Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

casper kıs artık şu tıckerinı değiştir. sen bi anne adayısın. alkisalkisalkis

geldim canlarım...şükür iyiyiz kilomuz kızım 1677 oğlum 1733 haftalarıyla uyumluymuş gelişimleri benim rahim boyum aynı mesafedeymiş 2.5 ona da şükür..32 .haftadayız içim çok rahatladı birde 34 ü doldurursak hiç korkmayacağım dedi.2 hafta sonraya kontrolum var.Ciğer geliştirici içinde yeterli vurulduklarımız dedi.Bu sefer çok yemiştim hemde besleyici gıdalar ama kilo alımları az bence...

beni soran merak eden bana moral veren tüm arkadaşlarımı kocaman öpüyorum...Şu sanal ekrandan yetiyorsunuz canlarım benim.....wavy,hymarry,dırım,can bebek,canan....Topikteki herkes...çok öptüm sizi...Şeniz

ohh şükür güzelim nrdesin ya merak ettik seni:sinifsinif:
maşallah kuzularına canım benim. herşey yolunda demektir bu. bak 26ç haftadan beri rahim botyun aynı nerdeyse dinlenerek bugünlere geldin. bi,raz dah sık dişini canım dinlenerek 36 yıda görürsün bitanem.. drun normal dediyse takma canuım valla bende çok taktım biliyorsun ama her bebek her bünye bir olmuyor. eminim yiyorsundur ama muzla sütü tavsiye ederim benimkilere iyi geldi

ay valla sen geldin güzel haberler verdin ya rahatladım . işlerimde bitti artıkın şmyle uzanıp ayaklarımı ve sırtımı dinlendirebilirimŞeniz

Canımın içi...ŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

ben geldimmmm kısçelerimm seda kız kıskanıyom seni kahveler , yemeklerr

sen ikizleride alır gezersin aynı sitede gelir alırlar senii ohhhhhhh

senin ora nire bende taşınam kızzzzzzzzzzzzz.......

bende kek yaptım ....bir komusumuz kızı mastır için trabzona gidiyor herkes bişiler yaptı postanenin
misifr hanesinde kalacakmış yurtta yer bulamamış evde tutmaya imkan yok 4 sene zaten okudu

gittik yolcu ettik geldik alişle ömerime ıspanak yemeği yedirdik az duracaz diye bişey almadık acıktı veletler .....bu ara kopuk takılıyoz yaa şöle ağız tadı ile sohbet edemedik toplanıp yaww

dirimmmmmmklava: yemek adı vermek yok anacım yoookkk:mymeka::roflol::roflol:

kaswa cnm herşey çok güsel ...maşallahh bebişlerimeee

Sağol teyzesi hep moral veriyor destek oluyorsun bize çok sağol...Haleyle sarenin topiğine paşaların resimlerini koymuşsun..Allah aşkına dırım, o tospik kolları benim yerime ısır,öp...ay yiyesim var çok onları maşallah yavrularıma hep okuyorum inan onlara...

ayyyy teyzesiii ısırmammıııııııııı layaıp yutuyorum yalama şekeri gibi

inş. allah nasip ederde yanına gelirizzzzzzz hastaneye

iyiyiz canımm..sen iyi ol yeter....

ayyy bebişim canım Allah yasrdımcımız olsun canımm,
benim de Halem hep kucakçı,hep mızmızz..
sağol canım..allah ikimize de güç kuvvet versinnnnnn

ohhh şükür...maşallah bebişlerineee....
doğsunnn seninkiler sen ne yapacan bakalımmmmm yirsinnnnnnnnnnnnnnnn
dırım ne haber canımm..yavrular naıllllgamyoncuiremsu

benimde 12. gün 354 çıkmıştı bizde çoğul diye tahmin ediyoruz zaten 2 embriyo transfer edilmişti. hayırlısı bakalımçok sağol canım

hayırlı olsun canım umarım sende bu topikte olursun...

oh oh harika.... canım ya kilolarına takılma.....sağlıklı olsunlar buna şükret... doğunca sen bi güzel anne sütüyle beslersin tosun yaparsın onları.... ayy sırada ben varım haftaya gidelim bakalım dr a bana ne diyecek

aaa hadi gel taşın valla... beraber büyütürüz... valla buarası konusunda mütevazi olamıycam hakikaten yerim çok iyi... yani benim bebeklere sitece bakıcak.... bugün öle dediler.... sana bırakmayız dediler.... ama işin gerçeği doğduklarında 1 saat bak desem bir tane adam bulamam o ayrı mesele......

ayyyyyyyyyyy tunam uyandııııı acıkmıştır kesinn...

ayyy bende çokkkkkkkk acıktım yaaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…