Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

artvinli canım antibiotikler çeşitli çeşitli dikkat et alerji falan olmasın,
başka bir tepki oldu mu vücudunda?

bi arıyım seni wavym müsaitsenn..

haymary canım bilmiyorumki alerjimi oldum.nasıl belirtileri olur.şimdi iyyim gerçi hafif bulantı var o kadar.eşime dedim dahada içmem ben bunu,gelirken başka getirecekmiş.
benim bünye ile alakalı sanırsam,bazı ialçlar dokunuyor bana.:sinifsinif:

delikafadulden kaydirigubbakcemile3
canım benim çncelikle içini rahat tut hep,bak ben 30.haftalarda hastanedeydim biliyorsun,dedim ki bu gitmez sonuna kadar,ama ne oldu,37.haftayı gördük hamdolsun Allahın izniyle,
sen de öncelikle bebeklerine inan canım,içini ferah tut,yatarak dinleniyorsun anladığım kadarıyla,üzerine düşeni yapıyorsun gerisi Allaha emanet..
Sonra benimkiler doktorun tahimin ettiği kilodan neredeyse yarım kilo düşük doğdular,yani haftalarına göre küçüktüler aslında,
ama bebeklerini kimseyle karşlılaştırma,onlar anne ve babalarının genlerini alarak dünyaya hazırlanıyorlar,senin genlerinle benimkiler bir olur mu,senin şartlarınla benimki,
bak mesela dırımın yavrular 33.haftayı geçerken doğmalarına rağmen benim 37.hafta sonunda doğan bebeklerimden çok daha kiloluydu,
ben kendi yavrularımı onlarla karşılaştıramam,küçükse üzülemem,bakarım sağlıklılarsa,emme problemi yoksa,solunumları yerindeyse varsın cezve kadar olsun kuşum,
bak nasıl topladılar benimkiler biliyormusun,bir anda eli avucu dolduruveriyorlar,
önemli olan senin keyfin moralin ve hepinizin sağlığı canımm..

canım çok moral verici konuşmuşsun.... sağol...

canlar ben geldimmm..
ay dün gece kabuslarla boğuştum hep. bebişler erken geliyormuş. benim hiç bişeyim hazır değil. hastane çantam bilem yok:KK43:( sabah uyanır uyanmaz ne var ne yok topladım anneme hgetirdim. şimdi yıkanma işlemleri bitti kuruyolar. sonra ütülenecekler ve benimde bi hastane çantam olacak:)) allah vaktinde kullanmayı nasip etsin..
bugün çok işim var kıslar. bir sürü müşteri var aramam gereken. bide bebişin eşya işleri arada takılabilirim size. hepiniiz öpüyom..

Dirimmm kıs can yakmışsın he:)) maşallah allah nazarlardan saklasın kuzum seni..:nazar:

hymarryyy öpüyommm güzel annem benim..a.s.

Kaswa canım güzel haberlerle gel inşallah canım benim..opuyorumnanaktan
ve diğer arkadaşlar muallim kayra, bebişim canbebek, canan, özge nasılsınız yavrular... sositososito

iyiyiz canım bugün evimdeyim... kahve günümüz vardı... onun için kaldım... sitede toplanıyoruz 15 - 20 kişi salı günleri 11 ile 1 arası toplanıyoruz.... anca geldim yemek yedim... bebekler çok hareketli bu aralar.... kaswanın haberini bekliyorum heyecanla... benim dr randevumda haftaya bakalım ne olacak...

kızlar günaydınn..ben yeni uyandım sayılırr...bebeklerim bugün huysuz....şimdi yattılar ama huysuzlanıyorlar..eminim şimdi uyanırlar..şimdi ağlıyor bilee

dirm canım iyiyim bi tanem. bugün yoğunum biraz hem özel işler hemde çalıştığım firmanın işleri var.
beynim ambele oldu. ara ara bakabiliyorum. elimden geldiğince cvp veriyom. geç cvplarım için affedin beni..

canbebek canım valal hamileliğin site içi kahve turlarıyla geçti kıs swenin:ecrin_bebek:

bebişim canım alalh yardımcın olsun bitanem... .

ayyy bebişim canım Allah yasrdımcımız olsun canımm,
benim de Halem hep kucakçı,hep mızmızz..

dirm canım iyiyim bi tanem. bugün yoğunum biraz hem özel işler hemde çalıştığım firmanın işleri var.
beynim ambele oldu. ara ara bakabiliyorum. elimden geldiğince cvp veriyom. geç cvplarım için affedin beni..

canbebek canım valal hamileliğin site içi kahve turlarıyla geçti kıs swenin:ecrin_bebek:

bebişim canım alalh yardımcın olsun bitanem... .

selam kızlar bende geçmişi okuyamadım... ama kaswanın takipçisiyim bugün... arada bakıyorum gelmişmi diye.....

wavy cim bu konuda şanslıyım.... baksana son aylarda günlük programlarımız evde oturmaktan öteye gitmiyor... normal zamanda olsa inan çalıştığım için böyle şeylere pek girişmem ama şimdi bir kahveye gitmek bile inanaılmaz güzel geliyor... zamanında yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmeyen 4 aile olarak tesadüf belli aralıklarla aynı siteye taşındık.... sabah akşam biraradayız... bunun haricinde diğer komşuluklarda çok iyi... ay nebileyim belkide 19 yıl hiç evde oturmadığım için kalabalığı özlüyorum.... bunuda kendimde çok önemli ve güzel bir olaymış gibi görüp sizinle paylaşıyorum.... umaraım sıkmamışımdır sizi.....

