Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

Kızlar ben geldimmm.Doktorumuz çok güzel şeyler söyledi mutluyum bugün.15 haftalık olmuş gelişimleride çok düzenli dedi gayet sağlıklı görünüyolarmış.Ay bi tanesi ayaklarından tutmuştu poposunu gösterdi diperide elleriyle oynuyodu .doktorun deyimiyle festival vardı karnımda.Allahım ne büyük nimet herkese tadtırsın rabbim bu mutluluğu. 2 Kasımda tekrar gidicez daha detaylı ultrasona göndericem dedi bakalım ozaman nasıl olcaklar.kaydirigubbakcemile3

Bende geldim gerci baya oldu ama gene uyumusum ...

Aldım serumu bakalım iyi gelecek mi gene böyle sızlama var heryerimde ayh bende ne güçsüzmüşüm yahu. SErum bile etki etmiyo...

GEçmişe biraz baktım ...
Dirim canım sıkma canını RAbbim kolaylık versin sıkıntını gecirir inş..
Canbebek üzülme canım sen yat bebklerinde üzülmesin

Herkes nasıl iyi inş....

Medineciğim geçmişe şöle bi göz attım doktora gidicektin bugün yanlış hatırlamıyorsam noldu haber ver

inşallah iyi gelir canım serumun şifa niyetine bende uzancam biraz öpüyorum herkesi

Vil yani daha iyi olamadım hemen ama inşdedigin gibi şifa olur ....
Cok tşk ederim RAbbim herkesin sıkıntısını gidersin inş....

Vil yani daha iyi olamadım hemen ama inşdedigin gibi şifa olur ....
Cok tşk ederim RAbbim herkesin sıkıntısını gidersin inş....

canım geçecek üzülme, ben 9 ay böyle kalıcam sanmıştım ne ağlıyordum, halsiz tatsıztuzsuz bişey olmuştum ayy ayy bilirim ama 16.haftada tık kesildi, az kaldı sık dişini, senin en azından serum veren dr.un var bana onu da vermediler şutarafagitti:1no2: ki 5 kilo vermiştim

Bende öyle düşnüyorum sanki doguma kadar böyle gidicek bide bebeklere zarar veriyorum sanıyorum :sinifsinif:

Ben acile gittim serum istiyorum dedim hiç bişi demediler yoksa doktoruma sormadım bile hemşire hatta 9 ay böyle olursan hep mi geliçeksin olmaz dedi bende cok meraklı degilim iyi olımde seum istemez ne aksi insanlar ya ben canımla ugrasıyorum
suan sanki biraz daha iyiyim dua edin bana nolur

Kevser sen doktora demedin mi bi ilaç iğne serum die ne cektin ya ne kadar zor:çok üzgünüm:

kızlar bugünde doktordaydım .suyuma baktı bayagı farketmıs dedi aferın aldım doktordan .5lıtreye devam ve hergün gelıyosun suyuna bakıyorum dedi.doğum hakkında henüz bişey söylemedi.dün ödem için idrar testi yapıldı proteın çıkmadı.ödemım yokmuş.sonra bugün yıne nsteye girmemı istedi o da çok güzel çıktı hamdolsun bı sıkıntı yok şımdılık ama ne olur ne olmaz diye süreklı kontrol altında tutacak doktorum .pinpirikli bi doktora sahıp oldugum için ayrıca çok mutluyum.bugünde idrar kültürü verdım yarın sonucu öğrenecegım .

canbebek üzme canım kendını yaasen bolbol istirhat et hersey yoluna girer canım bebkelrın kılosunuda çok kafana takma herzaman doğru sonuçlar vermıyo .suyuna dıkkat et sadece bak bana 2 haftadır doktorum kılolarına bakmıyo suyun iyi olsun kılo önemlı değil dedi bende takmıyorum valla ne çıkarsa bahtımıza .

medine cnm serumlar 1-2 gün iyi eder sonra basa dönecen ..........bana 5 ay bişey vermedi bi perdnol vardı artık son zamanda onuda kusuyordum suyuda,o zaman 1 hafta serum yedim ilk 24 saat hiç yemeksiz ...sonra hafif şeyler le gecti rabbim yardımcın olsun cnm

medine canım sende üzme kendını bişeye daha önünde uzun bi zaman var bebeklerınıde üzme tamamı hersey yoluna girecek allahın iznıyle

kızlar beş dak bakayım bir size dedim.... annemdeyim hala... uzanıyorum... inat ettim onlar çıkmak istemedikçe karnımda kalacaklar.... çabuk çıkmamaları içinde çok çaba sarfedicem... gerisi allahtan artık....

pensescim iyi olduğuna çok sevindim... benim suyu için dr çok iyi dedi... anlayacağın onda problem yok... sıra senin zaten...

ZAten halen bulanıyo bana hiç faydası bile olamdı ne diyyim artık mecburen cekiçem bunuda
SAdece dualarınızı eksik etmeyin nolur mafoldumben

medine canım sende üzme kendını bişeye daha önünde uzun bi zaman var bebeklerınıde üzme tamamı hersey yoluna girecek allahın iznıyle

Üzmemeye caslıyıorum ama şikayetleriniyorum bu sefer millet bana laf söylüyo offf kimse anlamıyo kii mafoldumben :umursamaz:

medinecim daha çok başlardasın..sürecek bu kusmalar... benim yeni bitti diyebilirim. hafta 1 yada 2 kez kusuyorum artık... sanırım senin şiddetide fazla...yengeminde öleydi doktoru bir hap verdi geçti... senin doktorun vermiyormu...gerçi o hapı günde 3 kezden fazla kusarsan veriyorlarmış.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…