Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

canancığım her anne birşeyler yaparr elinde olduğu kdar yaparr...vallahi ben avcumu yaaladımm..insan 34 hafta para biriktirse yine alır...sakın kimsev yanlış anlamasınn buradaamaç bir şey beklentisin değil sana verilen değeri anlıyorsun

maşallah ne güzel birbirinize yakınsınız.... yalnız marry ye dikkat ettim.... sürekli emziriyor kıyamam yaa ......

hirkesss buradaaaa muallim aplaaaaaaaaa neden konuşmuyon benleeeeeeeee

uykudan kaktım ömüşü besledim altını temizledim...anannemi dayım aldıı düğün var diyee

veletler kuduruyooooo benimmm

hediye mevzusu olduuu.....benim eşim doğumdan hemen sonra almadı annler gününde annelere hediye alırken banada almış
doğumda alamadım dedi ikisi bi arada olsa dediii kutuyu açtım bi çocuk annesine sarılıyo öle bi figürlü kolya almış altın....o gün bugün boynumdaa o kolyee

umutcum yüce rabbim mutluluğunuzu hiç bozmasın işallahhh kedilerinizle bebeişlerinizle ve diğer çocuklarınızla size ömür boyu mutluluklar diliyorummmm

bu arada kaçıncı haftandasın sen

Teşekkür ederim :) Benden de hepimize aynı dilekler.
19+1. hafta ama bebekler 20+1. haftayla uyumluymuş, büyük ihtimalle boyları uzun olacakmış.

Sen doktorunu değiştirdin mi Canan ve hastaneye karar verebildin mi?

Minik prensesler çok tatlılar, inşallah şansları kısmetleri sıhhatleri bol olur.
Ali ve ömerin de resimlerine bakmaya doyamıyorum çok çok güzeller..Anne ve babaya verilmiş en güzel armağanlar tüm bebekler gerisine ne hacet

evettt cnm en büyük hediyeee

selammm......dırım ya ben burdatyımmmmm................gezıyooom sıkıntıdan....bı doğurımm daha gıremem zatenn.....herkes ıyı masallah ınş hersey guzel olur

selammm......dırım ya ben burdatyımmmmm................gezıyooom sıkıntıdan....bı doğurımm daha gıremem zatenn.....herkes ıyı masallah ınş hersey guzel olur

aplammmmmmmmmmmmm sana bi face sordumm sonra yok oldun ayran içtik ayrımı düştükk

ayyyy face ...................hıç ılgıuım yok ya nasıl bellı oluyoo....tamam oğlum gelsın sana yazarım ama solım benden face arkadası olmazzzz.....

ya kızım...kır kı..... otur ....bebışlerınle ılgılen....bı kkk bı faze ne bu ya adam senı boşıcakkkk ona gore

ya kızım...kır kı..... otur ....bebışlerınle ılgılen....bı kkk bı faze ne bu ya adam senı boşıcakkkk ona gore

anacım karı heryere yetişiyooooo..... bebeklerede bakıyo evinede .....bilgisayarınada....kocanada iyi bakıyonmu kız......

üleynnn çekiştirmeyin kocamada bakıyommmm merak etmeyinnn

aplammm arkadaşlık buarad yetiyoo facede çocukların videosu var vs. oluyorr

çekiştirmiyoz leyn becerikli karı deyozz... bak kocanada yetişebiliyormuşun maşallah sana .....

yanlız şöle bi sorun var kocam bir ayın iki haftası yok

bazen 3 hafta oluyor şimdi rusya işide çıkiiiii

iiiceeee tırsıyommm valla rus manita bulmasın kafasını uçuruurummm

Teşekkür ederim :) Benden de hepimize aynı dilekler.
19+1. hafta ama bebekler 20+1. haftayla uyumluymuş, büyük ihtimalle boyları uzun olacakmış.

Sen doktorunu değiştirdin mi Canan ve hastaneye karar verebildin mi?

maşallah bebeklere

canım ben daha ne yapacağıma karar veremedim beşbinlira gözümede bütçemede çok geliyo kontrollerime devam ediyorum ama bi yandanda daha ekonomik bişeyler ararştırıyorum senin özel sağlık sigortan var sanırım durumunda var sen rahatça yaparsın olmayınca zor bakalım hayırlısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…