Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

merhaba online olan arkadaşlarım
canan cabebek dırım kevser marry kaswa wavy .penses.... nasılsınız....benim yavrular çok huzursuzzzz
uyuyorlar hemen uyanıyorlarr

dün benbim iş arkadaşım geldi bana nazar boncuklu kolye almış.. yarında evinde yasin okutuyormuş beni çağırıyor gideceğimm..ama çok yorgunum..uykusuzummm

kızlar ben yazmış kaçmış gibi olacaüım ama ben biraz yatayımm..öptüm hepinizi

ohhhh be toplandık hymarry işleri sıraladığı listeyi yeni gördümmm

şincik iki katıda yapsan kazen seni kırmızı yapmaz kuşum ya

kk indirim kartı aldım ben öle kırmızı oldum , artı kk çay ,kahve vs.içeceğimiz kk logolu
fincan yapmış ondan anldım ......çok güsel.hatıra saklarım ama çay içecem illa ondan ...

ben annemdeyim çamaşır.yemek derdim yok şimdilik iyi ......ama dört gözle eve gitmeyi bekliyorum inş.bu hava şartları hava seferlerini etkilemez ......kociş geç gelmesin...evim misler gibi sadece çamaşır yıkanacak......tabi gidince valiz boşaltılcak...ama buradan çıkmadan valizi düzenli ve ütülü yerleştirecem aldığımı koyacam ..........evde ütü var çünki.......

yüzyüze konuşurken insan öyle konuşur ya öyle olmuş samimiyetten kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2 kızım demeyede alış kızlar geliyo zaten
evetmothercareden aldım aslında bi çok şey pahalı bi bunlar ucuzdu yani atıyom bi kız badisi 20 liradan başlıyodu süslü püslü bunlar böyle elde kalan son ürünlermiş çok ucuzdu aldım kusmuk bezleride 10 lu pakette vardı 20
liraydı almadım burdan kızlar yazmıştı eminönünden tanesi 1 liraya aldık felan diye cuma günü gidip bakıcam fiyatlara sonrada uygun olan yerden alırım opuyorumnanaktan

merhaba kızlarr kevsercim önce seni cvplayayım ben de beşevlerde oturuyorum nerdeyse komşuymuşuz:)toplantılarınıza katılmayı yürekten isterim çok sevinirim hem de çünkü bnm pek akran arkadaşım hem de ikizleri olan yok maalesef.sizleri bulduğuma çok sevindim.
ben hamile olaraktan soracağım tek şey 4 yıl nasıl geçti büyütmüşsün ama ömründekaç yıl geçti bizlerde yapabilecekmiyiz bebeiş istiyoz dirim marry yapıyo gerçi ama benim çok endişeleirm varrrr hastalıkları dişçıkarmaları konuşmayı öğrenmeleri tuvalet eğitimleri nasıl oluyo ya bize uzun uzun anlat hayatımm
canancım anlatacak o kadar çok şey varkii:)ben yanlız değildim büyütürken kayınvalidem tam 9 ay bilfiil bende kaldı çocuklarla ilgili çok sorunum yoktu ama bu defa büyükler olarak biz çok çektik.kayınvalidemde çekmiştir kendine göre ama bende çok yıprandım.diş çıkarmaları pek sancılı olmadı şükür
tuvaletlerinede kolay alıştılar bikaç günde
hastalıklarını sorma hiç
hafta gitmiyo doktora taşınıyoduk
2 2,5 tan sonra iyiler çok şükür,bebekken hep hastaydılar
ömrümden çok ömür gitti anlayacağın şimdi baskı yapıyolar çevreden artık büyüttün bi tane daha dene diye.yaşım henüz 24 ama gel bana sor.sabrım sıfırın altında,hiç gözüm yemiyo,hatta biyerlerde bebek filan görüyorum sevmek gelmiyo içimden o kadar bıkmışım ki
çok yakınmış gibi oldum yafs.allahım sana sonsuz şükürler olsun verdiğin hadsiz nimetler için ,şimdi çok tatlı iki genç kızım varr:Saruboceq:hihoyyyt

bebişim yavrum senin kuzulara nazarmı değdi acaba ya niye huysuzlandılar üzerleirnde bi tuz çevir dua felan oku koyuyonuz resimleri anasını satayım herkesi kendiniz gibi iyi sanmayım kuşum dost görünen düşmanlarla dolu etrafımız sen oku kartallarımı bi hadi git yat öpüyorum

uyuyunnnnnnnnnn bakımmmmmmmmmm..........................eeeeeeee eeeeeeeeee..............hayırlı gecelerrr

eslemebrar uzunca yazmışsın sağol kız 24 yaşındasın 4 yaşında ikizlerin var maşallah sanırım tek yumurta ikizleri sneinkiler 9 ay boyunca kaynanayıda iyi idare ettiğine göre kaynanala aranda iyi :)) yani sen diyosunki zorlukları 2.5 yaşına kadar sonra rahat oluyo

canım ya çok erken anne olmuşsun ve bugüne gelmiş zor günleri atlatmışsınalkisalkisalkis

