Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

maşallah bebeklere

canım ben daha ne yapacağıma karar veremedim beşbinlira gözümede bütçemede çok geliyo kontrollerime devam ediyorum ama bi yandanda daha ekonomik bişeyler ararştırıyorum senin özel sağlık sigortan var sanırım durumunda var sen rahatça yaparsın olmayınca zor bakalım hayırlısı

canan canım dah öncede düşüncemi belirtmiştim. az para değil canım. bebişlerin bi ihtiyacı karşılanır. 5000 tl yaw. tedaviye o kadar para harcamadık:kedi:

ayy banyo yaptım. hamur gibi oldum yaw:kedi: bu sıralar yine çok uykuya düştüm gece pek uyuyamıyorum ama gündüz kafayı nereye koysam uyuyorum valla ye iç yat durumum vahim benim:umursamaz:

ooohh süper olun vallaha,
vil canım yenisin galiba,ben yokken geldin sanırım,

wavymm kızlar uyuyor teyzem,
Halem 4.günde düşürmüştü,bugün daha yeni sarem göbeeni düşürdü,
sildik ğstlerini değiştirdik,uyuyorlar işte,benim de aklım fikrim KK da :enbuyukkk:..

ewt yeni sayılırım baya oldu geleli ama ortama giremedim pek hoşbuldumm...topik çok harika :sm_cool:

Son düzenleme:
hymarry; ayyy aman allahım çok güzel yaa biz nezmaan yaşıcaz bu anlarıı...çok duygulandımm canım Allah analı babalı sağlıcakla büyütmeyi nasip etsinn.kırkbin kere maşallah kuzucuklara :nazar::nazar:

Vil sana yakın olanlardan bitanei benim bizim daha ne cok var demi...
Allahım o günleri görmeyi nasip etsin....

aşkı-ı memnu bitti bakıyım dedim napıyorsunuz kızlar............. eşim yoldaymış.... ben hala annemdeyim... eşim yemeğini yesin evimize dönücez inşallah....

oooooooo yeni arkadaşlar gelmiş..... hoşgeldiniz.... hayırlı olsun bebişleriniz arkadaşlar....

kızlar iyi akşamlarrr....sonunda kayınvalidemler 2 gün sonra bebekleri görmeye geldilerr..ne getirdilerr biliyormusunuzz..2 çeyrekkkkk...eşimin müdürü 2 yarımmm..kayınvalidem bebişlerimin babannesi eşimin müdürü hiçbirşeyii...bende avcumu yaladımm..nasıl ama canancığımmm..

canbebekcik nasılsın canım...bu arada 22 gün yazacağıma 2 gün yazmışımmm yanlış olmuşş

canlar ben geldim, 2-3 gündür evde değilim, çok sıkılmışım evde, kayınvalidemde gün vardı oradaydım, varyaa kaynana gününü bu kadar özleyeceğim aklıma gelmezdi... nasıl güzel geldi nasıl güzel anlatamam.. farklı insanlar görmek ne güzeldi yaw, uyuzolduğum komşusunu bilem öpecektim hehe

kızlar iyi akşamlarrr....sonunda kayınvalidemler 2 gün sonra bebekleri görmeye geldilerr..ne getirdilerr biliyormusunuzz..2 çeyrekkkkk...eşimin müdürü 2 yarımmm..kayınvalidem bebişlerimin babannesi eşimin müdürü hiçbirşeyii...bende avcumu yaladımm..nasıl ama canancığımmm..

delikafaduldendelikafadulden:teselli::teselli:

sağolun,29 haftalık hamileyim (ikiz) karın bölgemde aşırı kaşıntı oluyor ve tabiki kızarıklık.dr aradım vücudundada olursa hamilelik alerjisi dedi.şimdi kollarım ve bacaklarımdada kırmızı kırmızı noktacıklar oldu

kevser kıs bize rapor vermeden nereye kayboldun merak ettim yawkaydirigubbakcemile

X