selam kızlar bende geçmişi okuyamadım... ama kaswanın takipçisiyim bugün... arada bakıyorum gelmişmi diye.....

wavy cim bu konuda şanslıyım.... baksana son aylarda günlük programlarımız evde oturmaktan öteye gitmiyor... normal zamanda olsa inan çalıştığım için böyle şeylere pek girişmem ama şimdi bir kahveye gitmek bile inanaılmaz güzel geliyor... zamanında yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmeyen 4 aile olarak tesadüf belli aralıklarla aynı siteye taşındık.... sabah akşam biraradayız... bunun haricinde diğer komşuluklarda çok iyi... ay nebileyim belkide 19 yıl hiç evde oturmadığım için kalabalığı özlüyorum.... bunuda kendimde çok önemli ve güzel bir olaymış gibi görüp sizinle paylaşıyorum.... umaraım sıkmamışımdır sizi.....
ay canım benim ne sıkılması saçmalama.. burda afadersin ostursak paylaşıyoz. o yüzden rahat ol gülüm. allah ağız tadınızı bozmasın canım benim. eğer annem burda olmasa bein ölüyom bi yudum su desem azıma verecek yok. allahtan annem yakında oturuyor.ona geliyomda bende onun sayesinde kahve keyfi yapıyom komşularıylaopuyorumnanaktan
çıkar tadını valla bebişler olunca bazı şeyler hayal olacak:emir_bebek::emir_bebek:

kaswa ssbah gitmedimi hala yok ortada:KK43:(

kaswa öğleye doğru gitti,ama gelmesi lazımdı,sanırım henüz müsait olamadı..

wavy canım ya bişi sorucaktım sana benim dün transferden sonra 17. günümdü keseyi henüz göremedik belli belirsiz dediler dünkü kan değerimde 2048 çıktı biliyosun muhtemelen ikiz diyoruz ama görmedende bişi diyemiyorum canım senin kaçıncı gün keseler gözükmüştü.

kızlar sizde yardımcı olursanız sevinirim. keseyi tam olarak ne zaman gördünüz

wavy canım ya bişi sorucaktım sana benim dün transferden sonra 17. günümdü keseyi henüz göremedik belli belirsiz dediler dünkü kan değerimde 2048 çıktı biliyosun muhtemelen ikiz diyoruz ama görmedende bişi diyemiyorum canım senin kaçıncı gün keseler gözükmüştü.

kızlar sizde yardımcı olursanız sevinirim. keseyi tam olarak ne zaman gördünüz

casper canımm allah hakkında hayorlısını versin canım arkadaşım. inşallah aramıza katılırsın sendeopuyorumnanaktan canım benim 10.gün değerim 100 küsürdü. 12. gün değerim 350. keseleride 6+4 te görmüştük canım benim. son adet tarihine göre kaç haftalık hamiş görünüyon. bu arada 6+4 te alttan muayene ile görmüştü doktorum. hem kese hem kalp atışlarını görmüştük..

kaswa öğleye doğru gitti,ama gelmesi lazımdı,sanırım henüz müsait olamadı..

3evet olabilir canım. kaswa o kadar endişelkiki böyle gecikince bende endişeleniyorum elimde olmadan. hayırlı haberlerle bi gelsetydi allahın izni ile..

casper canımm allah hakkında hayorlısını versin canım arkadaşım. inşallah aramıza katılırsın sendeopuyorumnanaktan canım benim 10.gün değerim 100 küsürdü. 12. gün değerim 350. keseleride 6+4 te görmüştük canım benim. son adet tarihine göre kaç haftalık hamiş görünüyon. bu arada 6+4 te alttan muayene ile görmüştü doktorum. hem kese hem kalp atışlarını görmüştük..

hım benim için erken o zaman daha bugün tam 5 haftalık görünüyo banada alttan baktı dün belli belirsiz daha dedi içim rahatladı neyse. canım çok sağol

benim 12.gün 397 idi değerim... çoğul olduğunu anlamıştım.... 1 hafta sonra altan muayene ile keseleri görmüştü dr um...

hım benim için erken o zaman daha bugün tam 5 haftalık görünüyo banada alttan baktı dün belli belirsiz daha dedi içim rahatladı neyse. canım çok sağol

canım 1 hafta sonra daha belirgin olur.. benim doktor bana 8. hafta demişti. ben dayanamamıştım. şimdi gittiğim doktora giderek muayene olmuştum. içini rahat tut canım. hakkında hayırlısı olsun bitanem..

benim 12.gün 397 idi değerim... çoğul olduğunu anlamıştım.... 1 hafta sonra altan muayene ile keseleri görmüştü dr um...

benimde 12. gün 354 çıkmıştı bizde çoğul diye tahmin ediyoruz zaten 2 embriyo transfer edilmişti. hayırlısı bakalımçok sağol canım

canım 1 hafta sonra daha belirgin olur.. benim doktor bana 8. hafta demişti. ben dayanamamıştım. şimdi gittiğim doktora giderek muayene olmuştum. içini rahat tut canım. hakkında hayırlısı olsun bitanem..

çok sağol canım gerçekten içimi rahatlattın. hakkımda hayırlısı artık

X