Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

ayy napsak yaa bi oğlan doğuramda alam sareyi valla yazık kıza yaa .. bu arada bak gör ilerde sareyi kapmaya çalışacaklar o zman kapıları aşınfdıracaksın dirim hanummm:dilcikar:

enemm bunlar işi ilerletmiş. damaatlsrı baş köşeye almış baksana tickerına bile ali ile ömeri koymuşkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3,

hymarryyy kuşum opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

ayy napsak yaa bi oğlan doğuramda alam sareyi valla yazık kıza yaa .. bu arada bak gör ilerde sareyi kapmaya çalışacaklar o zman kapıları aşınfdıracaksın dirim hanummm:dilcikar:

bence
Sare zekasıyla da babasına benziycek ve iş güç sahibi bi doktor olucak,millet karizmasına koşacak zemuszemus
Hale bana benziycek,yarım yamalak anca çene yapsın derken kendini aldıracak :hulya:

sen sebepleri boşver,biz senle birer oğlan yapalım kesin yine Serdarlayerimseniben kaydirigubbakcemile3

yaw dırımım yaaaw,şu ticker üzerimde kaldı,şimdide mavi yaptı onu hayret bişey yaaaa kaydirigubbakcemile3

kız benden kız almayacak iki damadı da üzerime etiketledi olaya bak muhahhaahah :roflol:

bencede yapak ama benim kocaya geçen dedimki ay gel bide oğlan yapak. bak kprunmayalım kein tutar dedim. o daa olmaaazz dedi kafamçokkarıştı bizim sülale ikiz kaynıyorda bu sefer genler ağır basarda ikiz olur diye ödü psatşıyorrkaydirigubbakcemile3

dirim kıs bakıyom kaleyi içten fethetmişsin. hymaruy damatların fotolarıyla geziyorkaydirigubbakcemile3

wavym canım benimki de diyo ki bi çift de erkek olsun,5 kaliteli embriyomuz var dondurulumuş bizim geride de,bi deneriz diyo,anam dedim bi daha iki miiii :umursamaz:

sabahtan beri belim ağrıyor, kasığımdada da hafif iğne şeklinde sancılarım var, yatıyorum sürekli geçmio, biraz dolaşıorum hafiflio, yatmaktan mı acaba, kasılmam falan yok, ama sümğksğ akıntım var??

kevser canım bende de olmuştu aynısı allaha şükür bişey çıkmadı. hatta burda da sormuştum kıslara.. dinlenmeye çalış canm. ılık bir süt yap iç.. eğer çok şiddetlenirse doktorunu ara derim canım.. inşallah bişey yoktur canım. dualarım seninle. bizi habersiz bırakma..

yok şiddetlenmiyor çok şükür ama ne biliyim korktum işte, sırtım da ağrıyo biraz, 1 saat daha bekliyim de eşimde gelir zaten o saate kadar arar sorarım dr.umu çağırır zaten o benden pimpirikli gel bakalım der :)

niye ayrımcılık yapıyon kız tunanın nesinden memnun değilsin sergeni alıyon tunayı veriyon cadı anne
yok canım ikisinide veriyorum.....alın sizin olsunopuyorumnanaktan

kızlar size Halemle bugün yaşadığımız aşkımızın bir resmini koyiyimm

çok şekerrr..aşkınız daim olsun

canımdikkat et kendinee....

sağol bebişimmm,cümlemizin evlatları sağlıkla büyüsünler inşallahhh

kevsercim bahsettiğin ağrıyı tam anlayamadım ama sonuçta bir doğum sancısı değil,
dinlenmene bak,ama çok yatıyorsun da kalkarken oluyorsa bebekler yattığın pozisyona alışıyor ve kalkınca da ağırlık yapıyor olabilirler,geçmiş olsun..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…