşıdan aldım,sen Bursadasın sanırım..
Ama orda pek çok fiyat ve çeşit alternatifi var,biz gidip elleyip kumaşını ebatını karşılaştırarak pazarlıkla 160 civarına aldık sanırım,
yani şöyle söyliyeyim,2 park yatak,iki oto koltuğunu 450 liraya aldık..
Ama internetten alışveriş yapmam,yapamam.Bu işlerde eşim çok titizdir,gidip görmeden dokunmadan bakmadan karşılaştırmadan almaz,iyi de oldu,
bence o bahsettiğin dumura uğrayanlar internet alışverişi yapanlar olabilir,ben şimdilik çok memnunum yani,ger.ekten tavsiye ederimm canımm..
canım dediğin gibi sanırım basınç ağrısı, boyum 1,65 falan canım çok uzun değilim ben bodurgillerden :) park yatağı da dediğin gibi yapıcaz canım içine ayrıca yatak aldın mı? nevresim takımını mı yaydın?
canım boyun gayet iyi,haksızlık etme kendinee,ben daha kısayım senden 37 hafta taşıdım şükür..
park yatakların içine yatak yaptırrtık canım,bizim kullandıklarımız gibi kalın,havadar,,
içine de çarşafını nevresim takımını koyuyorum mis gibi..
evet marry belkide bu belirsizlik canımı sıkıyo eşimede bu günlerde sinirliyim kafa kafaya verip konuşamıycam ama ona sinirim geçsin konuşucam beni alibey paklar gibi bakalım artık hayırlısı olsun
canım sakın olur olmaz şeyler için canını sıkma,sakın,herşey gelip geçiyor,kimsenin lafını sözünü takma,canını sıkan bişey varsa,özelden yazabilrsin kuşum,memnun olurum..

Son düzenleme:
kızlar selam......

ilk öncelikle şöyle bir geçmişe baktım herkes iyi maşallah..... ama benim biraz canım sıkkın.... dün dr a gittik.... diyordum ya benim aşağısı acıyor diye... meğerse bebeklerden birinin poposu doğum kanalına girmiş bile.... bebeklerin ikiside ters.. bundan sonra dönme şanslarıda yokmuş.... ama çok aşağıdalar... dr kesin yatış verdi.... yatarak 36. haftayı buldururuz inşallah dedi.... 31+3 haftaya göre bebişlerimin biri 1.717 gr diğeri 1.624 gr.... sanki bu ay geçen aya göre daha az kilo almışlar gibi geldi.... sürekli kasık ağrım var.. ne yapacağımı bilmiyorum... çok korkuyorum.... yatarak zaman ilerletebilirim değilmi ya? lütfen şimdi doğmasınlar.... annemde olucam.. ancak akşamları size haber verebilirim ..... şimdilik birkaç saat buradayım... sevgiyle kalın...

inşallah sağlıklı sıhhatli zamanında alırsın bebişlerini kucağına canım yanlış anlama ama bence bi kaç saat bile durma burda yat derim

kızlar selam......

ilk öncelikle şöyle bir geçmişe baktım herkes iyi maşallah..... ama benim biraz canım sıkkın.... dün dr a gittik.... diyordum ya benim aşağısı acıyor diye... meğerse bebeklerden birinin poposu doğum kanalına girmiş bile.... bebeklerin ikiside ters.. bundan sonra dönme şanslarıda yokmuş.... ama çok aşağıdalar... dr kesin yatış verdi.... yatarak 36. haftayı buldururuz inşallah dedi.... 31+3 haftaya göre bebişlerimin biri 1.717 gr diğeri 1.624 gr.... sanki bu ay geçen aya göre daha az kilo almışlar gibi geldi.... sürekli kasık ağrım var.. ne yapacağımı bilmiyorum... çok korkuyorum.... yatarak zaman ilerletebilirim değilmi ya? lütfen şimdi doğmasınlar.... annemde olucam.. ancak akşamları size haber verebilirim ..... şimdilik birkaç saat buradayım... sevgiyle kalın...

akannehir çok geçmiş olsuuuunnn,
ama canım yatarak zaman geçer hiç merak etme,ben de aynı senin haftalarındayken hastaneye yattığımda ikisinin de kafası rahimdeydi,bu daha da tehlikeli,resmen doğum pozisyonu demekmiş,seninki 36yı kesin götürür inşallahh,hiç korkma hayatım..
sadece dinlenme ve istirahatle canım,
Burda kimsede telefon numaran var mı canım?özelden bir tel yaz da bari haberimiz olsun kuşum senden yaaawww..

Son düzenleme:
geranimo cnaım bak topiğimizin ilk sayfasında ikiz anneleri listeliyoruz,ordan bakıp gerekli bilgilerini yaz seni de ekleyelim canım listeye..

SEDa cnm geçmiş olsun 34 geçtinmi kokrma sık dişi 2,5 hafta daha
2,5 hafta yatarsın .....hiçbişey olmaz ben gebeliğim boyunca yattım hep derdi veren allahım dermanıda veriyor merak etme cnm

ok ben yazıorum siz ekleyin
sat: 22/08/2009 mikroenjeksiyon 23/05/2009(beklenen doğ.tar.) istanbul

kızlar selam......

canım geçmiş olsun, ben neredeyse 3. aydan beri yatıyorum canım, benimki tansiyon sebebiyle ama inan alışıosun, biraz zor oluyor kemiklerin ağrıyor, hergün aynı şeyleri yaşamaktan biraz deprosyon oluyor ama şükrediyorsun en azından ömr boyu yatmıyorum ve 1-2 aya kadar meleklerimizi alıcaz koynumuza diye.. geçiyor canım,bol bol kitap okuma fırsatı buluyorsun, tabi seviyorsan, ne biliyim gzel yanlarını görmeye çalışırsan oluyo..

bugün herkesi moral bozuk bakıyorum... benimde bozuk iki gündür .... hayır olsun inşallah.

şekerler ballar noluyonuz bakem havada sıkıntı var. dağıtın kara bulutları. yoksa gelirim yanınıza:eek:klava:

X