Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

hymarry kısss gece rüysmda mothercare de indirim vardı. bende nminik minik astronot tulumları alıyordum senin kıslara aa marryn,in istediklerinden diyip kapıyodum valla..:))

sabahtan beri belim ağrıyor, kasığımdada da hafif iğne şeklinde sancılarım var, yatıyorum sürekli geçmio, biraz dolaşıorum hafiflio, yatmaktan mı acaba, kasılmam falan yok, ama sümğksğ akıntım var??

Geçmiş olsun canım....

kızlar meraba bi akıl verin bana bu ikili ve üçlü testler yapılmadığından detaylı ultrason 2. düzy ultrason olucak dedi doktor alman hast. gidiyorum 2007 de 350 tl ye çekiolarmış ikiz oluncada herhalde fiyatta artıodur bide tabii şuan 2009 dayız kimbilir fiyat noldu sormaya daha cesaret edemedim daha uygun bi yer desem güvenemiyorum çünkü testler yapılamıcak sizler naptınız bu 2. düzey ult. işini yada varmı tavsiye edebiliceğniz bi yer yada hiç riske atmadan sıkıp kendimizi yine almana mı gitsek bi fikir verin lütfen

hymarry kısss gece rüysmda mothercare de indirim vardı. bende nminik minik astronot tulumları alıyordum senin kıslara aa marryn,in istediklerinden diyip kapıyodum valla..:))
delikafadulden kapsaydın 3-5 tane kııızzz :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: Şeniz
kızlar meraba bi akıl verin bana bu ikili ve üçlü testler yapılmadığından detaylı ultrason 2. düzy ultrason olucak dedi doktor alman hast. gidiyorum 2007 de 350 tl ye çekiolarmış ikiz oluncada herhalde fiyatta artıodur bide tabii şuan 2009 dayız kimbilir fiyat noldu sormaya daha cesaret edemedim daha uygun bi yer desem güvenemiyorum çünkü testler yapılamıcak sizler naptınız bu 2. düzey ult. işini yada varmı tavsiye edebiliceğniz bi yer yada hiç riske atmadan sıkıp kendimizi yine almana mı gitsek bi fikir verin lütfen
canım biz wavy ile aynı uzamn perinatolog doktora gittik,
harika bir doktordu:1rolleyes:,çok ilgilendii,150 liraya,Fulyada,
kesinlikle onu tavsiye ederim ben,bana özelden yazarsan sana yazarıma.s,
hiç gerek yok almana malmana :umursamaz:

O ne ki canım ben anlamadım biz seninle hemen hemen aynıyız demi...
Bende carsamba doktora gidicem ister değil mi biraz acıklarmısın :uhm:

WAVY canım çok komiksin yaaaaaa..çok gülüm..

öyleyim dimi:1rolleyes::1rolleyes:

delikafadulden kapsaydın 3-5 tane kııızzz :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: Şeniz

ay valla kapmaya çalıştım ama iki tane alabildim. pembe minicik ay çok şekrlerdi. bugün aradım dedim ürünmü geldi yolsa yok gelmemeiş:1rolleyes::1rolleyes:

bende katılıyom hastaneler iki katı para istiyor. iyi bir perinatoğun muayenesine git daha az para verirsin. mehmet beyi tavsiye edriza.sa.s

Son düzenleme:
BEBıŞ ıSTıYORUZ CAN BEBEK VE MEDINE canlarım doktordan geldım epey oldu .nst de kalp atısları çok güzel çıktı bebişlerimin bi sıkıntı yok .suyunda bıraz azalma var dedi üstelık 4 lıtre içmeme ragmen .bundan sonra 5 lıtre su içeceksın dedi .bunun yanında hergün görecekmış doktorum .bende hemen doğutturursa benı diye korktum korkulacak bişey yok artık ciğer gelısımlerıde tamamlandı dogum olsa bıle küveze girmeyecek sadece bıraz küçük dogarlar okadar dedi benı sevındıren de bu oldu .endıselı bi durum olsaydı doktorum doğumumu yaptırmayacaktı yoğun bakım ünitesi olmadıgı için hastanede .yanı doğumumu doktorum yapacakmıs .anlayacagınız her an hersey olabılır gibime gelıyo.5lıtre su içiyorum çatlayacagım yaaa .bu arada bebeklerın beşiklerınıde aldık eşim kuruyo suan .kendınıze ii bakın .görüşmek üzere....

