Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

[ı]annaaaaaaaaaa kızlar burada Çok kÖtÜ ŞımŞek Çakıyoooooooo[/ı]

Güzel anneler ve anne adayları nasılsınız ancak müsait olabildim umarım herkes iyidirr öpüyorum hepinizi

Meraba Arkadaşlar ,
Ben bir süredir egeliyi çok merak ediyorum...Sizlere sormak istedim...''Erken doğum tehlikesi var , hastaneye yatıcam '' demişti en son...Her şey yolundadır umarım , güzel heberler verirsiniz bana inşaallah...

bebişim iyiyiz yaaaaaaa ne olsun babamız gitti bekliyosss
canım yaaa kıyamam...
gelcanım bana...ben sana yemekte yaparım..börekte açarım..
kızlar bütün hamişler gelsin bana ben bakayım size...siz bebeklere bakın ben mutfaktan çıkmam..hem sizede tecrübe olurr..delikafadulden arkanıza bakmadan kaçarsınızşutarafagittikaydirigubbakcemile

amannnnn nerdesiniz bu akşam ya........ evde yanlızım canım sıkılıyo.... face te oyun oynamaktan sıkıldım valla

hakkaten bende egeliyi merak ediyorum kızlar....telofonu olan yokmu...bir arasanız ...yada sakıncası yoksa verin biz arayalım...

Kaswa cok sevindim canım yaaa süper kiloları masaALLAH berekALLAH zemuszemus
ALLAHım nazarlardan korusun

hbbb kızlaarrr çok mutlu oldum sizlerle tanıştığım için
elbette sormak istediğiniz herşeye açığım:)giresunun espiye ilçesindenim ben,yani annem babam diyeyim:)çünkü ben hiç gitmedimm.bursadayım doğduğumdan beri.tekrar hbuldum diyorum kaydirigubbakcemile2

slm canlarım,bugün ne güzel sohbet varmış kaçırmışız biz kızlarımla.. ben annemdeydim, akraba günü vardı,ay çok seviniyorum böyle annemde ya da kaynananamda böyle bi etkinlik olunfca, gü geçiveriyor hemen..bir gün daha bitti işteee..
cananım naber? sende yoktun sanırım bugün?

biz iyiyiz yavrum sen hala çalışıyon haldır haldır kıs boşver artık işi gücü hamileleiğine bak sen .yerimseniben bu rüyanın bi benzerini 3 aylık hamile bi arkadaşımda görmüş bebeği doğmuş ama hiç eşyası yokmuş yavrum ben sana bi biberon bile alamadımmı diye ağlıyomuş rüyasında bence sizin bebekler bolluk bereketle geleceklerrropuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

yav kız bu be enerji ben hamile değilken bile bu kadar iş yapmışlığım yok ay siz ne yiyip ne içiyonuz kız bu kadar hareket nerden geliyo dirim sana işin sırrınımı verdi yoksa:sinifsinif:
kızlar günaydınn..ben yeni uyandım sayılırr...bebeklerim bugün huysuz....şimdi yattılar ama huysuzlanıyorlar..eminim şimdi uyanırlar..şimdi ağlıyor bilee
canımmmmm allah kolaylık versinnn işin çok zor ama allahtan yalnız değilsin anacığın var yanında kıs hani siz gitmeden bana gelecektiniz cadııııkötükedihüso
canan kızzzzzzzzzz naberrrrrrrrrrrrrr

beni soran merak eden bana moral veren tüm arkadaşlarımı kocaman öpüyorum...Şu sanal ekrandan yetiyorsunuz canlarım benim.....wavy,hymarry,dırım,can bebek,canan....Topikteki herkes...çok öptüm sizi...Şeniz

merak ettik tabi sabah bi çıktın akşam oldu hala ses yok senden şaka şaka herşeyin yolunda olması çok sevindirici hadi işallh 38 leri görürsün kendine çok çok iyi bak kızıma oğlumada tabi bu arada senin isimler bellimi ben hala kıza isim bulamadımda opuyorumnanaktan

