Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

canlar, iyiyim sağolun, dr.uma sordum normal ağrılara benziyorartatarsa yada kasılma olursa mutlaka ara dedi, ama olmadı çok şükür.. ilginiz için sağolun canlarım opuyorumnanaktan

kasılmalar hakkında bi bilgin varmı canım ya ben hiç bilmiyorum ağrıyla kasılmayı ayırt edemem die korkuyorum ben

kasılmalar hakkında bi bilgin varmı canım ya ben hiç bilmiyorum ağrıyla kasılmayı ayırt edemem die korkuyorum ben

canım mutlaka anlarsın,bebekler göbeğinin üzerinde top gibi kasılıolarmış, benim tam anlamıyla olmadı ama dr.umun ve arkadaşların tarifine göre böyle...

merak etme cnm kasılma ben burdayım diyo zaten onu illaki ayırt edersin.bende de çok oluyodu son günlerimde ama dediğim gibi sen onu farkedersin vesveselenme sakın cnmopuyorumnanaktan

sağolasın bebişim senınkılerede 41 kere maaşallah canım

amiiin canım cümlemize nasip etsın inşallahhh.mutlaka haberdar edecegım arkadasım .inşallah cenabı hak güzel günlerde kullanmayı nasıp eder bebişlerıme .suan içleri boş beşiklerın inşallah dolduracakları günlerıde görürüm canım

Günaydın güzel anneler ve adaylari

Ben doktora gidiyorum cok kötü bi geceyi geçirdim artık ne ediçem bilemedim gidicem ne olursa artık duanızı esirgemeyin

kızlar günaydın ya bana bi akıl verin napacağımı şaşırdım bebişlerimin ikiside kızmış kimse sevinmedi hatta babası bile çok üzülüyorum bu duruma annem bile alışverişe çıkalım diyorum hevesim kaçtı diyor ya kız olması bu kadar kötümü yaaaaaaaaaaaa anlamıyorum artık kimsem kalmadı yanımda Rabbime emanetiz üçümüz

bu duruma gelene kadar ne tedaviler gördük çok şükür diyeceğimize...

aaaaaaaaaaaaaa hiramcım siz tüpbebeğe erkek olsun diye mi başladınız gülüm yaaa...diğer topiktede yazmışın bişey demedim ama ...kızdım şimdi valla.... nolmuş kızsa...benim bir kızım vardı..rabbim iki daha verdi 3 oldu..... ay oğlan olunca başı göğe değecek bu insanların ya....üzülme gülüm sen..... sen hamilesin üzmesinler seni izin verme.....

cnm benim saol benim için kız erkek farketmez sağlıklı olsun ama bunu insanlar anlamıyorki ben en çok eşime şaşırdım hiç beklemezdim bu tepkiyi usgde minicik kalpleri atıyor dönüp bakmıyor bile

sen yanlış anlamışsındır belki güzelim ya herkes verir bu tepkiyi ama kendi annen ve eşin ne bileyim zor..kaynanalardan beklerim...gerçi benimki yapmadı... yani içinde varsa bile en azından belli etmedi.... zaten kaynanam bir çocuğum olduğu için ikinci tedavime karşı çıktı baştan.gerek yok allah buna ömür versin dedi ama biz dinlemedik..kardeşi olsun istedik... gidip gelincede kimse illede kız yada oğlan olsun demedi.hep ben birisi oğlan olsun istedim. birisi kız olsunda kızıma kızkardeş olsun benimde kız kardeşim yok çünkü eksikliğini çok hissederim... bir oğlanda bana yeter dedim... ben oğlan çocuğunu pek severim.. ama hiç bana oğlan çocuğu ver diye dua etmedim.hayırlısını ver allahım dedim... demekki hayırlısı buydu ki rabbim bana böyle nasip etti...... hayırlı evlat olsunlar..sağlıkla gelsinler büyüsünlerde daha ne isterim.

gunaydın................hıracuım cok uzuldum esının senı yalnız bırakmasına ya..............tedavılerı yetrkı ols dıye goruyoruz kız erk dıye degıl ama malesef bazen bazıları sankı sıparış verıyo ................benım de uçu kız esım asla uzulmedı bı oğlum var zaten ama onu bıle kız ıstemıştı...........ama cevredekıler yakınlara cok geldı bıtı erk olsaydı dedıler ıuk mık.............rabbım saglıklı hayırlı versın ınş ...........sakın uzulme ınan doğunca sana bıle kalmıcak bebışler..........ıyı bak kendıne................ama annene de ayrı sasırdım...............kız evlarttan zarar gelırmı yetrtkı hayırlı ols................valla hıç takma canım cık gez alışverısını severek yap onlar senın karnında ..........onlar senın kızların ..........mutlu ol canım................