canım 12. haftada ayrıntılı olarak bebeklerin gelişimine ense kalınlıklarına bakıyolar. normalde tek gebelikte bu ayrıntılı incelemeyi 15 dk falan olarak bakıyolar. yanında kan alarak testi değerlendiriylar kalıtımsal bi sıkıntısı varmı ona bakıyolar ama bizlerde yanlış çıktığı için kan testi yapmıyorlar canım. sadece ayrıntılı ikinci düzeyde inceleniyor bebişlerimiz. ama büyük keyif bilgin olsun:))

canım 12. haftada evet ense kalınlıkları için detaylı daha sonrada 2. düzey ultrason daha zamanı var ama şimdiden araştırmakta fayda var

canım sana özel mesaj gönderemiyorum sen bana o doktorun adres tel filan versene memnun kaldıysanız madem bende bi bakim muaynanede mi bakıo

uff kıslar sağ kaburgam çok ağrıyor ya:KK43:( ne oturabiliyom ne yatabiliyom. hele yemekten sonra daha fena oluyom. nolcek böyle ya :sinifsinif:

bende isterimmmmmmmmm..2 tane olsun dünürüm.bu gecede benim için rüyaya yat

BEBİŞ İSTİYORUZ CAN BEBEK VE MEDINE canlarım doktordan geldım epey oldu .nst de kalp atısları çok güzel çıktı bebişlerimin bi sıkıntı yok .suyunda bıraz azalma var dedi üstelık 4 lıtre içmeme ragmen .bundan sonra 5 lıtre su içeceksın dedi .bunun yanında hergün görecekmış doktorum .bende hemen doğutturursa benı diye korktum korkulacak bişey yok artık ciğer gelısımlerıde tamamlandı dogum olsa bıle küveze girmeyecek sadece bıraz küçük dogarlar okadar dedi benı sevındıren de bu oldu .endıselı bi durum olsaydı doktorum doğumumu yaptırmayacaktı yoğun bakım ünitesi olmadıgı için hastanede .yanı doğumumu doktorum yapacakmıs .anlayacagınız her an hersey olabılır gibime gelıyo.5lıtre su içiyorum çatlayacagım yaaa .bu arada bebeklerın beşiklerınıde aldık eşim kuruyo suan .kendınıze ii bakın .görüşmek üzere....
canım maşallah bebişlerine...:emir_bebek::emir_bebek:
uff kıslar sağ kaburgam çok ağrıyor ya:KK43:( ne oturabiliyom ne yatabiliyom. hele yemekten sonra daha fena oluyom. nolcek böyle ya :sinifsinif:
az kaldı sabırrr...kaydirigubbakcemile5
kızlar kaswacıkla konuştumiyiymiş.. annesindeymiş.herkese selamı varrr..zemuszemus

BEBİŞ İSTİYORUZ CAN BEBEK VE MEDINE canlarım doktordan geldım epey oldu .nst de kalp atısları çok güzel çıktı bebişlerimin bi sıkıntı yok .suyunda bıraz azalma var dedi üstelık 4 lıtre içmeme ragmen .bundan sonra 5 lıtre su içeceksın dedi .bunun yanında hergün görecekmış doktorum .bende hemen doğutturursa benı diye korktum korkulacak bişey yok artık ciğer gelısımlerıde tamamlandı dogum olsa bıle küveze girmeyecek sadece bıraz küçük dogarlar okadar dedi benı sevındıren de bu oldu .endıselı bi durum olsaydı doktorum doğumumu yaptırmayacaktı yoğun bakım ünitesi olmadıgı için hastanede .yanı doğumumu doktorum yapacakmıs .anlayacagınız her an hersey olabılır gibime gelıyo.5lıtre su içiyorum çatlayacagım yaaa .bu arada bebeklerın beşiklerınıde aldık eşim kuruyo suan .kendınıze ii bakın .görüşmek üzere....

Hadi hayırlısı artık RAbbim kucagına alamayı nasip etsin inş...
Bizi haberdar et olur mu ? opuyorumnanaktan
Bebişlerinde güzel uyusun bebişlerin inş....

canım 12. haftada ayrıntılı olarak bebeklerin gelişimine ense kalınlıklarına bakıyolar. normalde tek gebelikte bu ayrıntılı incelemeyi 15 dk falan olarak bakıyolar. yanında kan alarak testi değerlendiriylar kalıtımsal bi sıkıntısı varmı ona bakıyolar ama bizlerde yanlış çıktığı için kan testi yapmıyorlar canım. sadece ayrıntılı ikinci düzeyde inceleniyor bebişlerimiz. ama büyük keyif bilgin olsun:))