ben dolu dolu 26 yeni 27 yaşımdayım ...çok sıkıntılı bir tedavi süreci ve çok sancılı gebelik
yaşadım.....erken evlendim .....25 yaşımda bebek istedim...
38 günlüktü bebeklerim annem ayrıldı yanımdan ...6 ayımız doldu çok şükür eşimin işi nedeni ile annemde sık kalıyoruz...şimdiye kadar 1 kez hasta oldular o da çok şükür geçti ...çok yıpranmadık.....şimdi dişi bekliyoruz il adımlar sözleri bekliyoruz
eşim çok yardımcı oluyor,ama o aksamları geç geliyo h.sonu c.tesi geç geliyo
bazen çok doluyor bunalıyor ,çocuklar,ev ,yemek,çamaşır bide bütün hafta dışarı çıkamıyorsun.........ama şuana kadar geldik 3 isterim ....ama malesef maddiyat önemli oda yok ama istediğimde belki rabbim önce mani verir sonra bebekdelikafadulden
seninkiler şimdi pek dilli ,bek şekerlerdir,tabi daha yorucu .........

seni çok iyi anlıyorum bunalman çok norma...

kuşummmmmmmmmmm nazardan ziyade gaz sancısııdır hehehe bebeklerde o vardır benim alişim alttan üsten çıkarıyoduda yinede gazından ağlıyodu göbek fıtığı oldu

düşünn............ama okusunda nazardan insan çatlarmışş

bebişim aptamil conformil al 3 kiloyu geçince ki geçmiş olmalılar

muallim apla ceeeeeeeeee dedi kaçtııı

hadi kıslarr bende kaçacamm yaww

canım ablam dedi bugün bana; bu lodoslu rüzgarlıyağmur öncesinde i sıkıntılı olurya hava, ki bursalılar bilir lodosu meşhurdur buranın; he bu havalarda bebekler çok huysuzlanır uyuyamazlar bi türlü dedi.. doğru olabilir bak...

evet cnm 2 2,5 tan sonra düze çıkılıyo :)kaynanayla mecbur iyi olcan elin mahkum napalım.ama bakmasa bakmazdı gene allah razı olsun.tek yumurta ikizleri evet cnm ben de çıkayım artık iyi geceler daha yeni yattı bnmkiler:))))

herkes ruhani takiliii

kızlar öpüldünüz koca göbeklerinizden ...........ve bebişlerininizin o güsel poposında

ayy gider ayak gördüğüm rüyamı anlatacam annemlerin yatağının ucunda park yatak var rüyamda ömer artık ayağa kalkabiliyormuşş......ayy diyorum nasış tutacam ya kendini atarsa diyom
alişide diş çıkarmış görüyom

hayır olsun inşallah.. ee onlarla yatıp kalkmaktan oluyor, hee şimdi aklıma geldi dirimim; önceki gece senin düğünde olduğun gece google altın yaştırğı yazdım anneme yaptırcam model bakıyom görsellerde, 3. ya da 4. sayfada sanırım bi bebk yatağı resmi var ve altındada kklı bi link var; hemen tıkladım bi baktım sen... senin tekrarlayan konular başlığı altında bi yazın var, hastanedeki resimlerin ve doğum maceran yazılı okudum ağla ağla şişti gözler eşim tv karşısında uyumuştu o bile uyandı sesime... ona da okuttum o da etkilendi... hatta dedi ki bakşimdi ne kadar tatlı oğluşları var, demekki sıkıntılar yaşansa da bu tatlılar için değer bence dırımden kuvvet almalısın diyor, idolün olsun ki bizim yaşadığımız bu tansiyon mansiyonların gerçekten hikaye olduğunu anlayalım dedi.. opuyorumnanaktan

canım benım ben hamdolsun iyim bu ara pek giremedim arkadasım 35 bucuk haftalık doğum yaptı tek bebek .suyu iyice azalmış doktor mecburi doğuma aldı normal doğurdu evvelsi gün saat 11 de hastaneye yattı suni sancı verdıler ertısı gün sabah 7 ye doğru doğumu oldu suni sancı n zor bişeymiş yaaa gercekten sezaryen olacagıma sevınıyorum şimdiden canım .ama çok tatlı fındık kadar kızı oldu allah bağışlasın 2 bucuk kilo ve çok sağlıklı maaşallahküveze bile girmedi .o arkdassımdan sonra sıra bendeydı bende beklıyom sıramı.pazartesı bende doktordaydım 1 haftada 3 kilo almısım şişiyom bebişim yaa ayaklar iyice balon oldu ellerde yüzde bişey yok daha.bebekler gayet sağlıklı hamdolsun suları iyi haftaya pazartesı nstye sokacaklar inşallah bi sıkıntı çıkmaz .canım bebekler 40nı çıkarmadılar daha öyle sıksık uyanırmıslar allah kolaylık versın canım sıkıntı yapma kendıne bi bakmıssın öyle öyle büyümüşler arkadasım .her defasında benı de hatırlayıp halımı hatrımı sordugun için allah senden razı olsun .görüşmek üzere arkadasım yakısıklıları öp benım için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…