ben hamile olaraktan soracağım tek şey 4 yıl nasıl geçti büyütmüşsün ama ömründekaç yıl geçti bizlerde yapabilecekmiyiz bebeiş istiyoz dirim marry yapıyo gerçi ama benim çok endişeleirm varrrr hastalıkları dişçıkarmaları konuşmayı öğrenmeleri tuvalet eğitimleri nasıl oluyo ya bize uzun uzun anlat hayatımm

merhaba eslemebrar,
yaşasın bir bursalı daha... demek 4 yaşında kızların maşallh, canım biz bursalı arkadaşlar olarak bu istanbullu arkadaşlarımız gibi arada toplanıyoruz, gerçi hamişliğinmn etkisiyle sürekli yatma zorunda olduğumuz için şşimdileik ara verdik malesef... sen nerede oturuyorsun bursa da canım, ben ihsaniye deyim..kaydirigubbakcemile5

iyiyim kevsercim ya bende sabah buralardaydım öğlenden sonra eşim öğrencilerine kurs için test kitapçıkları almaya mecidiyeköye gidecekti hemen takıldım peşine ama kitapçıya gitmeye fırsat olmadı bebeklere battaniye baktım kalın polar battanşye modeli güzeldi 22 lira taçın nevresim takımlarına baktım 65 lira beşiklere baktım epey vardı banyo havlusu baktım göremedim ama hiç birini almadım fiyat araştırması yaptım sadece ordan kocişe ayakkabı aldık ordan cevaire geçtik karnım için badem yağı alacaktım kalmamıştı ordan mothercareye bakayım ind bişey varmı dedim ama çok pahalıydı ama enfes şeyler vardı sadece tulum tarzı badiler aldım acayip ucuzdu paketi 2.90 dı pakette 3 tane var tanesi 1 liraya geliyodu sudan ucuz 2 kıza 2 oğlana alayım dedim ama malesef sadece 1 paket erkek kalmıştı bende 2 paket kıza 1 paket erkeğe aldım neyse erkeğe başkada alırım artık bi pakette 7 li badiler vardı uzun kollu alttan çıtçıtlu 55 lira idi pahalıma geldi almadım cumada eminönüne gidicem bakayım orda fiyatlar nasıl yavaş yavaş alışverişe başladım anlayacağın sen nasılsın kızçeler nasıl

her yere rahat rahat gittiğim zamanlarda alışverişi bitirmediğim için öyle pişmanımki... şimdi bşey lazım olsa annem gidip alıyor ben arkasından bakakalıyorum.... çok isterdim zevkle sindire sindire alışveriş yapmayı.....

ohhiyi olmuş canancım, ben iyyiyim değilim bi öyle bi böyle, benim böyle geçecek artık alıştırdım kendimi, bigün tansiyonum çok ii ertesi gün hooop düşüyor wcye bile emeklemek zorunda kalıyorum, aman kızım iyiyken çık al ne hevesin varsa, ben çıkamıycam anlaşıldı, bazen ii olduğumda yakınlarımızda carrefour falan var oraya gidiyoruz orda da nokta atışı yapıyoruz,nerde ihtiyaç varsa sadece o dükkana girip 5 dk.da alıp aman tansiyonumuz düşerse yatamayız diye apar topar eve geliyoruz.. zaten bu süre zarfında da ayakta kalınca hemen kızçeler kasıklarıma iniyor ve başlıyorlar burulmaya... yani benim yatmam daha hayırlı gibi geliyor..:bbo:

kızım nerden çıktıysa pardon canım yaa... "...aman kızım iyiyken çık al..." yazmışımhiç böyle ağız alışkanlığım da yoktur ama, kızlarım mı söyletti ne naniknanik bu arada badiler çok ucuzmuş gerçekten ya, kusmuk beleri bile daha pahalı.... mothercare den dimi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…