Ya böyle herseyi soruyorum ama merak ediyorum işte kusura bakmayın olur mu
Cok tşk ederim wavyım inşaALLAH güzel gecer . :CüvCüv:

Kızlar merhaba giremedim misafirim var sadece şeyi paylaşmadan yatamadım yarın doktora gidiyoruz dua edin bize inşallah güzel haberlerle geliriz hepinizi öpüyorum

slm güzel göbişli be güzel bebişli güzel anneler opuyorumnanaktan
sabah trt1 de sabihanın programında gebelik takibi başladılarcanlı yayında 10 haftalık bir hamişin takibini yapacaklar hergün, bugün ikiz oldıuğunu gördüler ultrasonda, acaip oldu şenlik vardı yayında; hamiş ağladı bem ağladım... bebişlerimiz ilk hallerinihatırladım hep korktuğumiçin tadına bile vbaramamıştımo günlerin..
dirimim çok sevindim hastalanmana rahim düzene girmiş demekki doğumla, aman alişime Allah şifa versininş. kıyamam ben onlara, nazara mı geldilerkız, hep maşallah diyoruz ama koyma bari resimlerini ama o da olmaz biz sonra naparız onları görmeden....

evet evet evet o programdaki doktor benim doktorumun ta kendisi olur canım..hani şu istanbuldaki..hayatımın sonuna kadar dua edicem kendisine..

DIRIM canım haftaya pzt doğuracak allah kısmet eerse..tabi bebekler durusa..
canancığım canım cananımm..çok yorgunum sergeni sana versem..nasıl olur:kedi:
kıslar geçmişi okuyamadım. herkes iyidir umarım..
bu arada pamukla konuştum. bebişte aramış sanırsam pamuğun kabul günü bugün:))
drlara haftaya pzt doğumu planlamışlar... çok kilo almış pamuk o yüzden zorlanıyor biraz. ama maşallah bebişlerin kilosuda süper. allah hepsini nazarlardan saklasın. kolay doğumlar nasip etsin...

Allah yardımcısı olsun..inşallah sağlıkla alsın bebeklerini kucağına..dualarımız onunla ve bebekleriyle..

sabahtan beri belim ağrıyor, kasığımdada da hafif iğne şeklinde sancılarım var, yatıyorum sürekli geçmio, biraz dolaşıorum hafiflio, yatmaktan mı acaba, kasılmam falan yok, ama sümğksğ akıntım var??

çok iyi ol arkadaşım çoookkk.aman dikkat et kendineee..

tatlım ben de aynı çıkmazdayım..2li ve 3lü yaptırmadık şimdi dr ayrıntılıya gir bakalım dedi..hem anı olarak da kalır diye kabul ettim ben de..ama bana da burda bi yer 550 dedi ve en az 2 saat sürer dedi..diğer bi yer ise 150 lira dedi ve en çok 45 dk dedi..ben de 150 olanı tercih ettim..çrş gidicem kısmetse..hakkımızda hayırlısı artık..

Allah yardımcın olsun tatlım..çok sevindim iyi haberlerine ama yine de inşallah son ana kadar sıkar dişlerini bebişler..

Kızlar merhaba giremedim misafirim var sadece şeyi paylaşmadan yatamadım yarın doktora gidiyoruz dua edin bize inşallah güzel haberlerle geliriz hepinizi öpüyorum

inşallah hayırlı haberlerle dönersin canım..

canlar, iyiyim sağolun, dr.uma sordum normal ağrılara benziyorartatarsa yada kasılma olursa mutlaka ara dedi, ama olmadı çok şükür.. ilginiz için sağolun canlarım opuyorumnanaktan

tatlım ben de aynı çıkmazdayım..2li ve 3lü yaptırmadık şimdi dr ayrıntılıya gir bakalım dedi..hem anı olarak da kalır diye kabul ettim ben de..ama bana da burda bi yer 550 dedi ve en az 2 saat sürer dedi..diğer bi yer ise 150 lira dedi ve en çok 45 dk dedi..ben de 150 olanı tercih ettim..çrş gidicem kısmetse..hakkımızda hayırlısı artık..

hadi git bakalım da nasıl banada fikir vermiş olursun kızlar fulyada bi yere gitmişler memnun kalmışlar o doktora bakim bi diye düşünüyorum gerçi daha vaktim var ama insan düşünmeden edemiyo işte senin kaçıncı haftanda çekiolar

X