saolun kızlar yanımda siz varsınız hepimizinkiler kız maşallah Allah bereketini artırsın..

canım sana özel mesaj gönderemiyorum sen bana o doktorun adres tel filan versene memnun kaldıysanız madem bende bi bakim muaynanede mi bakıo

canım öncelikle arkadaşlığımı kabul et,sonra yazışalım,seve seve yardımcı olurum,
şiddetle tavsiye ederim..

canım belki kendilerini erkeğe çok alıştırdıkları için kız olduğunu öğrenince şaşırmışlardır biraz alışacaklar canını sıkma bi kucağınıza aldığınız zaman onun sizinparçanız olduğunu hissedeceksiniz cinsiyetlerimizi yaradan belirliyo ona isyan etmek arkasında daha büyük sorunlar getirir cenabı hak sağlıcakla kucağınıza almayı nasip eyleisn

kızlar bende bişi soracağım şeker testim varda nerde ne kadara yaptırabilirim bana yaptırdığınız yerleri ve fiyatları verirmisiniz

cnm benim yazdıklarını okuyunca çok üzüldümve çok sinirlendim
eşin bile sevinmedi....hee

açık konuşmak gerekirse iki kızım olmasını hatta 4 kızım olmasını çok isterim
içimde uhdedir kız evlat....ama ben bebeklerimi buradaki herkes gibi çok zor buldum dualarım ,hep rabbim hayırlı ,sağlıklı ,ahlaklı evlatlar nasip et ,dedim.
demekki buymuş kısmetimiz....ben hep ya iki kız ,yada iki erkek olsun dedim,kafamdaki bazı düşünceler yüzünden,rabbim bu istediği yerine getirdi ve hayırlı olanıda...Kayınvalidem dışında kimse tek kelam ettmedi herkes çok mutlu oldu
annem ise sağ sağlim doğurmamı bekledi,o kadar zor bi gebeliktiki
kayınvalidemde biri kız olsaydı dedi durdu,kuran okuyan ,camiden çıkmayan kadın verenin rab ,olduğunu unutmuşcasına,davrandı......kimse umrumda değil ....
hayırsız evladın kimseye faydası yok...hayırlı olanın herkese var..

sakın üzülme ve keyfini sür kızlarına ,alacaklarını çık tek başına al,,,,,
çok güzel günleriniz olacak,,onları süsleyeceksin,tokolar takacaksın,odaları o mütiş renk olaCAK pembeee
sonra onlara fırfırlı paçalı don bile giydireceksinhihoyyyt......

babasına gelince,merak etme doğsunlar ve o pembe yanakları görsün içi gidecek
zaten bu duyguları taşımıyorsa ,merak etmme 50 oğlan doğursanda taşımaz....

aaaaaahhh ah canım benimm,
dua et Rabbim sağlık versin,ben eşimden bişey duymadım açıkçası ama başkalarından çok duydum herkesçe malum,,
fakat şimdi de eşim erkek olucaanı bilesem bi daha yaparım diyor,demek onun da içinde kalmış,
dünya meyvesi işte,ikisi de aranıyor,
fakat sonra da diyoruz ki,dua edelim Rabbim hayatımızı alt üst edecek başka bir hastalık bir imtihan vermesin,
şimdi başka bir sıkıntımız olmadığı için bunları dert etme lüksü buluyoruz kendimizde,Allah ıslah etsin ne diyim,,
ama üzülme canım,biliyorum sen onların üzülmesine üzülüyorsun ama daha yeni öğrendin,bu yüden biraz sarsıntıdasın,
şimdi biraz zaman geçsin ultrasonda şekillensinler,kılık kıyafetlerini toplamaya başla,o sana öyle tatlı gelicek kiii,
varsın yavrularını istemyenleri de s..et hayatından,
kusura bakma,bu konuda ağzımın ayarı kalmıyor canım
keyfine bak,git cici cici kız kıyafetleri bak minik minik,,
hayat çok güzel,onlarla daha da güel olucakk,Rabbim yeterki sağlık versinnopuyorumnanaktan

sana çoook katılıyorum dırımımm,
pembecikler öyle yakışıyor kiiiiiopuyorumnanaktan
kırmızı yanaklarına güzel gülüşlerine,onlara can verene,sağlık verene kurbann

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…